Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 28 Mart 2009, 22:37:38
Maça gelince ilk yarı etkiliydik.Turgut'un kanadından özellikle,defansın arkasına atılan toplarla pozisyonlar bulduk ve birini Turgut gol yaptı.2.yarı ise takım resmen durdu.Tek pozisyonumuz dahi yok.Gerçi dişe dokunur pozisyon da vermedik rakibe.Bu arada attıkları golden önce kesinlikle faul vardı.
60 . dk. dan sonra iyice geriye yaslandık, 1-1 e yattık yani.

Ben diyorum size bu TURGUT iyi topçu : ))
Bu defansa çekilmeyi anlamıyorum.Sanki bu takımların bizden çok üstünlükleri varda

ali ihsan

ali ihsan

ali ihsan

Bu arada takımı otobanın ortasında yaktığımız meşalelerle Samsun'a uğurladık.Güzel bir deplasman oldu yani ...

**KaR6**

bir taraftarın takımını pozitif etkilemesi için ne gerekiyorsa yaptıgımız bir deplasman oldu.. ne kimseyi kırdık ne kavga etttik, yalnızca armamızın sevdasına takımımızı destekledik..  şansımıza tam stada giderken takım otobusuyle karsılastık ve stada kadar kortej halinde kornalarla gittik, stadda futbolcularımızı cagırdık, Turgut a özel motivasyon sağladık ki işe yaradıgını düşünüyorum :)

maçtan sonra Samsun yoluna dönmeden otobus mesaleler yakarak bekledik onları ve aramzdan geçip gitti takım, baya mutlu olduklarını düşünüyorum..

karabuk halkı beklemediğim kadar iyi niyetli çıktı.. hiçbir olay cıkarmadıkları gibi destekte de bulundular.. aralarında maç izlemeyi bile teklif ettiler sağolsunlar.. maçtan sonra kimsede kırmızı beyaz bişe kalmadı, ne var ne yok takasa kurban gitti ;D

şunu açıkca soyleyebilirim, bu macı cok rahat kazanabilirdik.. golu atmadan önce ve sonra çok net gol pozisyonları yakaladık.. turgut, burhan ve volkan biraz daha becerikli olabilseler ilk yarıda 3 farka cok rahat ulasırdık.. ancak zaman zaman kalemizde cok tehlikeli karamboller yasadık.. maçın ilk 10 dakikasında minimum 2 gol olacagını söylemiştim, nitekim öyle oldu :)

ikinci yarı ise hem biz hem sahadaki 22 futbolcunun olayla pek alakası yoktu.. al gulum ver gulum berabere bitirdiler maçı..

Şuna değinmek istiyorum, koskoca Samsunspor takımı karabukle berabere kalmak için futbolu bu kadar çirkinleştirmemeli.. korner kullanıyoruz, orta yapsak belki gol olacak, pas yapıp vakit geciriyoruz.. ceza sahasına yakın faul kazanıyoruz, orta yapmayıp vakit geciriyoruz, nasıl iş anlamadım, birisi SAMSUN da bize böyle yapsa yakarız ortalıgı, utandım gercekten..

Maçta göze batanlar ise, beni tanıyanlar sasıracak ama ilk olarak Turguttu :) hocanın mac sonrası konusmasında duydugumuz içeri dripling taktiğini iyi uyguladı ve gol ile pozisyonlar buldu.. ayrıca cok diri görundu gozume..

ikincisi ise yine sasırtıcı ama yucel ömur du.. canla basla mucadale etti, murat ın defansif anlamda yoklugunu çok hissettirmedi..

son olarak hasan kalede guven verdi, arada bi yan toplarda bosa cıkar gibi olsada-ki bir tanesi gol olmasına ragmen hakem faul verdi- genel olarak iyiydi..

oktay delibalta nın hafif canlı olması bu takımın hucum gucune hareket getiriyor bu bur gercek..

Vee son olarak bizimle maçtan önce ve sonra ilgisini ve sıcak sohbetini esirgemeyen mustakbel baskanımız Tahsin Kosif e tesekkurlerimi iletiyorum..

resimler deplasman hakkında bilgi veriyor sanırım yeterince ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Mart 2009, 23:20:02

Vee son olarak bizimle maçtan önce ve sonra ilgisini ve sıcak sohbetini esirgemeyen mustakbel baskanımız Tahsin Kosif e tesekkurlerimi iletiyorum..

Sevgili Kar6 :)

Şu müstakbel kısmını kongre başlığında biraz açar mısın?
Merak ediyoruz...

nilsah

Arkadaşlar eger ıstersek skyp den canlı yayın yapmamız mümkün.bende amsterdamlıya tsk ederim bana katlanmış oldugu için.bu arada bu yayında bence bazı ilkler yaşandı bunları sıralamak isterim.
1-karabükten cıkan sesim sırası ile italya-amerika-hollanda yazılı hali ile amerika-italya-istanbula ulaştı.( amsterdamlı ile bu yayında emegi gecen internet alt yapısı sagalayıcılara tsk ederiz.)
2-Tarihde ilk defa canlı anlatımda dinleyici sunucuya sorular sora bildi.
3-Tarihde bence ilk kez chat programı spor amaclı kullanıldı.
4-Ve ben ilk kez konuşmalarımın eksik yada fazla sekilde yazılı halde şartlar gereği sansüre ugramış halini gördüm.
5-ve bu yayını karabüklülerin içinden yapma cesaretimede alkış istiyorum.

şimdide hedefimiz:amsterdamlı sana söz veriyorum canlı olarak internetden sana macı seyrettirecem.ve kişiye özel mac canlı yayını ile tarihe gececeğiz 

furkan5534

furkan5534

samsunmania

İyi skor, iyi puan. Bu seneyi sıkıntısız geçmemiz için gerekeni aldık. İnşallah seneye daha iddalı bir kadro ile beraberliklere üzüldüğümüz bir lig geçiririz.

beşnumara

en alttaki resimden anlaşılan çelebi abiyi yatağından kaldırmışsınız heralde baksanıza resme :D
sevgili kar6 yazında hiç kavga gürültü olmadı demişsin ben her zaman yazdım buraya giresuna biz gittiğimizde sorun olmamıştı bi kısım insanlar geldiğinde sorunlar başlamıştı.ayrıca ahmet çakırın samsunspor taraftarı çok değişmiş dediğinde yine yazmıştım onun daha önceden gördüğü taraftar siz değildiniz. keşke herkes sizin gibi olsa.zor durumdaki kulübe bir darbe de onlar vurmasa :'( resimler için teşekkürler. ayrıca istanbula kazasız belasız gidip geldiler.ayağınıza yüreğinize sağlık

Kais

ugrass

Akyol

ben haber gazetesinde bir resim gördüm dehşete düştüm kar6 nickli arkadaşımız gol sevinci adı altında tribünden burhan ve turguta saldırmış resmen  :P çevik kuvvetin bu tip arkadaşlara dikkat etmesi gerekiyorsa dillerine acı biber sürmesi gerekmektedir  :D

ugrass