Genç Arkadaşlara Özel

Başlatan edmontdante, 28 Temmuz 2010, 15:55:37

« önceki - sonraki »

YaSeF55

Biz Şampiyonluk Görmeden Sevdik O Formandaki Armayı

Baskent_Samsunspor

çocukluk yıllarımızda samsunspor 2.ligde şampiyon olduğu zaman yer gök kırmızı beyazdı heryerde başka takım tanımadık çok şükür ...

ama bu zamanda samsunspor yüreğini sevgisine koyan kardeşlerim çok daha büyük övgüyü hakediyor..

gnc bengülü

benim profildeki resimde anlatıyor o zamanları

doðan

engin ellerine sağlık ;
maziye gittim ve hüzünlendim , tv ye çıkmak için skor board ın samsun spor tarafında dururduk nasıl olsa atıyor ve tv ye çıkıyorduk bi de yer bulbilirsek ...

maça 15 dk önceden değil sabah 8 - 10 gibi giderdik ve o zaman lar amca bizi de al daaa diye yalvarırdık ...boyum uzmaya başlayınca çok zorluk çekmiştim maça girmek için ....
sonrası zaten apo abilerle beraber kurduğumuz küçük bir grupla devm ederdik ...
nasıl unutabilirim ts maçlarını , fb maçlarını  çoğunda çakardık , bir bjk yaşansımız tutmazdı ne hikmetse ve itiraf ediyorum ulusoy un otobüsünün ön camını ben kırmıştım ...
çocuktum beaa  :D :D

SerhaT55

Abi emeğine sağlık çok güzel paylaşım

berusa55

01 Ağustos 2010, 23:31:14 #35 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2010, 23:35:53 berusa55
O zamanlar 1.Hatmış 2.Hatmış öyle dolmuş güzergahları da yoktu. Babamla Kireçtepe'den meydana veya Yıldız'a kadar yürür ordan "maça maça maça" diye bağıran onlarca dolmuştan birine atar kendimizi ve doğru stada giderdik. Ne zevkliydi  :(

Serkan

Yanlız o günleri görmeden Samsunspor'lu olabilmek daha güzel..

anlatılanları gözünün önüne getirip gözlerinden yaşlar akıtarak Samsunspor'luyum demek çok özel bir duygu

Sercan

Alıntı yapılan: Serkan - 01 Ağustos 2010, 23:44:59
Yanlız o günleri görmeden Samsunspor'lu olabilmek daha güzel..

anlatılanları gözünün önüne getirip gözlerinden yaşlar akıtarak Samsunspor'luyum demek çok özel bir duygu

Birkaç kare resim ve anlatılanlarla Samsunspor'lu olmak,gerçekten çok güzel ama beni asıl düşündüren biz en azından 90'lı yılların Samsunspor'unu izleyebildik ya bizden sonrakiler?

sercan5592

paylasıım ıcın teskkrler

en son hatırladıgım buyuk galıyet fenerı burda 3-0 yenmıstık kucuktum o zamanlar ama cok guzel gunlerdi..

babasamsunlu

02 Ağustos 2010, 09:04:03 #39 Son düzenlenme: 02 Ağustos 2010, 09:30:23 babasamsunlu
Alıntı yapılan: berusa55 - 01 Ağustos 2010, 23:31:14
O zamanlar 1.Hatmış 2.Hatmış öyle dolmuş güzergahları da yoktu. Babamla Kireçtepe'den meydana veya Yıldız'a kadar yürür ordan "maça maça maça" diye bağıran onlarca dolmuştan birine atar kendimizi ve doğru stada giderdik. Ne zevkliydi  :(

Ersincim sen kireçtepedemi oturuyordun o zamanlar?Senle aynı yaşta olduğumuza göre belkide karşılaşmışsızdır da haberimiz yok birbirimizden :):)

Bende diyorum neden kanım bu kadar ısınık bu adama :):)
Bizde çocuk parkının hemen üstündeki volkan sokaktan çıkıyorduk yola anadolu lisesinin demirlerden geçip fevzi çakmak camiisni dolanıp meskenler yolunu takip eder yukardan aşşağı doğru sallanırdık stadyuma..Hey gidi günler..O köprünün üstünden beri stada girmiş adamların kelleleri  görünce nasılda hızlanırdı adımlarımız..ya giremzsek içeri diye :(:(

kaptan 55

insan asma köprüyü bile özler mi be kardeşim..

berusa55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Ağustos 2010, 09:04:03
Ersincim sen kireçtepedemi oturuyordun o zamanlar?Senle aynı yaşta olduğumuza göre belkide karşılaşmışsızdır da haberimiz yok birbirimizden :):)

Bende diyorum neden kanım bu kadar ısınık bu adama :):)
Bizde çocuk parkının hemen üstündeki volkan sokaktan çıkıyorduk yola anadolu lisesinin demirlerden geçip fevzi çakmak camiisni dolanıp meskenler yolunu takip eder yukardan aşşağı doğru sallanırdık stadyuma..Hey gidi günler..O köprünün üstünden beri stada girmiş adamların kelleleri  görünce nasılda hızlanırdı adımlarımız..ya giremzsek içeri diye :(:(

Aynı muhittlerdeymişiz be dostum  :D

sadece55

Ey gidi kireçtepe  :D Eski maçlar bir harikaydı cidden...23 yaşındayım az çok bişeyler gördük ama ya sizin kadar görsek nasıl dayanabilirdim diye düşünüyorum...Ya eskiden mahalle aralarında top oynanırdı artık o bile yok samsunda

doðan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 02 Ağustos 2010, 09:26:21
insan asma köprüyü bile özler mi be kardeşim..

işte ya
nasılda gelmedi aklıma maça gitmek için asma köprüyü geçmek gerekirdi önce; o kalabalığa nasıl dayanırdın be mübarek :)))

babasamsunlu

kavaklının tarlasında ne maçlar olurdu..ne kavgalar ne döğüşler :):)

Ersinle özelden muhabbet ediyorduk ta en az 50 tane ortak arkadaşımız var nasıl olduysa tanışamamışız..aynı kahvede oturup aynı sokakta maç yapmışız ama tanışmak samsunspor.biz de nasip oldu..

Ersine de dediğim gibi.Kalbinde Samsunspor sevgisini taşıyan herkes bir gün Samsunspor.biz de buluşurmuş  8) 8) 8) 8)  :) :)