5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

minci

Artık kulüpten birisi bunlara birşeyleri hatırlatmasının zamanı geldi de geçiyor galiba.

Serkan

Ben gereken uyarıyı bayram'da yaptım ama akıllanmamış abilerimizden izin alıp uygun bir dille tekrar hatırlatırız.

Gorkem

senin o yanlış doğdunu düşündüğün yerde doğmaktan biz gurur duyuyoruz doğan efendi  >:( >:( >:( :kafa: :kafa: :kafa:

isyan

Simdi zor durumdayiz her genc oyuncuya ihtiyacimiz olur, ama ilerleyen yillarda alt yapi oyuncularina bence test yapilmali, yani demek istedigim Samsunspor tarihi ile ilgili sorular sorarsin belirli puan alan oyuncu a takim ile antremanlara cikabilir, a takima yükselmek isteyen profesyonel olmak isteyen futbolcu zorla da olsa bu takimin tarihini ögrenir, belki ozaman bu takimin kiymetini bilirler.
Gelecek 5-10 Yilin takimi diyoruz ama bu oyunculari elimizde zor tutariz, tutsak bile cok sorun cikarirlar gibime geliyor.

Bu olmasa bile Baskan'in yetkisi varmidir bilmiyorum ama, simdi mac kadrosuna giremeyen genc oyunculari taraftar grup'lari ile beraber mac seyretmeye zorlanabilir.

Nuri Asan

bir sehri sevmek tribunden gecer alasildi ki alt yapida kim var kim yok mac Oldugu zaman bu cocuklari tribune koyacaksin Samsunspor tarihini anlatacaksin hatta ellerine SAMSUNSPOR kitabi vereceksin okuyacaklar soru soracaksin senin o yanlis dogdugn yer varya simdi senin yerinde  olupta o formayi giymek icin o  topragi tozu yutmak isteyenler var soadin gibi er degilsin cok ararsin o formayi o sehri gun gelip keske topragini yuzume surseydin dediginde is isten gecmis olur aslanim

ChucKeR

daha lise okuyo muhtemelen, çocuk demiş gözüyle bakmak lazım

lato

Her altyapı oyuncusunun Samsunspor'u tutması beklenemez ama bizim hemen hepsi başka takım tutuyor Doğan aklın varsa Necati Ateş'e bak 15 maçta 8 gol atmış adamı harcadılar ilerde inşallah pişman olacağın şeyler yapmazsın..

usare

Alıntı yapılan: ChucKeR - 03 Eylül 2012, 19:35:18
daha lise okuyo muhtemelen, çocuk demiş gözüyle bakmak lazım

Katılıyorum. 16 yaşında demek lise1-2 demek. Yani çocuk arkadaşlar. Bu kadar sert tepki vermeyelim. Düzgün ve yumuşak şekilde anlatmak lazım bu çocuklara.
Bu yaştaki çocuklar allı pullu, başarılı, güzel ne varsa hayran olurlar.Siz hatırlayın o yaşlarda ddneler yaptığınızı. Bende olaya çok pedagojik yaklaştım ama durum böyle.

target_t.t.b

şendoğan çakmaker hocanın bu onuyla ilgili harika bir sözü vardı:"Samsunsporun altyapısı iyi Samsunun altyapısı bozuk!"

ibrakadabra55

Yeniden A takım kadrosuna girmiş inşAllah kendini gösterir futboluyla iyi olucağına eminim karakteri içinde birileri ona yol gösterecektir :).

samsunmania

15 Kasım 2012, 20:45:49 #40 Son düzenlenme: 16 Kasım 2012, 00:01:49 samsunmania
Aslan parçası! Yarın bi gurbete çık;ananı, babanı,kardeşini, akrabanı,mahalleni, yılda bir ancak gör, o zaman yanlışın nerede olduğunu anlarsın. Allah kimseye kimliğini kaybettirmesin. Gençliğine de vermiyorum. Ben gençken de Samsunuma aşıktım. Memleketimden bir kere bile utanmadım, aksine hala aşırı gurur duyuyorum.

FaTiH_HaN

Bu kafada olduktan sonra messi olsan ne fayda, ulan hepimiz küçükken hayal etmiştir 19 Mayıs stadyumuna futbolcu olarak ayak basmayı, bir kere olsun kutsal armayı öpüp tribünlere koşmak için nelerimizi vermeyiz, Allah'ım böyle zibidilere nasip etme Samsunspor formasını  :kafa:

berusa55

16 Kasım 2012, 01:15:32 #42 Son düzenlenme: 16 Kasım 2012, 06:47:42 berusa55
Bu çocuktan bize gelecek hayır yok...

SametYılmaz55

ben lisedeyken 15 tatilde karne almaya gitmezdim Samsun'a bir kaç gün daha erken gelmek için.ikinci dönemin başında alırdım sürekli karneleri.yazında karneyi alır atlar otobüse gelirdim ve okullar açıldıktan 1 hafta sonra dönerdim Samsun'dan.Havzayı çıktıktan sonra içime kasvet çöker,sonraki tatilin hayalini kurardım.gelmek için can atıp durduğumuz memleketi beğenmiyorsun ya diyecek tek şey,gel gel bok var İstanbulda

atakan