PTT 1.LİG 22.HAFTA | Samsunspor'umuz - Çaykurrizespor

Başlatan King1965, 10 Şubat 2013, 15:57:07

« önceki - sonraki »

oguzhann555

Sezonun en stresli ve zor maçı olacak bana göre. Hoca gerekli rotasyonu yaparsa kazanma şansımızı yükseltecektir.

Bu maç için '' Burası Karadeniz burada kral biziz'' pankartı yapılsa nasıl olur ?

lato

red_white

beşnumara

Alıntı yapılan: red_white - 11 Şubat 2013, 23:57:18
trt dışarı!!!
Macta tüm maraton trtye tepki icin bu sekilde bagirabilir. Anlarlar o zaman bi ihtimal.

King1965

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Şubat 2013, 00:30:48
Macta tüm maraton trtye tepki icin bu sekilde bagirabilir. Anlarlar o zaman bi ihtimal.

ismail

15. sıradaki takımın maçını tvden bilmem kaç yüz bin kişi izlemeye çalışırken, 1461 in maçını kaç kişi izlemek için tvyi açmaya tenezzül ediyor..bir de bu açıdan bakmak lazım

King1965

TRT işiini düzgün yapmıyor Digiturkplay.com.tr  adamın ınternet yayınını gordunmu ? yapsın ö yle bak kasıyormu donuyormu . Şerefsizler bir yayın yapıyor millet sinirlenir tabiki . biz internetteki yayını izleriz sorun degıl ama  felaket kötu

Uğur Yıldız

Bu maçta neden bilmiyorum kazanıcaz gibi bir his var içimde,Samsunspor varsa umut her zaman vardır.

Kaya

Zor maçların takımıyız. 3te3 ün ilk galibiyeti olacak inşallah..

babasamsunlu

trt web tv  hötüne hirsin.... güzel bir tezahürat ;)

samsunsporlu1994

Bu hafta sonu moralli bir Ç.Rizespor ile oynayacağız. Maçın cumartesi günü hemde saat 14:00 de olması taraftar sayısını etkiliyecektir. Bu maçın saatinin 19:00 olması gerekirdi. Ç.Rizespor mutlak kazanmak isteyecektir. Etkili oyuncuları var,çok dikkatli olmalıyız. Cenk Ahmet,Cernat,Sercan bunlar ligin tabela yapan oyuncuları. Bizim ise bu maçtan mutlak 3 puan almamız gerekiyor. Öncelikle şu Play-Off söylentilerini artık konuşmamalıyız. Boluspor deplasmanından alınacak bir 3 puanla Play-Off çok rahatlıkla konuşulabilirdi ama olmadı. Bizim tek hedefimiz bu sene ligde kalmak ve kendimize orta sıralarda yer bulmak. Bunun içinde ligi en az 40 puanla bitirmeliyiz. Bu işin şakası yok. Ligin ilk yarısında o kadar az puan topladık ki Tavşanlı Linyit, Göztepe,Kartal maçlarından topladığımız 7 puan bile bizi tehlikeli bölgeden uzaklaştırmaya yetmedi. İnşallah Ç.Rizespor maçından alınacak 3 puan ile alt sıralardan kurtuluruz.

King1965

bn bu macda dahil daha yenilmicegımızı söyluyorum.. lıgın sonuna kadar bu takım yenılmeyek

celebi

Alıntı yapılan: King1965 - 12 Şubat 2013, 10:31:37
bn bu macda dahil daha yenilmicegımızı söyluyorum.. lıgın sonuna kadar bu takım yenılmeyek

cgr

İçimden bi ses çok rahat yeneceğimizi söylüyor. Ama dikkat çekmek istediğim bir kaç konu var. Tamamen kendi düşüncelerimdir.

Cemil cezalı, dolayısıyla yerine oynayabilecek 3 futbolcu var. Kere, Lokman ve Turgay. Bu saydığım isimlerden Kere, son 3 maçta kadroya dahi giremedi. Turgay ise toplasan 10dk. anca oynamıştır. Ercan-Lokman ikilisi nasıl oynar bilemiyorum.

Hadi Lokman'ı stoper'e çektik, bu seferde 4 maçtır oynamayan Şaban oynayacak sol bekte. Yani bir Cemil'in olmayışı tamamen defans sistemini kargaşaya soktu.

Form durumunu, idmandaki performansını bilemem ama adamlar neredeyse yoklara oynuyor. Bu adamlara da şimdi "Denize düşen, yılana sarılır." mantığı ile yaklaşıyoruz. Besim Hoca biraz oyuncu kazanma mantığı ile gitmeli. Sakatlık veya Cezalı durumu hiç hesaba katmıyor bence. Sonuçta bu adamlarda kadroda her ne kadar kötü olsa da. Elbet bir gün bi şekilde lazım olacak ki Şaban'ın sol bekte en az Lokman kadar hatta Lokman'dan daha da iyi oynayabileceğini düşünüyorum.

Sonuç olarak, kadroda ki her oyuncuyu bir gün şans verilecekmiş gibi hazırlamalıyız...

furkan5534

çok zor bir maç olacak.. taraftarımızın destegıyle kazanıcaz İNŞALLAHH  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x