samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Kaya

Morukgücünün ünlü ortasaha oyuncusu Mehmet Yılmaz'ın eksikliğini Erdal kapatmaya çalışınca.....  :hnk: ??? :P

##kdc##

Alıntı yapılan: Kaya - 31 Temmuz 2014, 02:08:47
Morukgücünün ünlü ortasaha oyuncusu Mehmet Yılmaz'ın eksikliğini Erdal kapatmaya çalışınca.....  :hnk: ??? :P

Maçtan sonra disko
Otelde kumar var
Kümeye düşüyoz
Oynayın çocuklar...

Maç günü Mehmet Abi'yi Batum'da gezerken görmüşler   :) ;D

kamuri

Gençler siz bi kisi eksiktiniz ya biz :)

mehmet yılmaz

Eyvah. Maç günü Batumlarda fink attığım çıkmış ortaya  :P
Ama  1dk!!! İzah edebilirim.
Ben zaten sarı kart cezalısıydım bu maçta  :deli:

Neyse, yokluğumda takımın yenilmesine sevindim :) Zaten sürpriz olmadı. Orta saha baglantısı kesilmiş bir takımın hayat damarlarından birisi kopmuş demektir.

Ali ihsan hoca da yoktu sanırım ki forvette Fréd baskanın da olduğunu düşününce sonuç çok doğal. Çelebi hocanın olmaması farkın daha da açılmasını önlemiş  :P

maraton

defansta durdum.. dörde iki kaçan onlarca golü defanstan izledim sağolsun forvet hattı

mehmet yılmaz

Kızdırdılar mı seni başkanım?
O takım tam moruk sayılmaz. Yeni maç aldıysanız hesabı keseriz.

Anladın mı kıymetimi?  ;D

maraton

valla anladım.. sakın beni bir daha yalnız bırakma, sakın !!! bu ne la düşün inanç bile geri geldi, inanç !!!!!

gogo55

abilerim hakkınızı helal edin dünkü kötü  performansımızdan dolayı:) inşallah telafi ederiz...

Ollivanders

beşnumara

Halı sahayi yine arayıp uygun bir saate alalım. Cüno ararım diyodu. Uygun bir gün uygun bir saat ayarlamaya çalışacağız.

##kdc##

Halisahaya yeniden abone olalım diyoruz. Oynamak isteyenler fikir versin bakalım, ona göre haftasonu 10-11-12 gibi ayarlayalım.

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

emre__ss

cingo cingo partizani 11-12 en son saatimiz olursa Allah'tan bir şey olmadığı sürece her hafta varım ben.Gün fark etmez. :-*

beşnumara

Cuma cumarteside bos yer yok sanırım. Varsa o günler eskisi gibi yoksa simdilik bi gün bi saat olabilir zamanla cumartesiye alırız.

gogo55

abilerim kardeşlerim pazar günü hariç allahın izniyle her gün bu güzel organizasyona katılmak isterim sizlerle benim nacizene fikrim cuma veya cumartesi akşamı...

olcay