Bank Asya 1. Lig / 29. Hafta / Samsunspor'umuz - Altay

Başlatan yönetici, 28 Mart 2009, 19:35:33

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Nisan 2009, 11:37:59
sercan,sefa,eray ilk olarak takımdan gönderilmesi gereken oyuncular.bunlardan bize fayda yok.gelecek sezon süper lig istiyorsak bu gibi oyuncuları takımda tutmamak gerek.ayrıca ercüment coşkundere'nin süper lig hedefi için uygun bir hoca olacağını da düşünmüyorum.

aynen katılıyorum. Fakat kardeşim şuan a kadar gelen en iyi hoca benim gözümde ercüment hoca neden dersen adamın yapacak bişeyi yok. Tek sorunu otorite eksikliği bunu da topcunun cebine para koyarak sağlarsın. Sercan gibi adamları da kovarsın olur biter. Furkan baştan örneğini vermiş arkadaşımız. Giderse bi yerde tutunamaz. Sercan bitecek hepimiz izleyeceğiz. Bizim yönetim bulmamız lazım bir an önce. Takımımızı bu lig de bir tutalım da. İyi bir yönetim süper ligi getirecek.. Ben buna inanıyorum.

kaptan 55

ulan 3 tane altaylı sevindi gitti ya SAMSUN'dan ne hallere düştük ya?

Kais

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Nisan 2009, 13:16:52
aynen katılıyorum. Fakat kardeşim şuan a kadar gelen en iyi hoca benim gözümde ercüment hoca neden dersen adamın yapacak bişeyi yok. Tek sorunu otorite eksikliği bunu da topcunun cebine para koyarak sağlarsın. Sercan gibi adamları da kovarsın olur biter. Furkan baştan örneğini vermiş arkadaşımız. Giderse bi yerde tutunamaz. Sercan bitecek hepimiz izleyeceğiz. Bizim yönetim bulmamız lazım bir an önce. Takımımızı bu lig de bir tutalım da. İyi bir yönetim süper ligi getirecek.. Ben buna inanıyorum.

katılıyorum bence bu lige yeter bir hoca ama dediğim gibi hoca değişecekse bu ligde şampiyon olan biri veya süper ligde gerçekten tecrübeli bir hoca gelmeli

Kais

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 06 Nisan 2009, 13:17:58
Dostum 3 tane altaylı sevindi gitti ya SAMSUN'dan ne hallere düştük ya?

kaptan 2 altaylı dışarı çıkmıştı yarıda 3 tanenin 2 si dayak yedi rahat ol 1 ininde kaşı açıldı

CriminaL

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Nisan 2009, 13:16:52

kuzey55

Alıntı yapılan: Kais - 06 Nisan 2009, 13:19:52
kaptan 2 altaylı dışarı çıkmıştı yarıda 3 tanenin 2 si dayak yedi rahat ol 1 ininde kaşı açıldı

elinize sağlık.bizi izmirde derneklerinde misafir eden,beraber çay içtiğimiz stada kadar bizlere eşlik eden delikanlı altay taraftarına az bile yapmışsınız.bize ana bacı küfür eden giresun,rize,ordu taraftarına bişey yapmayız ama 3 kişi gelmiş bizi en iyi şekilde karşılayan altay taraftarını döveriz.bir garip tribünümüz var aklım almıyor...

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: Kais - 06 Nisan 2009, 13:19:52

kais kardeşim bak bu olmamış övünerek anlatmışsın bide onlara uymanız bile hataydı bence ne gerek var yani

since1965

Yok para yok yok muftak boş yok borç var yok para almıyolar.Türkiye de bütün takımlar onlarca senedir bunu yaşıyor.Dışardan gelen topcuların hepsi bunu biliyor.Ama samsundaki çocuklar ve tarafatlar bunlara alışkın degil.Daha altay takımı 1 ay önce iki önemli futbolcusunu kadro dışı bıraktı kramponlarına kadar haciz geldi.Her takımda var sorun sadece para sorun ondan oynamıyoruz havası yapıyor topcular.Önce oynadıkları takıma sonra dgier takımlara baksın oyle konuşssunlar.Ah etmemize gerek yok.Topcuların her takımı yenecek kapasitesi var mı? VAr e o zaman neden oynamıyolar o önemli para en son olay.

