Bank Asya 1. lig 30. Hafta | Samsunsporumuz - K.Erciyesspor

Başlatan YaşarDoğu, 04 Nisan 2010, 20:56:41

« önceki - sonraki »

kale5501

Mustee13

Erciyes son 7 maçında hiç yenilmemiş. 3 galibiyet 4 beraberlik almışlar. 11 gol atıp 6 gol yemişler...
Ligin ikinci yarısında -12 maçta- tek yenilgileri var...O da Karabük'e 4-2 yenilmişler deplasmanda...

Bizim için çok zor maç olacak...Her ne kadar 4 mağlubiyet alsak da son 10 maçın en formda 4. takımı olarak, son 10 maçın en formda 3. takımıyla maç yapacağız...

Bu arada 4. haftadan beri 25 haftadır berabere kalamıyoruz...En son Rize deplasmanında 2-0 geriden gelip 2-2 berabere kalmıştık...Diğer beraberliğimiz ise ilk hafta Karabük ile içerde oynadığımız maç 3-3 bitmişti.

babasamsunlu

Çok ilginç...Mağlubiyetlerin yarısını berabere bitirsek şuan 44 puandaydık..Bu sene kaçan şampiyonluğa yanmamak elde değil..

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Nisan 2010, 16:04:30
Çok ilginç...Mağlubiyetlerin yarısını berabere bitirsek şuan 44 puandaydık..Bu sene kaçan şampiyonluğa yanmamak elde değil..

Kaçan şampiyonluk derken :) Karabük 65,biz 35 :):)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 05 Nisan 2010, 16:12:06
Kaçan şampiyonluk derken :) Karabük 65,biz 35 :):)

İlk altıya kalsaydık biz her türlü çıkardık Ekutcum..Ben onu kasdettim...

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Nisan 2010, 16:13:55
İlk altıya kalsaydık biz her türlü çıkardık Ekutcum..Ben onu kasdettim...

:):)Ne güzel play-offlara gidecektik hem gezecektik,hem çıkacaktık.Kısmet seneye inşallah.

furkan5534

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 04 Nisan 2010, 22:46:28
erciyes ve dardanel  tam 12 puanlık maclar aman dikkat alırsak kaldık alamassak yandık..............

Ciddi ciddi 12 puan walla

babasamsunlu

onur 55

SerhaT55

FK_SAMSUN

SerhaT55

Adanaspor   v   Dardanelspor(Bence bu maçı adanaspor alabılır)
Altay   v   Bucaspor (buca alır)            
Boluspor   v   Konyaspor(konya kotu qıdışe devam der bolu alır)
Çaykur Rizespor   v   Kardemir Karabük(karabükde şampiyonluğa doru adım attı karabük alır)
Giresunspor   v   G.Antep Bld.Spor   (girasun banko alır)
Hacettepe   v   Kartalspor (kartal son bı macı almıs ve hacettepe ise son iki maçı bu maç kafa kafaya gıder)
Kocaelispor   v   Orduspor   (ordu banko alır)
Mersin I.Y.   v   Karşıyaka  (karsıyaka alır bnce)
SAMSUNSPOR  v erciyes   (inşşlh bızım olacak)

bluegreen55

ligde 7. yada 8.  falan olabilirsek belki bu şike soruşturmalarından bişey çıkar konyayı falan düşürürler bize gün doğar.. Hayal tabi bizim 5te 5 yapıp karşıyakanın 7 puan alamaması hayali gibi =)

SametYılmaz55

sakin oynarsak her türlü alırız bu maçı.bu maçtan 3 puanı alırız Çanakkaledende en az 1 puan alır ligi bitiririz

kaptan 55