Nice Yıllara Bahtı Kara Sevdiğim!

Başlatan yönetici, 29 Haziran 2010, 21:43:51

« önceki - sonraki »

yönetici

29 Haziran 2010, 21:43:51 Son düzenlenme: 29 Haziran 2010, 23:30:51 samsuni

Bugün 30 Haziran 2010. Bundan tam 45 yıl önce Samsunspor'umuz kurulmuştu. Takvimler 30 Haziran 1965'i gösterirken Karadeniz'in en büyük şehrinde, Karadeniz'in en güçlü takımı profesyonel olarak hayata geçirilmişti. 45 yıl boyunca Türk futbolunda derin izler bırakan, başarılar yakalayan, sağlam bir futbol kültürü oluşturan takımımız belki de tarihinin en kötü kuruluş yıl dönümlerinden birini yaşıyor.

Mesele alt ligde yer almamız değil, mesele alt kademe bir zihniyetin elinde kalakalmamızdır. Lig biteli 1.5 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen en etkili iki oyuncusundan birini bedelsiz kaptırıp, diğerini sattıktan sonra gelen parayı arasında paylaşmaktan başka bir şey yapamayan; teknik kadrodaki iç hesaplaşmaların önüne geçemeyen, birer adet sözde ve gölge başkanı olan ama Samsunspor karizmasını yerle bir etmeye devam eden bir zihniyet var maalesef takımımızın başında.

Kocaman bir liste yapan ama o listedeki hemen her oyuncuyu elinden kaçıran, yabancı oyuncu almayı futbola yabancı oyuncu almak sanan, sağdan soldan medet uman, İstanbul ayağını elden çıkarmış, fireler vermiş, çoğu kağıt üstünde olan ve toplamda 5-6 kişiden oluşan bir yönetim...  Hedefimiz Süper Lige çıkmak demişlerdi ama biz her şeyiyle fiyaskoya dönen; artık eleştirmekten yorulup gülmeye başladığımız bu beceriksizler topluluğunun bırakın lig çıkmak merdiven çıkmaktan bile aciz olduğu kanısındayız...

Sayelerinde artık hayal bile kuramaz olduk! Ama esas üzüntümüz Samsun şehrinde, Samsunluların arasında koskoca Samsunspor'un kala kala bu zihniyete kalmış olmasıdır. Öyle ya, onlar da olmasa kimse sahip çıkmıyordu değil mi? Vebali olanlara da selam olsun!..

Deniliyor ki, "yönetime destek verin..." İyi de ortada bir yönetim görmüyoruz biz, gören varsa söylesin de hep birlikte destek olalım... Sezonu ne zaman açacağı bile belli olmayan, sözde resmi sitesinden güncel bilgilendirmeler yapacak olan ama o bilgilendirmeleri gelmez ayın son cumalarına atan çok büyük bir yönetimimiz var! Herkese nasip olmayacak bir yönetim, beceremese de bırakmayan, zamkla koltuklara yapışan ve Samsunspor'un vaktini heba etmekten başka bir numarası olmayan bir yönetim! Sezonu 31 Haziran'da açarlar, transferi de 32 Temmuz'da bitirirler hazretler! Ne de olsa her şeyin en doğrusunu bu güruh bilir, onlar çok çalışıyorlar Samsunspor için.

Ya sorumluluklarınızı yerine getirin ya da bu işkenceyi bitirip, bırakın gidin!

30 Haziran'da bayram yapmak isterdik, ellerimizde çiçeklerle tesislerimize gitmek, gerçek bir başkanımız olsaydı onu ziyaret etmek isterdik... Ama bizler kaderine terk edilmiş, ehil olmayan bazı kişilerin yönetici etiketi taşıdığı, bahtı kara Samsunspor'un, sahipsiz şehrin sahipsiz takımının taraftarlarıyız!

Vaz geçeceğiz, Samsunspor'suz kalacağız sananlar varsa avuçlarını yalarlar! Biz her şartta Samsunsporluyuz; sadece zamanını bekliyoruz...

Gün gelir devran döner, efsane rücu eder; karton kişilikler tarihin tozlu raflarında eriyip giderler...

Doğum günün kutlu olsun Samsunspor'umuz!..
Sana hor gözle bakanların, seni ziyan edenlerin hesabının kesildiği doğum günlerin de olacak inşallah...

