STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

cembaba

ugrass

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Ocak 2012, 00:44:00
Petkoviç istifa...

petkovic napsın cem baba =)) elinde oyuncu vardıda oyunamı almadı?

cembaba

Bahia sol bek, Yenal sol açık oynuyor. Anıl Dilaver'i, Bülent'i 90 da oyuna alıyor. Orta saha iyice ezilmiş. Yaptığımız değişikliklere bak.

Zenke çıkıyor. Topu ezen, bencil, Ekigho sahada. Gol ben mi atacağım? Bu takım pas yapmaktan aciz hale gelmişse, ara pası nedir, arkadaşını düşünme nedir. Bunları ben mi öğreteceğim?

masbene

bir "forvet" oyuncusunun caprazdan yok denecek kadar az bir acıya sahipken belki olur ihtimali ile kaleye topu göndermek istemesi-topun out olması, yine ceza sahası cizgisinden topu neredeyse taca atması ve bunu ekhigonun yapıyor olması sabrımı tasırıyor. kardeşim sen nasıl adamsın hic mi topa vurmadın, her maç senin bu kabiliyetsizliklerinden bıktık yahu

engin55

YaşarDoğu

Finkin mac sonu görüntüleri ni gösteren bi  link varsa payalaşabilir misinizz?

ugrass

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Ocak 2012, 00:57:38
Bahia sol bek, Yenal sol açık oynuyor. Anıl Dilaver'i, Bülent'i 90 da oyuna alıyor. Orta saha iyice ezilmiş. Yaptığımız değişikliklere bak.

Zenke çıkıyor. Topu ezen, bencil, Ekigho sahada. Gol ben mi atacağım? Bu takım pas yapmaktan aciz hale gelmişse, ara pası nedir, arkadaşını düşünme nedir. Bunları ben mi öğreteceğim?

cok övülen bülent kocabeyi gördük sivasspor macında topa vurmaktan aciz,anıl desen oyuna yeni girmesine ragmen hiç koşmadı. takım iyi mücadele etti.  hepsi birbirinden iyiydi. hepsinin ayagına saglık. deplasmanda bir puanla başlamakta iyidir.

##kdc##

Samsun'a yeni geldik, maç hakkındaki tek görüşüm maçtan sonra Şirinlerin "böyle oynayın canımızı alın" demesine bi anlam verememem. Sahada tatmin edici bi oyun yoktu bana göre. Hatta son dklarda anlamsız çabalamalarımız vardı.
Hakan Arslan-Bülent kocabey-Dominguez bu takımda niye tutuluyor hala anlamış değilim. Bank asyada tamam iş görürler ama bu ligde hiç bi fayda sağlamadıkları kesin.

özkan

Fink iki bacağının arasında özel bişeymi var,çalıp kaçacaklar diyemi açıp o bacaklarını bi topa kaymazsın be kardeş !

G.birliği gibi umutsuz bir deplasmandan alınan 1 puan ekstra puandır bana göre,fakat maçı görünce giden 3 puan oldu.Bidahada böyle pasif bir ev sahibi takımı biraz zor buluruz.Bizim için bu maç şanstı,bizim ruhsuzlar kullanmak istemediler yine her zamanki gibi bu şansı..

Cumartesi günü bizansa koyarda,bi çıkışa geçeriz ümidim..

ercan0655

olm bir kez de şuradan güzel bir şeyler okuyayım be takım rezil bu yaşımda ben çıkıp oynıyayım bari :suslen:

King Of The North

Ne Hakan Arslanmış, Ne Ekigoymui, ne Akagiymiş bee, ataklarda bile zevk alamıyorum artık, 3 pas yapamıyoruz, forvetler zibenk olmuşlar, sol taraf felç, sağdam Adem bindirmeye çalışıyo mücadele ediyo 3 metreye pas atamıyor, Fink desen bir çuval inciri berbat etti ama ağladı maç sonunda, yine de tribüne çağırıp alkışladık topçularımızı, zaten bazıları da forma attı tribüne, 500 kişi rahat vardık tribünde ve yüzde 95 i genç taraftarlardı, profil iyi ama forma atıldığında bazı taraftarların birbirini öldüresiye ezmesine anlam veremedim, utanç vericiydi. Bu adamların çoğunda kesinlikle yetenek yok, bu kadar oynayabiliyorlar, yabancıların alayı gönderilmeli takımdan, yerlilerden de Anıl, Hakan, Bülent vs. gibi topçular gönderilmeli, adamların atağı yok maç 1-1 bitiyo, durum vahim...

kýzýlyýldýz55

samsuna 7 de indik güzel tribün yaptık abinin dediği gibi forma için kavga ettiler valla ayıp bence maç çok sıradan ve sıkıcı geçti ama tribünden zevk aldım güzeldi.
bize kesinlikle bir forvet lazım hakemde bence vasattı.

lucarelli

Futbolcularımızın büyük bir kısmı çok yeteneksiz olduğun. bunun yanında bir de hırs ve mücadele olmayınca maalesef buralarda oluyoruz. Murat, Kemal ve Adem dışında kendini paralayan adam yoktu. Zaten Adem'in yetenekleri de sınırlı. Yenal efendi ayağının altından top kaçırıyor, Ekigo her topu kaptırıyor. Zenke çok yanlız kalıyor. Alvaro var mı yok mu belli değil. Kemal Akaki'ye kademe yapmaktan yoruldu. Sonradan giren Anıl efendi pasa koşmuyor. Kimler transfer edilecek bilmiyorum ama Bu formanın değerini bilecek adamlar alınsın.

Son bir not da taraftarımıza. Samsunsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bu zor durumda, güç bela öne geçtiğin maçta kendi kalesine gol atan bir oyuncuya bu kadar sahip çıkmak her tribünde olmaz. Çok doğru bir hareketle hem devre arasında hem de maçtan sonra Fink'e verilen destek, Murat'a yapılan sevgi gösterisi ve maçtan sonra tüm takımın çağrılması gerçekten çok güzel oldu. İnşallah bu moral onların ilerleyen haftalardaki performansını arttırır. 

özkan

Bişey söylemek istiyorum ama dileyeneniz muhalif olabilir bu konuda;isa turan kökenli oyuncuların parlaması,takımın halen en iyileri olmaları sizcede şans mı ?

Sol Açık

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Ocak 2012, 00:57:38

Ben maçı seyrederken 55.dakikada Zenke artık çıkmalı diye bağrınmaya başladım ama sonra kim girsin diye düşününce çuvalladım.

Özetle, dostum bu maç için bu eleştiriler biraz ağır olmuyor mu?  ;)