Yardımcı Antrenör | Burak Sadık Dilmen

Başlatan AhmetDenizci, 16 Aralık 2011, 17:32:25

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

hakan arslanın yerine oynıcak adam olsa tutmazdı,çoluk çocuk yönetse takımı o bile tutmazdı ama yerine adam yok finkte tam zamanını buldu

erkutdem55

Bu adamla bu iş olur.maçtan sonraki konuşmaları da gayet oturaklıydı.Şapkadan tavşan çıkarmaya gerek yok.Belli ki futbolcular da bu adamı sayıyorlar.Yeni hoca 1 hafta bile vakit kaybettise,o lüksümüz yok.

celebi

tamam burak dilmen le devam edelim hiç masrafa girmeye gerek yok.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 25 Ocak 2012, 00:27:27
Başka oyuncu varmıda biz bilmiyoruz?
Dominguez mi oynasın? Onada facia demiyormusunuz?
Ne istediğiniz belli değil gerçekten  :o
domınguez oynayamaz cezalı.
ne istediğimin belli olmadığını nerden çıkardın.

serdar murat murat yenal

böyle olabilirdi.

MeL_55

Alıntı yapılan: muhalif - 25 Ocak 2012, 00:30:53
domınguez oynayamaz cezalı.
ne istediğimin belli olmadığını nerden çıkardın.

serdar murat murat yenal

böyle olabilirdi.

Fazla ofansif olabilirdi öyle. Serdarın kaptırdığı topları yediğimiz golleride biliyoruz..
Onu bunu bırakalımda herhalde 20 kere kalenin önüne gelmekte başarıdır Petkoviçten sonra öyle değilmi?  :o

erkutdem55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 25 Ocak 2012, 00:36:32
Fazla ofansif olabilirdi öyle. Serdarın kaptırdığı topları yediğimiz golleride biliyoruz..
Onu bunu bırakalımda herhalde 20 kere kalenin önüne gelmekte başarıdır Petkoviçten sonra öyle değilmi?  :o

Onu yazdığın iyi oldu.bir ara 17 şut çekmiştik,onlar 8.Sonra biz yine dünyaları vurduk.Kaçla bitti bilmiyorum ama isabetsiz de olsa bu kadar şut çekebilecek noktaya gelmek,çok çok önemli bir unsur.Burak hoca sürekli öne itti herkesi.Petkoviçe nazaran çok daha önde oynattı takımı.Ben taktik olarak da başarılı buldum.

celebi

Alıntı yapılan: MeL_55 - 25 Ocak 2012, 00:36:32

burak dilmen farkı

Ollivanders

Kaya

Bir haftada ayağa top oynatmayı mı öğrettin ne yaptın hoca anlamadım gitti..Yazıklar olsun sana Petko  :kafa:

Sol Açık

İlk yarıda bir taç oldu, Burak Dilmen Adem'den aldı topu ve itekleyerek "ileri git" dedi ve topu Kemal'e verdi. Adem'de koşturarak ileri gitti.

Bana ilginç geldi, adam neredeyse oyuna girecekti, takımı heyecanlandırmak için elinden geleni yaptı. Benim hoşuma gitti...

emrullah

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Ocak 2012, 01:39:46
İlk yarıda bir taç oldu, Burak Dilmen Adem'den aldı topu ve itekleyerek "ileri git" dedi ve topu Kemal'e verdi. Adem'de koşturarak ileri gitti.

Bana ilginç geldi, adam neredeyse oyuna girecekti, takımı heyecanlandırmak için elinden geleni yaptı. Benim hoşuma gitti...

nedense benimde dikkatimi çekti bu durum ıslık çalması taca gelen oyuncuları uyarması falan  ;)

ChucKeR

bu maçta topa sahip olmamızın sebebi manisa'nın kötü durumu, o durumu da tetikleyen bir sebep golü erken yememiz. fazla aldanmamak lazım bana kalırsa.
hoca Allah için gayretliydi.takımın ileriye çıkması için ekstra çaba sarfetti ama benim gözüme batan beraberlik golünden sonra defansif değişikliğe gitmesiydi.
maç boyu manisa çok dağınıktı bu durumda bir takım yakaladıysan ve 3 puana bu kadar ihtiyacın varsa alacak o topu santra noktasına koyacak kemal. hoca da defansif değişiklik yapmayacak aynen devam 2 yi istiyorum diyecek. bu deplasman olmazsa hangi deplasman 3 puan getirecek.
ben hocadan ve oyunculardan böyle bir izlenim alamadım açıkcası. ligde tutunmak istiyorsak artık bazı risklere girmeliyiz yavaştan. iç sahaya bu derece bel bağlamak ekstra stres yapacaktır ve faydadan ziyade zarar getirebilir bu baskı.

kamuri

serdar özkan hamlesi yerindeydi petkoviç olsaydı ikinci golü yememizi beklerdi değişiklik için bi artın var petkoviçe göre en azından oyuncu değiştirmek için gol yemeyi beklemiyorsun yeterlimisin değilmisin daha çok erken değerlendirmek için ama bizim de maalesef zamanımız yok haftalar su gibi akıp gidiyo

emrullah

macın bitimine 4 dk kalmış ve deplasmandasın artı olarak cıkardıgın oyuncu m.yıldırım yedek klubende de cıkardıgın oyuncunun yerine oynatacagın birisi yok bu durumda ne yapabilirsin bana bi acıklar mısın ? Birde su var yenalı cıkarmayıp serdarı oyuna almasa o golu atabılecegını mı sanıyordun takımın bence hoca yapabilecegının en iyisini yaptı hamlelerı dogruydu

minci

Bence Burak hoca bugün çok iyi bir sınav verdi.
1.Ekigo 2 kez bencillik yapmamış olsaydı bu maçı çok rahat almıştık. Burda hocanın hiçbir suçu yok.
2. Takım top yapmaya başladı. Uzun toplarla oynamadı. Burada hocanın artısı var.
3. Futbolcuların maç öncesi ve sonrası demeçlerine bakarsak hepsi inanmış ve takım içersinde iyi bir hava var. Burada da hocanın artısı var.
4. Takım pas yaparak kaleye gidebiliyor ve pozisyon bulabiliyor. Burada da hocanın artısı var.
5. Adem hep istediğimiz ve özlediğimiz gibi oynadı yani sürekli hucuma çıktı. Burada da hocanın artısı var.
6. Voldomiroyu iyi kullanmaya başladı. Hem savunmada hem de hucumda. Burada da hocanın artısı var.
7. İlk kez etkili bir şekilde duran topları iyi kullandık ve gol de attık. Burada da hocanın artısı var.
8. Takım golü yedikten sonra mücadeleyi bırakmadı tam tersi maça daha çok asıldı ve istediğini de aldı.Bunun hep böyle olmasını istemiyormuyduk? Burada da hocanın artısı var.
9. Bu maç taraftar için de bir moral oldu. Burada da hocanın artısı var.

DERSLER : 9 Ders : 9 PEKİYİ

SONUÇ : Sınıfı PEKİYİ ile geçti.

Kısacası birkaç gün içersinde bir takım her anlamda ancak bu kadar değişebilir. Bunu takdir etmek gerekir. Futbolcular da anladığım kadarıyla Burak hocayı seviyorlar. Bence takımı alsın götürsün. Yeniden 2,5 trilyon masraf etmenin bir mantığı yok. Yazık paramıza. Biz o parayla çok farklı şeyler yapabiliriz.