TFF 2. LİG 29. HAFTA | Keçiörengücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 25 Mart 2019, 00:10:46

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 03 Nisan 2019, 17:05:03
Sarıyer'in içerde Keçiören'i yenmesini bekleyeceğiz başka yolu kalmadı

Sen Sarıyer'i evinde yeneceksin(Şüpheli). Keçiören'de evinde Niğde'yi yenecek. Aralarındaki fark 7'ye çıkacak. Sanıyor musun ki Sarıyer'in Şampiyonluk umudu kalacak.

İsmet hocanın şansımız devam ediyor safsatalarına inanmayın. O tren bu beraberlikle geçti artık.

senol

Erhan Şentürk g.t büyütmüş ancak,her hafta onu oynattın karşılığında ne aldın.eskiden onun öğrencisiymiş ,gol kralı olmuş Hoca kurtul artık şu eskilerden.Artist Bahattin ondan daha iyi oynardı. şu seyirciye yazık ,koca şehire bir galibiyet getiremed,iniz ya helal olsun size.

GurbetciFanatik

Normalde bu Lige fazla gelen bir kaliteli Takim olusturuluyor.
Güzel paralar harcaniyor ama
En önemli mevkiye ucuz ismi duyulmamis basarizi olmayan bir Teknik Direktör getiriliyor.
En büyük hata burda.
Yanlis yerde ekonomik davranilmis.

Önce basarali otoriter bir Teknik Direktör getirlmesi lazimdi
sonra kadro olusturalbilinirdi.

Ismail Baskana yanarim

ata55

İsmet Taşdemir'in iyi bir hoca olmadığı ve asla olamayacağı bu maçla tescillenmiş oldu.
Erhan Şentürk'ü kanatta oynatma ve kesmeme merakı bize pahalıya mal oldu.
Berbat oynuyoruz. Bu aptalca futbola 1 puan çok bile...

Şampiyonluk gitti. İkili averajda gerideyiz. Keçiören'in kalan maçlarda 1 beraberlik opsiyonu bile var.

jean

Olmuyor arkadas gulmiyor yuzumuz bu tur maclarda zorla degil ya alsak sampiyonduk umudum kalmadi sariyeri yenersek iddialari kalmaz playy ofa hazirlanalim yazik oldu

55.hakan

Maalesef bu lige adapte olduk. Golü at üzerine yat. Ama onu bile beceremiyoruz.

55_OrHaN_55

Golü attıktan sonra oyunu rakibe bıraktık. Bu şekilde hiçbir zaman 3 puana ulaşılamaz. Hele ki rakip Keçiörengücü ise. Üst lige çıkmak istiyorsak play-off maçlarından önce İsmetin gönderilmesi şart. 

Ahmeti

Final maçı dediğimiz Sancaktepe'yi yenemiyoruz ama başkasının yenmesini bekliyoruz , Kastamonu'yu yenemiyoruz ama başkasının yenmesini bekliyoruz, Keçiören'i yenemiyoruz ama başkasının yenmesini bekliyoruz kusura bakmayın ama arkadaşlar milletin şeyi gerdek falan olayına döndü iş.

Yahu 1-0 öne geçtik iyi hoş sonra salakça bir adam paylaşamama hatası ve 1-1 tamam hata olur ama kos koca 40 dakka bu ruhsuzluk nedir arkadaş.
Sinirden ağrı girdi başıma yaa

Stoper

Facebook, Twitter, Instagram.
Samsunspor'a dair bütün sayfalardan çıktım.
Bunu Antalya final maçından sonrada yapmıştım.
En azından 1 hafta uzak kalmak istiyorum.
Ciddi anlamda takım yıpratıyor bizi.
Klasik maç sonu röportajları, gülücükler saçan futbolcular, ömür törpüsü.

mehmet yılmaz

Maalesef korktuğumuz başımıza geldi.
Sezonlar, kadrolar değişse bile final maçı sendromu sürüyor.
Bu maçın bir numaralı sorumlusu İsmet Taşdemir'dir. Onun tercihleri, takımı olumsuz etkilemiştir. Tabii futbolcuları atlamamak lazım. Hoca'ya rağmen bir şeyler yapabilirlerdi, o da yok.
İlk devre de pek bir şey oynamadık ama ikinci devredeki "oyunsuzluğumuzla" yenilgiyi hak ettik aslında.
Beraberlik tam bir kaos sonucu oldu. Can çıkmadı, o kahrolası umut devam ediyor. Ancak Keçiören buradan sonra şampiyonluğu bırakmaz. Ankara'nın ilçe takımıyla bile rekabet edemiyoruz. Sorumluluk alacak kimse olduğunu sanmıyorum.
Futbol Şube Sorumlusu sıfatı olan fanatik Beşiktaşlı politikacı şahıs mı alacak o sorumluluğu?
Ya da Teknik menajer, idari menajer ayırımın bile anlayamadığımız Yücel Uyar yahut Mustafa Aztopal mı?
İsmet Taşdemir'in üst üste aynı hataları yapması olacak iş değil.
Erhan Şentürk illa oynayacak diye bir ayet mi indi? ( Haşa )
Enes İslam'ın maç çevirme ihtimali var mı sizce? Neden öyle ya da böyle formda, moralli ve tecrübeli Bahattin yerine Enes?
İlk devrenin en iyi iki oyuncusu olan Savaş ve Samet'teki düşüşün sebebi ve çaresi neydi?
Okan sakatsa oynamasın, oynayamadı da zaten.
Kastamonu'da zemin kötüydü vs denildi. Suni çim, neden 4 tane pası art arda yapamadı bu takım?
Daha önce de yazmıştım, bu futbolculara acayip kızgınım. Daha ağır şeyler yazmak istemiyorum.
Play Off olacak, Play Off bizim için pek hayra alamet değil.

eprianu

Ben bu saatten sonra hoca değişikliği olsa bile bu oyuncu topluluğu ile ne doğrudan ne de Play Off'tan üst lige çıkacağımıza inanmıyorum.

Ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok ama takım içi sorunlarımız olduğunu düşünüyorum. Taner Taşkın gittikten sonra Bahattin, Samet ve Savaş resmen dökülüyor sahada. Bu adamlar ilk yarı böyle mi oynuyorlardı? İkinci yarı alınan ve oynamaları konusunda haftalardır ısrar ettiğim Yılmaz ve Onur Eriş bu takıma hiçbir katkı vermedi. Arı gibi çalışacak ve hücuma top taşıyacak kanatlar da yok. Üstüne bir de İsmet Hocanın hataları binince kritik maçları alamıyoruz.

Bu sene bence gitti. Keçiörengücü çıkamazsa bile bize kalmaz liderlik. Kastamonuspor daha güçlü bir aday bize göre. İnşallah seneye doğru ve "karakterli" oyuncu topluluğu ile sezona başlarız. Gol atınca tribünlere sus işareti yapan piçlerle, iki üç gol atınca kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneden alemcilerle bu iş olmaz.

s_uzunkaya

Biz neler hayal ediyoruz adamlar neler yapıyor. Bunlar fazla zevk içinde bence. Adamlar hanım evladı gibi 15-20 dakkaa bi adam gibi top oynuyorlar sonra sikimden aşşaa kasımpaşa ya dönüyor oyunları. K. Ören in sahasını gördünüz deme? O lükste takım sizleri top gibi çevirdi sahada. Maçı seyrederken zengin züppe çocukları ile varoşların maçı bu diye düşündüm bi an..

tactician

Alıntı yapılan: tactician - 30 Mart 2019, 17:33:15
Türkiye'deki hocalar maalesef genel anlamda maç maç olayı değerlendirip, temel stratejinin etrafına ayrı stratejiler ortaya koyamıyor. Genel düzenleri dışına çıkmaya ve maç için özel stratejiler üretip çalışmaya ya kapasiteleri yetmiyor ya da bu konuda cesur davranamıyorlar. Akabinde de maç içerisindeki gelişmeler daha çok oyuncuların kendi zekalarına, yeteneklerine ve sorun çözme becerilerine kalıyor. Bu konuda da bir çok futbolcunun bu yetkinliklerden uzak olduğunu söylememe gerek yok.

Neyse, bu konu başlığında daha önce de bahsettiğim gibi bu maça özel bir takım saha içi hamleler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Keçiören takımı diğer takımların genel taktiksel diziliminden ayrı bir oyun yapısı oluşturmuş ve buna çok uygun oyuncular ile oynuyorlar. İleri uçtaki Sertaç-Taha-Devrim ve hemen onların gerisinde half space de konumlanan Burak ve Uğur son derece hareketli, ayakları ve atletik özellikleri iyi oyuncular. Daha önce de yazmıştım oyun stratejileri çok eveleyip gevelemeden topu bu ön bölgeye taşımak üzerine kurulu. Bu noktada onların geçişlerini kendi stratejilerinin dışarısına itmenin önemli olduğunu vurgulamaya çalışıyorum.

maalesef bu maça özel hiç bir strateji oluşturulmamış. ne savunma ne de ofans anlamında her şey doğaçlamaya bırakılmış.
öyle olunca da rakibimiz, özellikle bizim tempomuzun düştüğü dakikalarda sazı eline aldı ve bizi oyunu ile dövdü. özellikle golden sonraki oyunu ile bizim takıma her anlamda üstünlük kurdu. bu maç ismet hoca sınıfta kalmıştır.

isa55

Hoca yanlış takım sürüyor ve bu yanlışı tekrar tekrar yapıyor. Peki Yücel uyar, Cenk, Celil, Ercan niye müdahale etmiyor?

maviay55

Maç öncesi kadroyu gördüğümde yaklaşıyor yaklaşmakta olan diye düşündüm. Görünen köy kılavuz istemiyor arkadaş!
Erhan Şentürk banko yazılıyor kadroya,Erkam dururken Kartal Erhan neden? Bi tane ortası bi bindirmesi yok,taçı bile kullanmaktan aciz müptezel.
Beğenmediğimiz Samsun çocuğu Erdi bi top aldırmadı Abdulkadire bi top. Abdulkadir ne oynadı gören var mı? Madem Okan sakat oynatma baba oynatma. Okan çıktı takım düştü. Madem defanstan top kuracaz neden Aytaçla başlamıyorsun, Cenk doldur babam doldur yaptı 2. yarı. Enes i alıyorsun Enes e şişirme top atıyorsun boy 1.50 adamda!

2.yarı hiç bişey oynamadı takım ama hiçbişey. Boğazımız patladı be migrenimiz tuttu sinirden
Hoca sınıfta kaldı hiç izlememiş analiz-teknik-taktik hiç yapmamış. Yalandan idman yapın siz Beştepe de
En güzel otellerde en güzel lobilerde şak şak muhabbeti yapın Sekiztaşlı yöneticiyle siz

Bizler ARMAnın peşinde olacağız
Sevgimiz ARMAya sizlere değil!