Bank Asya 1. Lig / 29. Hafta / Samsunspor'umuz - Altay

Başlatan yönetici, 28 Mart 2009, 19:35:33

« önceki - sonraki »

amisos55

YZY seçimi kazandı ama atakumda Metin Burma , ilkadımda Necattin Demirtaş Süleyman kaldırımla yarışıyor, ilçelerde değişiklik olursa takımımıza nasıl yansır.?
Süleyman Kaldırımla bir defa konuşma fırsatım olmuştu Samsunsporu sorduğumda konuyu geçiştirmişti. Zaten ts li olduğundan şüphe ediyorum. Umarım Samsunlu bir aday kazanır

jean

oflu zaten kimi tutacak baska inslalah kazanamaz

kaptan 55

bu maçı alırız en kötü ihtimal berabere biter.ayrıca değişik pankartlar hazırlanıyomuş umarım bu tepkiler bi sonuç verir bu takıma gereken destek verilir artık.

edmontdante

Ben takımın Samsun'da kolay kolay yenileceğine inanmıyorum.Çünkü biz pozisyon bulabiliyoruz hemen hemen her maçta hem de fazlasıyla.İleriye top taşıyabilen adamlarımız var.Biraz daha dikkatli olabilsek çok daha fazla puan alabilirdik.Mesela Turgut biraz daha sakin olabilseydi,Sercan atması gereken yerlerde topu ezmeyip final pasını atabilseydi,Burhan biraz daha becerikli olabilseydi.

bluegreen55

Ordu maçını kaybettikten sonra oraya takılıp kalmayıp ümitlerimizi yitirmeyip Bolu maçına kenetlenerek hazırlanıp Boluyu yenseyik şimdi biz 38 boluda 41 puanda olacaktı.

Yada güngören maçında hakem ...lik yapmasaydı eksik kalmayıp 2 puan daha ordan alıp Ordu maçındada olan hakem hataları olmasa öne geçtiğimiz maçta 3 puanı alabilseydik.

Keşkelerle olmuyor ama keşk dememek için sonuna kadar savşmak elinden geleni yapmak lazım.

Ve birde psikoljik sorun varki 6 tane deplasman maçında öne geçiyosun ve kazanamıyosun..

King Of The North

Ligde kalmamız açısından 2 maçtan 4 puan almalıyız,sonraki maçların hepsini kaybedeceğiz zaten bu geçtiğimiz 2 yılda böyle oldu,garantile sonra çekil.Seçimlerden sonra başta İlkadım ve sonrasında Atakum belediye başkanlarının desteği ve şehrin büyük çoğunluğundan destek almış bir başkanla seneye çıkabiliriz süper lige ancak bunlar gerçekleşmezse maalesef yıllarca burda tutunmaya çalışırız.Play-of benim için de hayal,bütün maçlarımızı kazansak dahi gidemeyiz ki bütün maçları kazanamayız.4 puan alalım ligde kalalım.

Kais

ben seneye ligde yzy nın artık destek vereceğini düşünüyorum

Sadece Samsunspor

bakalım yeni belediye başkanlarımız gelecekler mi

özellikle necattin demirtaşı ve hayati tekini bekliyoruz maça

Kais

seçimden önce taraftarın içinde olupta seçimden sonra gelmezse ayıp olur yani necaattin demirtaş

Baskent_Samsunspor

taraftara bağlı destek iyi olursa alırız gibi

pitbul055

red_white

bakalım seçilen adaylardan kim bu maça gelicek

kuzey55

arkadaşlar secim süreci boyunca sitemizden siyaset maşallah eksik olmadı.ama artık burada siyaset konuşulmaması gerektiğini düşünüyorum.en azından maç başlıklarında veya diğer forumlarda olmasın.seçimlerle ilgili bir başlık zaten mevcut...

veis

altay çok tutarsız bir takım ve bizim içinde tek korku bu.ama bizim açımızdan maçın önemi büyük bu maç ve peşinden yine evimizdeki diyarbakır maçını alıp lige havlu atmak başka bir deyişle rahatlamak istiyoruz ve buraya kadar geldik millet aşagıda can çekişiyor ve bu maçı almak bize artık şart.

emre

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Mart 2009, 14:06:10
arkadaşlar secim süreci boyunca sitemizden siyaset maşallah eksik olmadı.ama artık burada siyaset konuşulmaması gerektiğini düşünüyorum.en azından maç başlıklarında veya diğer forumlarda olmasın.seçimlerle ilgili bir başlık zaten mevcut...

seçim sürecindede seçim hakkında konusulmasına karsıydım.en azından bu sitede.forumda sadece samsunspor için hayırlı olacak adayların samsunsspor la ilgili vaatlerinin konusulması bence en mantıklısı.ortak paydamız __samsunpor__gerisi yalann