STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

5trawberry

Sercan

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 04 Ocak 2012, 19:53:33
futbolda var bu,adam sonucta isteyerek atmadi.. pozisyonu kurtarmaya calisiyodu,kontrolsüzlük..

alternatifler arasinda anil var,bakalim ne olacak 3 puan olabilir,artik ikinci yaridayiz,3 puan deplasmanda elimize geliyorsa,isi bitirip 3 puani almaliyiz..

Hocam haklısın da, futbolda bu da var dediğimiz ne kadar "bu" varsa hepsi bizim başımıza geldi...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Ocak 2012, 19:54:52
Hakan Arslan ve Dominguez in oyuna katkıları sıfır.. Ekigho da saçmasapan işler yapıyor..
Ben daha Hakan Arslanın rakip yarı alanda pas yaptığını görmedim siz gördünüz mü

Ben en son rakip cezasahasında rakibin ayağına vole vururken gördüm.Dominguez nerede ben onu merak ediyorum asıl...

masbene

hadi şimdi buradaki herkes Allah rızası için bir totem tutsun, dua edelim birşey yapalım sinerjimizi yollayalım ankaraya. 3 puan alabileceğimiz bir maç. hadi arkadaşlar
Allahım onlara güç ver, hepimizin nefesini onlara taşı buraya 3 puanla dönsünler. AMİN

binikalamadım

fink futbol hayatının en fiyakalı golünü attı ... ama kendi kalesine... :-X

LisandroLopez

Alıntı yapılan: masbene - 04 Ocak 2012, 19:59:19
sakatlanan elemanı demiyomusunuz

Aykut Çift bizim kulübede genç oyuncu, mevkii forvet

kale5501

masbene

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Ocak 2012, 20:00:23
Aykut Çift bizim kulübede genç oyuncu, mevkii forvet
pardon kardeşim ben gb nin çıkan elemanını anlamıştım

5trawberry

Yok bizdeki 93'lüyü diyorum..

Girsin de bi görelim, şans verilsin çocuğa, Ekigho'dan mal değildir heralde.

Mert

Olur böyle şeyler morral bozmayalım arkadaşlar.Allahın izniyle bu maç bizim olacak.

feveran

bu domıngez nasıl bırı ya benım ölüm yeter sana hadi samsunum 2.yarı 1 gol allahın izniyle

LisandroLopez

Fena oyuncu değil aslında denenebilir.. Ama sırf hızlı diye Ekigho kalır oyunda