samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Ayberk

zehri sahaya saldım yine yaşasın kötülük ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

SSKLA

CurvaSs

az kaldı ben samsun'a gelince maçlar heyecanlı olmaya başlar..  ;D  :P

**KaR6**

yalnız cidden çok iyi maç oldu, bu kadar zevkli olacagını tahmin etmemiştim, izlemesi özellikle baya eglenceliydi dışardan  :)

bizim gençler iyi yaa, verdim gazı verdim gazı çevirdiler maçı valla, berkayı tutabilsek kazanabilme şansımız bile vardı  :P

##kdc##

kendimi övmekten hiç haz etmem ama ( :P ) son gol de verdiğim pası bu sene hangi topçumuz verdi Allah aşkına..

**KaR6**

maçın başından beri onu dedik sana, yetmedi bi de gösterdim böyle işte diye, utandın da bi tane attın işte, o da bana denk gelmedi  :)

maçın en iyi golüydü ama, helal ossun  :evet:

##kdc##

bu arada berkay kardeşim bu hafta forvet oynasın diyen 15 kişi bulabilrim sanırsam  :) :kanka:

mehmet yılmaz

Maçın en güzel hareketi Akan'ın henüz futbol literatürüne girememiş olan minder güreşini andıran makaslama hareketiydi.  8) ???
Ayrıca maç sonunda "abi koştuğun alan 10 metre kare ama nasıl oluyor da bütün toplar sana geliyor?" diye soran KDC'yi önce gözlükçüye, sonra da matematik alan hesapları çalışmaya davet ediyorum.

İleri geri konuşmayı değil ama ileri geri koşmayı severim birader :)

Güneş gözlüklü kalecimiz Billy'yi de saygıyla anıyorum buradan  ;D

Yalnız gerçekten iyi maçtı...

Ayberk

Alıntı yapılan: ##kdc## - 13 Mayıs 2012, 22:15:15
bu arada berkay kardeşim bu hafta forvet oynasın diyen 15 kişi bulabilrim sanırsam  :) :kanka:

haftaya forvet oynar da, bir sonraki hafta kaleye geçmesi için yalvarmanızdan korkuyorum :D :evet:

millwall

##kdc##

elin oğlu 18 yaşında uefa kupası alıyo biz buna bağırınca küçük diyolar  ???
de gea nın yanına verseler adamı elinden tutup veli toplantısına götürür valla

mehmet yılmaz

O zaman hazır tatlar damaktayken yeni listeyi açalım

Yalnız Berkay oynamazsa ( tabii rakipten :) ) ben de oynamam, ona göre  ???

1- samsuni

##kdc##

millwall

##kdc##

tertooo tertiiiippp :P geç mi kaldınnnnnn  :) :) 
1- samsuni
2-şutçekmedemiyorumhobiolarakyineçek
3-kdc