kuzey55

bu arada takımda gecikmiş alacağı olan hiçbir futbolcu yok.sadece primlerini alamadılar,primleri yerine transfer taksitleri ödendiği için böyle para sorunu çıkarıyolar.nede olsa transfer taksitleri ödenmezse tff ye şikayet edip serbest kalıyolar...alacakları zamanından ödeniyor bakalım sezon sonu kime şikayet edip gidecekler.bonservis ücretini getirmeden kim ayrılabilecek bu takımdan.sezon sonu hepsini göreceğiz.

CriminaL

elinde kalsa ne olacak primleri ödemeden..çıkıp her takımdan 3-4 tane yerler takım kume duser ne fark ediyor onu anlamıyorum ki..elinde kalır ama oynamaz sonuc aynı..

cembaba

Alıntı yapılan: 35ama55 - 06 Nisan 2009, 14:56:03
Sercanın yaptıklarını okuyunca kanım dondu ... vallahi Samsundan da , Samsunspordan da , siteden de soğudum .. insanda ne umut bıraktınız , ne gururla yürüyecek bir yüz .. sizde gurur , şeref , haysiyet olmadığından anlamazsınız ..

def olup gitmeniz yetmez , yakın lan o nufus cuzdanlarınızı !!

******* !

şimşek_55

CENGİZ SAKATTI
Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, gazetecilerin "Kaleci Eray'ın yerine neden Cengiz'i düşünmediniz?" sorusuna ise, "Cengiz'in omzunda sakatlık vardı. Kale önemli bir mevkidir. Kendisinin ağrısı olduğunu bize bildirmesin nedeniyle tercihimizi Eray'dan yana kullandık. Artık önümüze bakacağız" diye cevap verdi.

SAkat bır kalecıyı hangı camıada  oynatmadı  dıye bır hoca elestırılı anlasılır  gıbı degıl. Tekrar  edıyorum bunlar samsunspor ıcın kucuk gundemlerdır. Samsunsporun cokdaha cıddı  problemlerı mevcuttur. Onu bunu  gecelım samsunsporum problemlerını  konusalım . Olayları kısısellestırmenın kımseye  bır faydası olmadıgı asıkar. Ama tolganın sozlerıde   samsunspor takımının  ıcınde bulundugu durumları  acıklar gıbı.  

SAHIPSIZ SEHRIN SAHIPSIZ TAKIMI.

BU pankartı acan taraftarımız  takımı  yalnız bırakmasın  . Cunku takımın tyanında  artık sadece taraftar var.

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Nisan 2009, 14:27:59
bu arada takımda gecikmiş alacağı olan hiçbir futbolcu yok.sadece primlerini alamadılar,primleri yerine transfer taksitleri ödendiği için böyle para sorunu çıkarıyolar.nede olsa transfer taksitleri ödenmezse tff ye şikayet edip serbest kalıyolar...alacakları zamanından ödeniyor bakalım sezon sonu kime şikayet edip gidecekler.bonservis ücretini getirmeden kim ayrılabilecek bu takımdan.sezon sonu hepsini göreceğiz.

Adamım çok güzel bir tespit yapmışsın ayrıca, bu yönetimin en güzel yaptığı iş buydu bence. Ne var yok ne kadar para giriyor çıkıyor hepsi belli. . Tekrar açıkladığın için çok sağoL

Ollivanders

pitbul055

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Nisan 2009, 13:45:41
elinize sağlık.bizi izmirde derneklerinde misafir eden,beraber çay içtiğimiz stada kadar bizlere eşlik eden delikanlı altay taraftarına az bile yapmışsınız.bize ana bacı küfür eden giresun,rize,ordu taraftarına bişey yapmayız ama 3 kişi gelmiş bizi en iyi şekilde karşılayan altay taraftarını döveriz.bir garip tribünümüz var aklım almıyor...