Tekrar ßarışmak İstiyorum.. En azından ßir dost Olmak istiyorum ..

Başlatan samsun155, 27 Nisan 2011, 17:53:59

« önceki - sonraki »

samsun155

Arkadaşlar Size Yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum.Ve sizden Yardım istiyorum ne yapacağım ile ilgili..
ßigün okulda Arkadşlarla kantinde oturuyoduk.ARkdşın yanına bi kız geldi Adı Sinem''.ßen o kızı ilk defa görmüştüm.Neysee.Akşam o arkadaşım mesaj attı bana buqun yanıma gelen kız senden hoşlanmış numaranı istiyo felan gibisinden.ßende ver o zaman dedim.Verdi arkadaşımda.Sonra Konusmaya basladık Sinem'le.ßen ilk başlarda hiç önemsemiyordum ilgilenmiyorDum.1 hafta sonra felan takılmaya basladık.Çıkmaya basladık.ßen yine ilgilenmiyordum.Sonunda kavga ettik ayrıldık.biraz zaman geçti barışmak istedi Kabul ettim.Ama benim baska bi kızı sevdiğimi biliyordu bu arada.2 Hafta sonra Tekrar Ayrıldık felan.ßi Akşam msn'de grdüm sinemi.sonra ben avatar resmine Sevdiğim kızın resmini koydum .Bana hakaret etti ********sin felan Gibisinden.ßende ona hakaret ettim Kahbesin felan gibi.Sonra tartıştık işte.
Ertesi gün okulda yine tartıştık.Aramızda böle bi durum geçti.Ondan sonra çok kızla çıktım ama unutamadım onu.Sonradan hep aklıma girdi çıkmak bilmedi.Onu bugünlerde görüyorum yanında bir çocukla.İçimden Tekrar barışmak geliyor.Ama bu sevgli anlamında Değil çünkü beni artık sevgili olarak kabul etmeyecektir.NE yapmam gerekiyo ßana yardım ediiin. .s.s

kabacevizli55

kalptenþimþek

Ajan

Seni aşk çocuğu Jnr.Serkan nickli arkadaşımıza yönlendiriyorum ;)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?action=profile;u=2240
Bu linkten arkadaşımıza ulaşabilirsin

samsun155

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 27 Nisan 2011, 18:34:37
genç, kızın abisini bul.. o sana yardım edecektir.
kızın abisi bana nasıl yardımcı olablir ki ? Hem kızın abisi yok ..

samsun155

Serkan

şuan evde değilim  (= ben sana yardımcı olucam kardeşim.

ajan süperdi ; )

Burak

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 27 Nisan 2011, 18:38:09
Seni aşk çocuğu Jnr.Serkan nickli arkadaşımıza yönlendiriyorum ;)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?action=profile;u=2240
Bu linkten arkadaşımıza ulaşabilirsin

Ajan benim uğruna facebookta aşk sözleri yazdığım insanlar yok.Ben konuyu ali abiye devrediyorum :d

seydo55

veis

sen 30 yaşına gelene kadar 30 tane daha sinem bulursun ebru bulursun takma kafanaaaa

Akyol

Bence makara yapıyorsun  ;)

Jnr. Serkan sana bişey demiyorum şarkı yolluyorum dinledikçe beni hatırlarsın Melek (Candan Erçetin)

Seydo küçük sürpriz derken ?  :D

seydo55