SAMSUNSPOR 0-0 Çaykur Rize

Başlatan kuzeykale, 23 Ocak 2006, 16:44:36

« önceki - sonraki »

ali ihsan

En önemli maçımız bir galibiyet önümüzü açar ve takıma güven gelir.Üst sıralarıda yakalarız .Kayseri maçındaki gibi oynayalım bundan sonra zor mağlup oluruz.HAYDİ SAMSUNSPORUM

south_london

ben düştük demiştim ama belki bu olanlardan sonra bir umut...

samet

Ladikli

yenmekten baçka çaremiz kalmadı.kayseri maçı inşallah son kaybımız olur.bundan sonra içeride dışarıda kazanmalıyız.Rizesporu mutlaka yenmeliyiz.aksi bir sonucu düşünmek bile istemiyorum.çarşamba günü Kayseri maçındaki aynı atmosferi taraftar ve futbolcu olarak yakalarsak rahat galip geliriz.güldür bizi artık BÜYÜK SAMSUNSPOR.

yirmiuc

King Of The North

Önümüzdeki 3 maçtan 7 puan alırsak rakiplerimizin de zorlu maçları olduğunu göz önünde bulundurursak büyük çıkış yaparız,son şans olarak Ç.Rize maçı var önümüzde eğer berabere dahi kalırsak elveda diyeceğiz galiba.İnşallah bir patlama yaparız artık.Başkan nihayet TRT'de konuştu sesimizi duyurdu.Bu hakemlerin topunun topuğuna sıkacaksın şerefsizlerin...

bluegreen55

Samsunspor v Rizespor 29-Mar-2006 14:30

maç öğlenmiş inşallah yinede stadı doldurmayı başarabiliriz.Kayseri maçındaki havayı yakalarsak işimiz kolaylaşır.

south_london

öğle saati olması kötü olmuş neden öğle anlamadım...

bluegreen55

14.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor: Cüneyt Çakır

Cüneyt Çakır  nasıldır kötü bi hatırası yok dimi?

Clint_Eastwood

Hafta içi olmasına rağmen stad tamamen dolacaktır ben de işten öğlen çıkıp tribündeki yerimi alacağım... Rize az atıp az yiyen bir takım bu yüzden sabırlı olmalıyız, gol gecikebilir ama sonuçta 1-0 veya 2-0 alırız maçı...

yönetici

uzun bir aksaklık oldu önce siteye bile girilemiyordu. sonra forum da hata verdi ve nihayet şu an itibarıyla sorun giderildi.
hosting firmasından kaynaklanan bir sorundu onlar da düzeltmek için çok uğraştılar. bir gün erişim sağlanamadı özür dilediler kendileri de..

bugün yaşanan gelişme rize nin özel güvenlik önlemi istemesiydi. buna yönetimden engin uzun tepki gösterdi. sahamız kapanmadı zannedersem 3 bin YTL. para cezası sözkonusu. ancak serkan ve tolga disiplin kuruluna tedbirli olarak sevk edildiklerinden bu maçta oynayamayacaklar.

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: "admin_"uzun bir aksaklık oldu önce siteye bile girilemiyordu. sonra forum da hata verdi ve nihayet şu an itibarıyla sorun giderildi.
hosting firmasından kaynaklanan bir sorundu onlar da düzeltmek için çok uğraştılar. bir gün erişim sağlanamadı özür dilediler kendileri de..

bugün yaşanan gelişme rize nin özel güvenlik önlemi istemesiydi. buna yönetimden engin uzun tepki gösterdi. sahamız kapanmadı zannedersem 3 bin YTL. para cezası sözkonusu. ancak serkan ve tolga disiplin kuruluna tedbirli olarak sevk edildiklerinden bu maçta oynayamayacaklar.

Siteye ve forum sayfasına girememek gerçekten üzücü, o kadar alışmışız ki eksikliği hemen anlaşılıyor...

Sahamız kapanmadı zaten kapatmaları da büyük haksızlık olurdu... Yarın 13.500 yürekten insanla bu maçı alıcaz... Bu sefer sevinç gözyaşları dökücez...

jean

yeter artik galibiyet istiyorum bu kadar bekledigimiz yeter maci alaxcaz alacaz alacaz

ngonge

ya tamam ya devam maçı.
caner ve  ceyhun a güveniyorum bu maçta.

dr_ahmet

Eskiden yalnız TS'ye gıcık kapardım şimdi çaykurda eklendi. Bu adamlara hemşericilik yapmıcam abi alayı o biçim. Samsunun doğusuda batısıda yok benim için. Son 2-3 yılda TS ile bile bunlarla yaşadığımız kadar sorun yaşamadık, ama yarın onları düşürmek için ilk hançeri vuracaz. Bu maç 3-1 olur. Kazanırız. Bu arada Rıdvan Altayla anlaştı. Bizim başkanın bir yorumunda teknik direktör sorunumuzun olmadığını söylemiş. Saygılarımla