Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Gökhan ve Nadir'e bu kadar sabır ediyoruz, bir şey olmuyor.

Diyorum ki; Burak ve  Enes çok iyi anlaşıyor. Birde ts maçında Penaltı yaptıran Ceyhun vardı. la Gökhan ve nadir ile olmuyor, yani adamlar sahada yok. her maça 9 kişi çıkıyoruz. Enes ve Ceyhun bunlardan daha kötü olamaz ki. Dene bakalım bu çocukları. Daha kötü ne olabilir. 

Sadece Samsunspor

Simdi de adanademir macina bakiyorum. Eskisehiri guzel dogruyor. Adanali oyuncuya dokununca faul caliyor masallah

Nuri Asan

En başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün öğretmenlerin, eğitim emekçilerinin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

_SoN_

Sitemizde bulunan öğretmen arkadaşlarımızın bu özel gününü bende kutlarım.

Sadece Samsunspor

Mustafa Demir. Opel peugeot ve citroen bayiiliginden sonra simdide kirazlikta felek oto nun eski yerini alip devasa 2.el yeri aciyor. Masallah akiyo akiyo.

Sadece Samsunspor

Cemal Yesilyurt. Vefat etmis. Allah rahmet eylesin. Trabzonlu olup Samsun a katki yapan nadir insanlardan biriydi.

eprianu

Sene başından beri birçok oyuncumuz antrenmanlarda sakatlandı. Son olarak Veli, Ahmethan ve Tomane antrenmanda sakatlanmış. Acaba antrenmanlarda bir şeyler yanlış mı yapılıyor?

jean

Bu ne ugursuzluk bu sene anlamadim valla adam antremanda sakatlanip devreyi kapatiyor olacak is degil

Ekrem

Ahmethan ve Nadir'e kaldık vah ki ne vah

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Ekrem - 27 Kasım 2020, 18:04:51Ahmethan ve Nadir'e kaldık vah ki ne vah
Ahmethan da sakat

mehmet yılmaz

Maradona vefat etti. Tahmin edemeyeceğim kadar üzüldüm. Şöyle bir program yaptık Diego için.

https://youtu.be/1T4rgV620qA

Sadece Samsunspor

Malesef eski yoneticilerimizden Reco gıda sahibi Recep Hun koronadan dolayi hayatini kaybetti. Allah rahmet eylesin. İyi bir insandi.

Ayrica Irmak mobilya sahibi Haluk İrmak ta vefat etmis. Onada Allahtan rahmet dilerim.

Cok dikkatli olmaliyiz. En azindan hastaneye dusmeyecek kadar.

jean

Allah rahmet eylesin recep beyle ucaga binmeden konusmustuk 2014 yilinda basaksehiri 3-1 yendigimiz maca gitmeden once

Nuri Asan

6 milyar yaşındaki dünyada sen gel sezon finaline denk gel. Bizdeki de şans işte..

55.hakan

Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.