STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: samsunmania - 04 Ocak 2012, 21:32:10
Kardeşim o zaman r.madrid ve milan da küme düşerdi bu mantıkla. Onlar da bwin taşıyorlar. ;D

yada süper ligdeki diğer birçok takım....

GökhanÇağlar

Fink e de kızamıyorum,maçtan sonraki halini gördükten sonra.
Ekigho nun ne yaptığını 18 haftadır anlayamadım,çok yetersiz.
Akaki nin her zamanki kalaslığı devam ediyor.
Hakan Arslan da yetersiz,yerini Murat Ceylan a bırakmalı.
3 puan süper olacaktı ama kısmet değilmiş,yarınki transferleri merakla bekliyorum...

emre

futbolda şans diye bi' faktör var ya,hani top bizi sevdi falan denir...hiç mi uğramazsın bize? O top bizim kaleye girmek istediği kadar rakip kaleye girmek istese sıralamada çok yukarılardaydık.

Musti

Topsuz oyunu çok iyi oynadık. Top rakipteyken çok iyi pozisyon aldık ve rakibin pas trafiği iyi kapattık. Topsuz yardımlaşma iyiydi. Ama top bizdeyken aynı yardımlaşmayı gösteremedik. Oyunun bazı bölümlerinde birbirleriyle oynama alışkanlıkları olan Adem-Murat ikilisine Fink ve ara sıra da olsa Zenke ve Hakan eklendi ama yeterli pas organizasyonunu sağlayamadık.

Top bizdeyken yardımlaşma yoktu. Çünkü hemen her hafta farklı kadro ve formasyonla çıkıyoruz. Bu yüzden de oyuncuların bibirleriyle oynama alışkanklıkları gelişmiyor. İyi oynanan maçlardan sonra bile Petkoviç takımı değiştiriyor. Sürekli bir şeyler deniyor. Çok rotasyon yapıyor.

Mesela Beşiktaş maçında iyi oynayan kadroyu Sivas maçında bozdu. Bu hafta yine nispeten iyi oynayan bir takım vardı. Eğer GS maçında da aynı takımla sahaya çıkarsak başarılı olabiliriz.

FaTiH_HaN

Sezon başından bu yana ekigho-zenke ikilisi oynasa etkili oluruz diyordum ama yok vazgeçtim, ikiside top ezmekten başka bişe yapmadı, ekigho'dan çok bir beklentimiz yoktu ama bugün zenke de kötüydü, zeminin de etkisi var biraz ürkek oynadı zenke, ikili mücadeleye girmedi, girdiği tüm toplarıda kaybetti, inşallah iyi bir forvet oyuncusu takıma kazandırılır.

buonanotte

Maç hakkında çok fazla söz gerek yok yine şansın yanımızda olmadığı bir gün yaşadık.Maç öncesi sonrası çok güzeldi.Yorulduk ama değerdi. :--*

Vural temiz

benim en cok kizdigim sey, macin son saniyesi bize hakem bir faul vermis, Genclerbirligi ceza sahsinda iki, üc futbolcumuz var, Genclerden yedi tane Futbolcu var neden oraya bizimkiler gitmiyor aslinda orasi cok kritik yer orada hersey olabilir( penalti, faul, gol,):Bize 1 puan yaramaz ya üc ya hic.

FaTiH_HaN

Bankasyada averajla ligde kaldık 1 puan çok önemli yenemiyorsan yenilmeyeceksin, süper ligde hangi takım olursa olsun deplasmanda 1 puan kötü değil.

GurbetciFanatik

Zenke-Ekigho = olmay
Ekigho-bance = olmay
Bance-Zenke = olmay

hepsini denedik olmay iste :D :D :D

en iyisi bance yedege
ekigho kadrodan disari
yenilere yol acin artik

55.hakan

Maçta gayet kalabalıktık ama şanssızlıklar her maçta bizi buluyor.Ekigho ve Zenke çok kötüydü bugün.Son dakika bir gol yemekten korktuk ama Allah'tan 1 puanı aldık.Artık forvet transferini bekleyeceğiz.

