SAMSUNSPOR 0-0 Çaykur Rize

Başlatan kuzeykale, 23 Ocak 2006, 16:44:36

« önceki - sonraki »

kuzeykale

Gaziantepte defans ağırlıklı bir futbol sergiledik kontrollü bir futbol tercih ettik. Akabinde rakip pozisyon bulduysada kullanamadı sevinen biz olduk .
   Rize maçına kendi evimizde hucum ağırlıklı çıkarız diye düşünüyorum. Bol gollü geçeceğine inandığım bir maç olmasını diliyorum. rizesporu karadenizde (trabzon hariç) kardeş takım olarak görüyorum fakat misali doğru ise kuyunun dibinde bir can pazarı yaşanıyor. herkez kendini kurtarma derdinde bunun içindirki samsunspor eksi averajınıda dengeye getirmek için atabildiği kadar gol yapmaya çalışacaktır yani benim tahminim  
   Samsunspor gövde gösterisi yapabilir.  
   sevgilerle...

jean

cok korktugum bir mac allah korusun yenilirsek felaket olur ama yenersek sahana olacak kendi saha ve seyircimiz onunde ve eksik oyuncularinda katilacagi bu mactan mutlak galibiyet almamiz lazim rizeye sansimiz tutuyor hem ikili avereji saglamak zorundayiz mac zor olacak tahminim yok

samet

çok zor olcak ama kazanacağız...

cem and naz55

etkili iki isimleri var bana göre orta sahada altan sol kanatta victoria ve forvete yakın oynayan fahri altanı kitlersek kesin alırız kadro olarak kalitemize bile yanaşamazlar tribun desteğiyle oynayacağımızıda düşünüyorum ikinci yarının ilk maçı olduğu için takım deplasmanda galip geldiği için kritik dönemde olduğumuz için yeni transferleri görmek için en önemlisi birlik ve beraberliği yakaladığımız için bence senenin en kalabalık seyircisi olacak maç bence resmi geçit yaparız rahat yeneriz bu birlik beraberlikle bizi kimse yenemez

Ladikli

g.antep maçında takımımız diğer deplasman maçlarında olduğu gibi güzel oynadı.nedense kendi evimizde oynadığımız maçlarda oyunu istediğimiz şekilde yönlendirip organize atak yapamıyoruz,fazla pozisyona giremiyoruz ama bu hafta sonu oynayacağımız maçla birlikte bunların hepsine son verip güzel bir galibiyet alacağımıza inanıyorum hafta sonu trübündeki yerlerimizi alıp hepberaber takımımızı destekleyelim tahminim 2-0

bengülü

bizim için bu maç altı puanlık maç ne yapıp edip maçı almalıyız alacağımızıda inanıyorum

KotuCocuk55

bir hesap yaptım biraz önce rakiplerimiz yani üstümüzdeki takımların fikstürüne baktımda rizeyi yenersek 12.liğe kadar çıkabiliyoruz ki bu çokda uzak bir ihtimal değil.Tek yapmamız gereken deplasmanlarda gösterdiğimiz performansı artık içerde de gösterip gerçek kimliğimize bürünmek.Tek korkum rakıbın iyi hazırlanmış olmasının ötesinde her deplasman galibiyetinin ardından içerde puan kaybetmemiz! İnşallah böle olmıyacak bu sefer ve bu hafta sonu gerçekten derin bir nefes alıcaz!
4-2 samsunspor

34 SS 1965

Dün gazete de okudum deplasman kralı samsun diyordu bence rize maçı bizim arkadaslar ama bilindiği gibi kendi sahamızda puan almakta zorlanıyoruz diliyorum ki bu mactan puan cıkarırız yani takım toparlanacak kotucocuk55 evet o hesabı bende yaptım hatta rize den sonra 1 mac daha alsak 7 ye bıle yukselıyoruz ben inanıyorum bu sene takım ilk 7 içinde ligi bitirecek

ngonge

bu sezon deplasmanda sahamızda aldığımız puanın iki katını aldık. kendi sahamızda "1" galibiyetimiz var yani antep ten çok da farkımız yok.

bilhassa deplasmanda iyi sonuç aldığımız her maçın arkasında sahamızda hüsran yaşadık.

umarım bu rize maçı bir dönüm noktası olur. o eski geçilmez deplasman havasına yeniden bürünürüz.

kuzeykale

Saygıdeğer taraftar arkadaşlarım düşüncelerinizde çok haklısınız. Ligde ne olacağını kestirmek çok zor oldu, ligde dördüncü sıradaki takım bile durumunun krıtik bir hale geleceğinden korkar oldu bu haftada alt gurplar puan alırlarsa artık ligde deplasmana gitmek cehenneme gitmek gibi birşey olur.
 Onun içindirki samsunsporum kendini inşallah garantiye alarak istikrarını devam ettirir ve ligi en iyi yerde tamamlarız.

KotuCocuk55

biz bu ligde kendi evimizde denizli,malatya,manisa,sivas gibi şimdi aklıma gelmeyen rakibimiz olabilecek takımları yenemedik,sonra gittik antep gençlerbirliği gibi takımları yendik deplasmanda 17 puanın sırf 5 ini ankarada aldıkkı buda nerdeyse iç saha puanına denk! İlginç sonuçlar alıyoruz ama iş bu sefer gerçekten çok ciddi,diğer bütün takımlar işin fazlasıyla bilincinde ve herkes daha ilk haftalardan kendini tehlikeden kurtarmak istiyo,ve artık gerçek şu ki,bu ligde kalmak istiyorsak artık evimizde oynıyacağımız böyle kritik bir maçı kazanmak zorundayız. 2*2=4

bengülü

kaleci kerem geçen hafta gerçekten hatasız mükembel oynadı kendini iyi hazırlamış maksiç nasıl bir kaleci olduğunu bilmiyorum bu hafta kale gene keremin olacak galiba

kadir55ist

selam
arkadaşlar ben rize maçını çok çekişmeli geçeceğini ve gülen taraf biz olacağımızı tahmin ediyorum.
iç sahada en az puan toplayan takımız 5 puan
dış sahada en az puan toplayan takım ç.rize 3puan
galibiyetleri yok 4 gol atmışlar.
arkadaşlar ben bu maçtan çok umutluyum akdeniz kupasında yendik ilk yarı deplasmanda da yendik.
en kötü ihtimal beraberlik istatiki olarak.
benim tahminim 3-1 alırız. sonra ist ye gelir 3 de beşiktaşa sallarız takım ısındı nede olsa :)  :)

yirmiuc

south_london

1 puan yeterlimi olur?kendi sahamızda oynuyoruz nasıl yeterli olur?