STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

ercan0655

Ankara'nnın ayazında sıcak bir kaç saat geçirelim ve artık golleri  :gooolll :gooolll :gooolll sıralayalım.

Ahmeti

Fuat Çapa ismi sezon başında bizimlede anılmıştı ve bu adamı Samsunspor'un başına getirmemekle en büyük hatayı yapmışız,yabancı sevdası yedi bitirdi bizi.

55musa55

BU ZAMANA KADAR HEP TÜRK HOCALARLA BASARIYI YAKALADIK DENSIZ YABANCILARLA DIBI BOYLADIK.

AntZ

Alıntı yapılan: Ahmeti - 23 Aralık 2011, 16:03:43
Fuat Çapa ismi sezon başında bizimlede anılmıştı ve bu adamı Samsunspor'un başına getirmemekle en büyük hatayı yapmışız,yabancı sevdası yedi bitirdi bizi.

Bize gelse başarılı olamazdı bence, Fuat Çapa, Abdullah Avcı gibi hocalar baskı altında başarılı olamazlar.

samuray

hoca farkı işte g.b nin kadro kalitesi çok üstün değil ama fuat hoca disiplinli bi takım yaratmış bizimki ne yapmış pardon yapamamış hala takımızın belli bi disiplin belli bi taktikle sistemi yok yinede ara transferlere bağladık ümitlerimizi 5 tane nokta isabetli transferler yaparsak neden olmasın biz e artık tek uanlar değil her maça 3 puan parolasıyla çıkmak ve mutlak bi seri yakalamak gerek diye düşünüyorum inşallah hayırlısı

mehmet yılmaz

celebi

mehmet yılmaz

Yok hocam çarşamba dersim var, perşembe olsa belki olurdu ama mümkün değil.  :(

celebi

mehmet yılmaz

Maçlardan fırsat buldukça arada yaptığım bir şey :)

Zaten 3. hafta Trabzon'a gideceğiz, belki bir Manisa ya da Karabük de yapabilirim. Gerçi Petkoviç olduğu sürece Trabzon hariç bir deplasmana gitmem demiştim ama, Ankara olmaz sonuçta..

AntZ

Ayberk

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Aralık 2011, 17:45:05
Transfer dönemi 5 Ocak'ta başlıyor. Maç ise 4 Ocak'ta

İşin garip tarafı ligin öne çekilip fikstürün sıkıştırılmasının 2 sebebi vardı;
1- Play off
2- Avrupa Şampiyonası

E Euro 2012'ye gidemediğimize göre lig 5 gün geç bitse kimse ölmez her halde değil mi? Yani madem transfer dönemi değiştirilemiyor, 2. devreyi 3 Ocak'ta değil 8-9 Ocak'ta başlat. Ama azcık kafa lazım onun için de

celebi

samuray

kim bu federasyonmu düşünecek 8 9 ocak.a ertelemeyi takımlar rahat rahat transfrlerini yapsınlar öyle başlatalım zaten ligleri bu kadar sıkıştırmanında bi mantığı varmıki geri zekalı bunlar

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2011, 16:35:36
ona da ben gelirim  :evet:

Ben bilmem ne yapıp edin gelin  :)

Alıntı yapılan: samuray - 24 Aralık 2011, 16:54:14
kim bu federasyonmu düşünecek 8 9 ocak.a ertelemeyi takımlar rahat rahat transfrlerini yapsınlar öyle başlatalım zaten ligleri bu kadar sıkıştırmanında bi mantığı varmıki geri zekalı bunlar

Gayet mantıklı, transfer ligden önce başlasaydı şikeyi, Fener'in düşürlmesini tartışıyor olurduk şimdi, transfer tarihini değil  ;) Bir anormalliği unutturmak için başka bir anormallikler atmak lazım ortaya  :evet: Bkz: Suni gündem.