Bank Asya 1. Lig / 29. Hafta / Samsunspor'umuz - Altay

Başlatan yönetici, 28 Mart 2009, 19:35:33

« önceki - sonraki »

celebi

altay maçı bir nevi bizim için ligde kalma adına önemli bir maç ve ben bu maçı alacağımızı düşünüyorum

Yalnızca BİZ

ali ihsan

Alıntı yapılan: gezegenX - 30 Mart 2009, 22:41:42
yusuf ziya hepimize hayırlı olsun. samsunsporumuzun bu hale düşmesinden en fazla sorumlu olan kişi tekrar başkan seçildi. her memleket kendisine layık olanı seçer.utanılacak sonuçtur bu.bir samsunlu olarak hazmedemedim. samsun=yobaz kent.bakınız sahillere samsun yüzkarası. utandım

Yavaş gel birader.Samsun Atatürk'ün şehridir ,yobazların değil.

emre

SAMSUNSPOR

gezegenX

emre

Alıntı yapılan: gezegenX - 30 Mart 2009, 22:41:42
yusuf ziya hepimize hayırlı olsun. samsunsporumuzun bu hale düşmesinden en fazla sorumlu olan kişi tekrar başkan seçildi. her memleket kendisine layık olanı seçer.utanılacak sonuçtur bu.bir samsunlu olarak hazmedemedim. samsun=yobaz kent.bakınız sahillere samsun yüzkarası. utandım

fazla kaçırdın heralde ne dediğini bilmiyorsun sen.

gezegenX

uslubun hoş değil. "canımı sıkma" dediğin adam 50 yaşında. terbiyemi bozmadan eleştiriyorum. bu sitenin demokratik olduğuna inandığım için eleştiri yapma hakkım var sanıyordum. ama yokmuş. rahmetli teoman bu söylemleri iyiki okumamış. onun olgunluğuna önce sahip olun.

red_white

ortada siten atılcak bir durum yok sadece sen Samsunsporluluğu değil tuttuğun partinin duygularıyla yazmışsın sorun burdan kaynaklanıyo

55.hakan

Akyol

Hasan'ın oynamayacak olması dezavantaj olduğu kadar özellikle Cengiz için bence büyük şanstır kendini gösterme şansını böyle önemli bir maçta ele geçirmesi onun ülkesinin milli takımına çağrılmasının tesadüfi mi yoksa gerçekten hak ettiği için mi olduğunu gösterecektir.Murat'ımız bu maçta oynayacak inşallah orta sahamız toparlanır ben ümitliyim bu maçtan ama maalesef maçta yokum maç saatinde vizeler var biz sınavda takım sahada galibiyet vizesini alırız inşallah ;)

55.hakan

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 30 Mart 2009, 23:26:32
Hasan'ın oynamayacak olması dezavantaj olduğu kadar özellikle Cengiz için bence büyük şanstır kendini gösterme şansını böyle önemli bir maçta ele geçirmesi onun ülkesinin milli takımına çağrılmasının tesadüfi mi yoksa gerçekten hak ettiği için mi olduğunu gösterecektir.Murat'ımız bu maçta oynayacak inşallah orta sahamız toparlanır ben ümitliyim bu maçtan ama maalesef maçta yokum maç saatinde vizeler var biz sınavda takım sahada galibiyet vizesini alırız inşallah ;)
haklısın bence de cengiz oynamalı ama cengiz kapalı kutu eray'da güven vermiyor ben milli takım kalecisi olarak cengiz'in oynamasını istiyorum

Recep

Alıntı yapılan: hakanelgun - 30 Mart 2009, 23:28:16
haklısın bence de cengiz oynamalı ama cengiz kapalı kutu eray'da güven vermiyor ben milli takım kalecisi olarak cengiz'in oynamasını istiyorum
sanki eray oynayacakmış gibi geliyor bana ama cengizin oynamasını isterim bi maç performansını görsek iyi olur

55.hakan

Alıntı yapılan: recep55 - 30 Mart 2009, 23:30:06
sanki eray oynayacakmış gibi geliyor bana ama cengizin oynamasını isterim bi maç performansını görsek iyi olur
cengiz yedeğe bile giremediğinden yakınıyordu bir ara ama bu maçta iyi kaleciye ihtiyacımız var çünkü altay malatya gibi oynamayıp baskılı oynayacak pozisyon bulup şut çekecek

jean

yaman55