imdat arslan

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Nisan 2007, 19:30:15

« önceki - sonraki »

tunç güvenoðlu

imdat ta vural gibi yetenekleri fazla olmayan ama yüregiyle oynayan sırtına giydiği formanın ağırlığını bilen bir futbolcuydu.imdat ta vural gibi şimdiki takımda olsaydı dedıgım futbolculardan biri.

veis

zamane futbolu artık teknik veya kıvraklık aramıyor savaşan herzaman kazanıyor bu oyuncularımızda formalarını son damlalarına kadar teriyle ıslatan kişilerdir ve şu halde samsunsporda futbol oynayabilirler kimler oynamadıki.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Mayıs 2008, 18:12:21
İmdat abi sol bek değildi; sağ bekti. Çok süratli ve bindirmeleri olan bir oyuncu da değildi. Yürekli ve sert bir kesici müdafaacıydı.

evet imdat sağ bekti. gerçekten o kısa boyu ile tüm santrofor ve forvetlere kök söktürürdü.

jean

gecen yaz rahmetli teoman abinin burosundaydim celille imdat yanina gelmis erzincanspordan alacagi olan 17 milyarlik ceki tahsis ettirmek icin teoman abiye gelmisler anlatiyordu ercandan sonra ikinci kaptandi o donemler gucluyduk neden bu hallere dustuk hala anlayamadim

yaman55

neden düşürüldük desek daha iyi olur

veis

Alıntı yapılan: yaman55 - 09 Mayıs 2008, 19:34:41
neden düşürüldük desek daha iyi olur

evet bu soruyu kimse sormadıgı için kimin eli kimin cebinde geziyor futbol.

yaman55

2 gün önce bjk tv de bjk-samsun maçı vardı geri dörtlümüz şöyleydi

vural-ercan-imdat-ali akdeniz

kaledede lastik allum vardı en son 1-0 dı yeniliyoduk ama vural süperdi sene 98-99

mehmet yılmaz

**KaR6**

abicim uğraşmışsın baya, sağol resimler için.. :)

Kaya

bende hatırlıyorum hatta bir samsunspor idmanında hürriyet gazetesinde aynı karede yer aldığım efsane futbolculardan biridir sağ bek oynadığı doğrudur ama son dönemlerinde serbest oynuyordu diye hatırlıyorujm özellikle libero sisteminin olduğu dönemlerde stoperlerden sarkan toplara tek vuruş yapar uzaklaştırırdı ey gidi güzel günler

kaptan 55

03 Mart 2009, 13:58:48 #25 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 14:57:26 kaptan 55
beton imdat bir zamanlar ercan,kasım,imdat savunmamızın vazgeçilmez üçlüsüydü ve yıllardır beraber oynadılar kısacık boyuna rağmen hızıyla gönüllerde taht kurdu,yıllardır hizmet etti takımımıza heyy gidi beton imdat.

yaman55

o efsane 4 lü yü zor görür bu takım

kaptan 55

babasamsunlu

ey gidi beton bafralı senin gbisi sağbek bi jovonoski vardı  başkada gelmedi...

mehmet yılmaz

İmdat abiyi en son rahmetli timofte'nin kaza haberini alıp da morga gittiğimizde gördüm; bir köşede son derece üzgün bekliyordu, oraya kadar gelmişti. Ertesi gün ise tesislerdeki törende idi.

Eskinin futbolcularında bir başkalık vardı kesinlikle...