Turuncu

"Sürpriz yapabiliriz"

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, beraberliğin adil bir sonuç olduğunu dile getirdi. Maçta mağlubiyeti hak eden bir takım olmadığını vurgulayan Petkovic, ''Rakibe yüzde yüz bir gol pozisyonu vermedik. Golü de zaten kendi kalemize attık. Oyuncularımız istediğimiz oyunu sahaya yansıttı. Bunun sonucunda da 1 puanı hak ettik'' dedi.

Bu beraberliğin büyük olmasa da gelecek adına önemli bir adım olduğunu dile getiren Petkovic, ''Biraz daha iyi olursak bundan sonraki takımlardan da puan alabiliriz. Bir sonraki maçımızda karşılaşacağımız Galatasaray karşısında bu oyun kalitesini biraz daha artırabilirsek sürpriz bir sonuç alabiliriz'' diye konuştu.

Çapa'ya göre 1 puan iyi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa, ''Sezonun ikinci yarısında oynayacağımız zor maçları düşünürsek bu 1 puan altın değerinde'' dedi.

Çapa, 1-1 berabere biten samsunspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, ikinci yarının ilk iki maçında 4 puan hedeflediklerini belirterek, ''Önümüzdeki Kardemir Karabük maçını kazanarak bu hedefi tutturacağız'' diye konuştu.

Samsunspor maçının zor olacağını bildiklerini belirten Çapa, şunları kaydetti:
''İyi kapanıp kontratağa çıktıklarını analiz etmiştik. Bu nedenle defansif anlamda iyi konsantre olmalıydık. Bu karşılaşmada diğer maçlara oranla daha temkinli oynadık. Pas trafiğimiz 2011 yılındaki gibi olmadı çünkü 2012'nin ilk maçıydı ve Azofeifa aramızda değildi. Onun yerine oynattığımız Mehmet Akgün'ün değişik mevkilerde görev aldıktan sonra bugün orta sahada oynaması bu sorunu doğurdu. İkinci yarıda yeterince pozisyon bulduk, ancak golü bulamadık.''

www.ligtv.com.tr

Vural temiz

kaldi 16 hafta.
4 ipnelerden 2 puan alirsak, kaldi 12 hafta, Puanimiz etdi 15.
5 kere deplasmanda 5 kere 1 puan etdi 20 puan, kali 7 hafta.
7 macin  7sini yenersek etdi 41 puan Yenecehimiz maclar (Ordu, Bursa, Antep, Sivas, Mersin, IBB, Eskisehir)
ve 41 puanlan ligte kaliriz :kanka: 

twitter

Ne gariptir yenecegiz dedigin hic bir maci kazanamamisiz ilk yarida

SSKLA

furkan5534

Alıntı yapılan: Turuncu - 04 Ocak 2012, 22:20:34
"Sürpriz yapabiliriz"

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, beraberliğin adil bir sonuç olduğunu dile getirdi. Maçta mağlubiyeti hak eden bir takım olmadığını vurgulayan Petkovic, ''Rakibe yüzde yüz bir gol pozisyonu vermedik. Golü de zaten kendi kalemize attık. Oyuncularımız istediğimiz oyunu sahaya yansıttı. Bunun sonucunda da 1 puanı hak ettik'' dedi.

Bu beraberliğin büyük olmasa da gelecek adına önemli bir adım olduğunu dile getiren Petkovic, ''Biraz daha iyi olursak bundan sonraki takımlardan da puan alabiliriz. Bir sonraki maçımızda karşılaşacağımız Galatasaray karşısında bu oyun kalitesini biraz daha artırabilirsek sürpriz bir sonuç alabiliriz'' diye konuştu.

www.ligtv.com.tr

adamın dusuncye baksana  gs macından umudu bıle yok.böle teknık adam mı olur ya.ılerısı ıcın ısık varmış.ulaaan 18.hafta bıttı hangı ılerisi..