Yeni Başkanlardan Samsunspor mesajları...

Başlatan merkez, 31 Mart 2009, 09:56:09

« önceki - sonraki »

AntZ

01 Nisan 2009, 02:10:37 #30 Son düzenlenme: 01 Nisan 2009, 02:32:44 Ant55
Benmi yanlış hatırlıyorum, geçici yönetim ilk toplantısından sonra seçimlerden sonraki ilk haftasonu için kongre kararı almıştı diye hatırlıyorum, 4 ü  gibi aklımda kalmış. Yanlış olmasın hemen araştırıyorum, yanlış yazdıysam özür dilerim

edit

pardon bu hafta sonu değil sonraki haftaymış ama olsun 10 gün var :)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=10432

Alıntı
Tomaç, "Şu anda Samsun neredeydi nereye geldi gibi kısır tartışmalara girmenin luzumu yok, ortada bir cenaze var onu nasıl kaldırabiliriz onun hesabını yapmak lazım. Önümüzde 10 Nisan'da yapılacak bir seçim var, şu andaki görüntü pek hoş değil. İnşallah o zamana kadar temaslardan bir müsbet sonuç alınırda yeni bir yönetim oluşturulur ve Samsun'da o yönetime sahip çıkar. Şu anda yaptığımız çalışmalarda bir ekip oluşturulmaya çalışılıyor fakat kimse gelip de koşulsuz bir biçimde bu işi üstlenirim demiyor."

celebi

bakalım şimdi dediklerinizde ne kadar ciddisiniz.

veis

hiç de umutlu degilim ama inşallah hayırlısı olur.

ali ihsan

İşte hendek işte deve ...
Bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

Alemci İsmail

Bu dönem bişey yapılmazsa artık samsunlu olmaktan utanacağıoz

guvener55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 01 Nisan 2009, 19:59:07
İşte hendek işte deve ...
Bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

başka yapacak bişey kalmıyor bize şimdilik

55cem55

bence 4 merkez ilçeninde 4 farklı partiden olması gercekten harika olmus   samsundaki düşünce ahenginin muhteşem olduğunun ne kadar kozmopolit bi şehir olduğumuzun birebir göstergesi bu da samsunspor için yapılacak olan siyasette yalnız kalmayacağının  kesinlikle büyük bi rekabet olacağı düşüncesindeyim..

ugrass

sadece oy almak içindi yaptıkları.....

HaKanReiS

ARTIK YETER HERKEZ BU ŞEHİRİN KIYMETİNİ BİLSİN KENDİLERİNE LAF GETİRMESİNLER SAMSUNUN SAMSUNSPORA İHTİYACI HER ZAMN VARDIR İNŞALLAH BAŞKANLAR DEDİKLERİ GİBİ SAHİP CIKARLAR YETER ARTIK 1 LİG İSTİYORUZ

ramcQ_55

Alıntı yapılan: HaKanReiS - 03 Nisan 2009, 13:40:19
ARTIK YETER HERKEZ BU ŞEHİRİN KIYMETİNİ BİLSİN KENDİLERİNE LAF GETİRMESİNLER SAMSUNUN SAMSUNSPORA İHTİYACI HER ZAMN VARDIR İNŞALLAH BAŞKANLAR DEDİKLERİ GİBİ SAHİP CIKARLAR YETER ARTIK 1 LİG İSTİYORUZ

1. lig deil süper ligi istiyoruz

esedullah

Necattin Demirtaş takıma en büyük destek vereceklern biridir.Bundan hiç birinizin kuşkusu olmasın

jean

ama artik vakit kaybetmye gerek yok olsun birseyler