STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

RT55

ahanda benim macım-evimde deplasman keyfi..3 puan bizim.. :ok

SametYılmaz55

55__Gurbet__55

Artik 1 puan yetmez. Son haftalara rahat girmek istiyorsak eger bir galibiyet serisi sart.

celebi

3 puandan başkası yalan olur. 1 puan bu saaten sonra yeter mi bence hayır

kamuri

bayağı bi taraftarımız olacaktır tahmin ediyorum ankarada istanbul ve bursadan da  kalabalık bi taraftar bekliyorum açıkçası taraftar desteğiyle ne olursa olsun 3 puan almalıyız artık 1 puanlar bizi kurtarmaz

mehmet yılmaz

Kamuran taraftar desteğiyle o iş olsa şu an ilk 5'te olmamız lazımdı.
O yüzden iyi takımımız olsun da biz depasmana gitmesek de olur bence...
Gençler çok formda, dediğim gibi biz nasıl bir kadro yapacağız, ona bakmak lazım esas.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Aralık 2011, 01:38:58
Kamuran taraftar desteğiyle o iş olsa şu an ilk 5'te olmamız lazımdı.
O yüzden iyi takımımız olsun da biz depasmana gitmesek de olur bence...
Gençler çok formda, dediğim gibi biz nasıl bir kadro yapacağız, ona bakmak lazım esas.

Mehmet abi  Senin Kulağına gelen birşeyler yok mu transfer konusunda

kamuri

yapacağımız transferler de önemli ama gene de taraftar bi itici güç olacaktır kesinlikle  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 23 Aralık 2011, 01:42:32
Mehmet abi  Senin Kulağına gelen birşeyler yok mu transfer konusunda

Yok, sadece Nonda'yı duydum.
Onun dışında bir isim bilmiyorum...
Olsa paylaşacağım zaten...

Kaya

Ankaraya mecburi akış  :sag

Gençlerin taraftarı kadar oluruz..

Maç ile ilgili bir şey söylemek için yapılacak transferler ve son durum önemli.. Değişmez tek gerçekse bana göre beklerimizin belkide lig boyunca en çok zorlanacakları maç olacak olması.. İyi başlayalım iyi bitirelim ikinci yarıyı ALLAHın izniyle..

samsunluhakan

petkoviç gitmedigi sürece zor maç kazanırız 10 hafta sonra antalyayı yenmiştik bi 10 hafta sonrada istanbulu yeneriz öyle ligi bitiririz bu petkoviç denen herifle ne yapıp ne edip şunu yollamamız lazım devre arasında bir hoca bu kadar kötü olur ya tamam kadro kalitesi düşük olabilir ama sen beşiktaşa pozisyon vermeyen defansı boz kendi getirdigin adamları oynat olacak işmi bu .. bu saatten sonra petkoviç takıma hiçbirşey kazandıramaz onun için kampanya başlatalım bişeyler yapalım şunu kovalım takımdan eriyoruz bitiyoruz eger petkoviç giderse gençleri yeneriz içerde ordu ve istanbulu yeneriz cinconlardan 1 puan fenerden 3 puan alırız yeterki şu hoca gitsin artık bıktık usandık hocanın samsunspor umrunda degil anla artık yönetim şunu

King Of The North

Alıntı yapılan: fat55 - 22 Aralık 2011, 17:08:07
Allahtan BİRŞEY OLMAZSA staddayım.

ne stadı Fat55 kardeşim , Kızılay'da toplanıp birlikte gideceğiz, abin de katılmalı bize, dosta düşmana hala takımımızı daha ateşlice ve gönülden desteklediğimizi gösterelim başkent caddelerinde.

Sol Açık

G.Birliği formda, ama kadro kalitesi bizden yüksek olmayan nadir takımlardan. Bizim aksimize, oldukça şanslı maçlar oynadılar.

Ben 3 puan alabiliriz diyorum (transfer dahi olmaksızın). Ama 1 puan da sezon sonu bize küme düşürtmez.

Bizim 2.yarı 24 puan toplamamız gerek. Bu da 9 maçı iç sahada oynayacağımız 2.yarıda 8 galibiyet almak (veya 7 galibiyet 3 beraberlik ki bu da 7 yenilgi hakkımız var demek) demek. Yani bence önemli olan, bu maçta yenilmemek.

Ama taraftarım, objektif bakamıyorum ve kazanacağız diyorum!  ;)

FaTiH_HaN

Gençlerbirliğinin en büyük gücü her sene 1-2 tane hiç bilinmeyen oyuncuyu parlatıyor ve o adamın sırtında ligi götürüyor, geçen sene Mustafa Pektemek çıktı bu senede Yasin diye bir adam çıkardılar, adamın uzaktan vurduğu gol oluyor, transfer yapmadan ibb ye 4 attılar. Zor maç olacak inşallah galip gelen taraf biz olacağız.