Bağımsız Taraftar Platformu
Samsunspor.biz Yönetim Kurulu

http://www.samsunspor.biz/haber-Nice_Yillara_Bahti_Kara_Sevdigim_-7654-

YaşarDoğu

29 Haziran 2010, 21:51:22 #1 Son düzenlenme: 29 Haziran 2010, 22:05:19 Ant55
AlıntıDoğum günün kutlu olsun Samsunspor'umuz!..
Sana hor gözle bakanların, seni ziyan edenlerin hesabının kesildiği doğum günlerin de olacak inşallah

Tufan

Alıntı yapılan: yönetici - 29 Haziran 2010, 21:43:51
30 Haziran'da bayram yapmak isterdik, ellerimizde çiçeklerle tesislerimize gitmek, gerçek bir başkanımız olsaydı onu ziyaret etmek isterdik... Ama bizler kaderine terk edilmiş, ehil olmayan bazı kişilerin yönetici etiketi taşıdığı, bahtı kara Samsunspor'un, sahipsiz şehrin sahipsiz takımının taraftarlarıyız!

Seni öldürmeye çalışanlara inat Sadece SAMSUNSPOR!
Rabbim takımımızın yeni yaşında yüzümüzü güldürmeyi nasip etsin.

mehmet yılmaz

29 Haziran 2010, 23:35:19 #3 Son düzenlenme: 08 Temmuz 2010, 12:01:12 samsuni
Yarın sevgilimizin doğum günü, şu an için elimizden birşey gelmiyor, bazı adiler onun ellerini , kollarını bağlamışlar ama inanıyorum ki vuslat günü gelecek birgün ve o hak ettiği yerde, hak eden kişilerin ellerinde yeniden yükselecek...

Gönlüme girince sen, kapıyı kilitledim...

alperen

GÖNLÜME GİRİNCE SEN,KAPIYI KİLİTLEDİM...

berusa55

Herkese inat her daim var olacaksın Samsunspor'um. Nice senelere...

lucarelli

Gün gelecek döneceğiz süper lige...

samsunmania

Aslını inkar edenlerin değil, harbiden sevenlerin, Samsunluluğu ile onur ve gurur duyanların takımı. Samsunspor'um.
Sen nerede olursan ol, senin sahibin benim, bizleriz. Senin iyiliğin bizim iyiliğimiz, kötülüğün bizim kötülüğümüz. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sen beni anam, babam, eşim, çocuğum,vatanım kadar hayata bağlayan unsurlardansın.
Sensizlik inan ki ölümden beter,
Canımdan geçerim, senden vazgeçmem,
Ölsem vazgeçmem.

emre

Samsunspor bizim kaderimizde,benliğimizde...Değiştirilebilecek birşey değil bu ya da vazgeçilebilecek.Üzüntüde sevinçte kederde hepsinde "O" var.Aslında "O" değil; Samsunspor demek taraftar demek,BİZ demek...

Hepimizin doğum günü kutlu olsun.Nice Samsunspor'lu yıllara..

babasamsunlu

Vaz geçeceğiz, Samsunspor'suz kalacağız sananlar varsa avuçlarını yalarlar! Biz her şartta Samsunsporluyuz; sadece zamanını bekliyoruz...

Gün gelir devran döner, efsane rücu eder; karton kişilikler tarihin tozlu raflarında eriyip giderler...

Sana hor gözle bakanların, seni ziyan edenlerin hesabının kesildiği doğum günlerin de olacak inşallah...

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Hepimizin duyguları çok güzel özetlenmiş...
Üstüne laf söylemek istemiyorum.
Samsunsporum seni çok seviyorum..

cembaba

İnanın şu an gözlerim doldu. Koskoca İsmail Başkanım' ın Samsunspor'u nerde, Şimdiki kendini bilmezler, yöneticilikten bi haber olan insanlar nerede yazık ! Çok üzülüyorum çok.. Rahmetli Teoman Abinin sözleri ile bugünün bence özeti bu:

Bana göre asıl renk aşkı, deplasmana 50 kişiyle de olsa gidenlerin, sesi duyulmasa da bağıranların, inadına şehrimin takımı diyenlerin aşkıdır. Diğerlerininki olsa olsa özentidir. Basitliktir. - M. Teoman TAŞ -

salihcakir

yanarım yanarım geri dönmezsen...
ölürüm kalırım seni görmezsem...

salihcakir

malatya'da küme düştüğümüz gün ki ruh halinin aynısını yaşıyorum şu an. belki de asıl bu kez küme düştük. yönetim(!) tüm basiretsizlikleri ile samsunsporumuzu sevdalımızı en olmadık durumlara düşürdü. vizyonunu elinden aldı, mazisini hiçe saydı efsanemizin. bir eski şarkıda dediği gibi kör kuyularda merdivensiz bıraktı.

son söz yazıklar olsun size; ve terk etmedi, etmeyecek sevdan bizi samsunsporum. sizlere de inat sadece samsunspor sizi beceriksizler...

kerem55

Sana hor gözle bakanların, seni ziyan edenlerin hesabının kesildiği doğum günlerin de olacak inşallah