Bank Asya 1.Lig, 25.Hafta | Elazığspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 02 Mart 2008, 15:49:57

« önceki - sonraki »

veis

evet elazıgda işimiz zor ama yapılması gereken tek şey kontrollü oynamak.galibiyet bolu maçındaki samsunu görünce imkansız ama yenilirsek işimiz çok zor o anlamda 1 puana gidiyoruz ve almamız lazım.

ahmet55

Herkez kendini hazırlamış düşmeye Ama SAMSUNSPOR düşmeyecek.Elazığ deplasmanından puanla döneceğimizi düşünüyorum.Önce taraftarlar inanacak ligde kalmaya.sonra futbolcuları ateşleyeceğiz.bilincsizler ordusu değiliz biz.SAMSUNSPORUZ.

Nuri Asan

Kimse saçmalamasın Samsunspor düşmez,ne yani siz kestirebiliyormusunuz seneye Arsinle,Tokatla,Sürmeneyle,Pazarla,Erzincanla oynayacağımıza yok canım daha neler zamanında İstanbula,Trabzona kafa tutup şimdi onların köy takımlarıyla oynamaya yok artık canım,merak etmeyin alacağımız bir galibiyetle gerisini getiririz kimse ümidini kesmesin mümkünse düştük/düşeceğiz kelimesini kullanmayalım benim çok ağrıma gidiyor yediremiyorum bunu bir türlü bizler Samsunsporluyuz daha var 14 hafta ve alınabilecek 42 puan

harbisamsunsporlu5517

olay ortada ama goztepeyede aynısı oldu bakın şimdi nerede kimin agırına gıtmıyorki durumumuz

CeLiL_55

Canım Kardeşlerim Hepimiz SamsunSPorun Düzelip Toparlanıp Süper Lige Hakettiği Yere Dönmesini Bütün Kalbimizle istiyoruz ama Malesef SamsunSPoRumuz Düşmeme Mücadelesi Veriyor ve Yeminle Diyorum SamsunSpora Üzülmekten her akşam içer oldum daha bu gün Rizesporluların sitesinde bi yorum yaptım Rizespor ateşin içinde düşebilir diye bir Rizeli aynen şu cevabı verdi Bu Takım Düşmez kardeş Sen SamsunSPor 2.ligde Rizespor süper ligde olduğu için Kıskanıyosun dedi resmen şimdi düşünüyorumda Bizim Koskoca Samsun 1.ligde Dalga Konusu olmuş Resmen Yediremiyorum SamsunSporla Dalga Geçilmesini Hakettiğimiz Yere DöneLim Artıkkkk....!!!!!!!!!!!1  :(  :-[

harbisamsunsporlu5517

rıze dusdugunde sankı bu durumu yasamıyacakmı sanıyorsunuz abı bosver sen onları inş herseye ragmen lıgde kalırız

yaman55

düşsün ermeni tohumları ordu trabzon rize koyacağız hepinize

CeLiL_55

Heygidi be arkadaşlar ligtv nin sitesinde Samsunsporun 2005,2006 sezonunda oynadığı tüm maçların gollerini izleyin biraz eski günleri yad etmiş olursunuz sizde

harbisamsunsporlu5517

CeLiL_55

Aynen Kardeşim izledikçe ağlayası geliyor insanın Efsane ne halde Takımın Gollerini Atanlar belli hep Serkan Celil Adnan Kais Musa o zamanlar Harikaydık

harbisamsunsporlu5517

gercekten harıka kadromuz vardı o kadroyla  nasıl dustuk kumeye anlamıyorum

CeLiL_55

Ya ben bu soruyu defalarca sordum ya bu kadro nası düşer diye Serkan Celil Ceyhun Adnan Musa Tamer Rafael ben inanamadım Düştüğümüze ama Kral Serkan 10 maç ceza almasa biz düşmezdik Serkana ihtiyacımız oldu Kayseri Maçından sora 27.Haftadan sora eğer Serkan Olsaydı Malatyayı Malatyada 5 lerdik artık Mazi oldu bunlar napalm önümüze bakıp Ligde Kalmalıyız inş ALLAHIN izniyle Düşmicez.

samsunmania

Alıntı yapılan: cem 55 - 04 Mart 2008, 01:53:43
samsunmania bu elazıg bizi yenemez demişsin kardeşimde benim pazar günü boluda izledigim samsunda lig a da hiç bi takımdan puan alamaz inan pazar günü bolu 2 pas üst üste yapamadı o denli kötü oynadılar ve biz bu bolu karsısında calınsada calınmasada kimsenin bişey söylemeyecegi bi penaltıdan gol attık baskada dogru dürüst pozisyonumuz yok feridunun herzamanki gibi kaleciden dönen uzaktan vurusu bide sercanın sagdan iceriye cevirip kimsenin vuramadıgı pozisyon bile sayılmayacak atagımız vardı.kimin ne oynadıgı belli olmayan rezil bi futbol oynadık ben celil ve serkansız samsunsporumuzun su an lig a da en kötü top oynayan takım oldugunu düsünüyorum caner 1 metre yanındaki topa kosmaz her pozisyonda yerde marciel malını defansın soluna koymuslar dandun topa vurur kazmanın önde gideni zafer sakar bal yapmayan arı 90 dakikada bi olumlu hareketi yok biri gol olucak topu eliyle keser kırmızı görür golüde yeriz yani durum cok vahim bende küme düsme mücadelesinin biz ve elazıg arasında gececegini 2 takımdan birinin küme düsecegi kanısındayım diger rakiplerimiz nispeten daha iyi top oynuyorlar bu haftaki mac bizim için 3 degil 6 puanlık mac ve en azından yenemiyorsak yenilmemeliyiz ama malesef ki ben bu mactada favoriyi elazıg olarak görüyorum puan alırsak süpriz olur

Dostum, haklısın biz de çok kötü top oynuyoruz. Ama Serkan oynayınca ortasaha organizasyonu da yapabiliyoruz. Elazığ defansı çok kötü. Bizimki de öyle fakat bu öyle sıradan bir maç değil ve dünkü sonuçtan sonra kazanmaya daha çok ihtiyacı olan Elazığ. Zaten biz kendimize sadece Elazığ'ı rakip olarak görmeyelim. Fikstürlere bakacak olursak Giresun, Malatya, G.Antep de çok parlak durumda değil.

samsunmania

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 04 Mart 2008, 12:39:11
Ya ben bu soruyu defalarca sordum ya bu kadro nası düşer diye Serkan Celil Ceyhun Adnan Musa Tamer Rafael ben inanamadım Düştüğümüze ama Kral Serkan 10 maç ceza almasa biz düşmezdik Serkana ihtiyacımız oldu Kayseri Maçından sora 27.Haftadan sora eğer Serkan Olsaydı Malatyayı Malatyada 5 lerdik artık Mazi oldu bunlar napalm önümüze bakıp Ligde Kalmalıyız inş ALLAHIN izniyle Düşmicez.

Ligden düştüğümüz sene forvet elemanlarının beceriksizliği(Serkan Aykut'un olmayışı), Kuddusi Müftüoğlu ve İsmet Arzuman'ın Kayseri ve Manisa maçlarındaki tutumları ve en önemlisi M.Polat'ın Malatya'da bizi yoktan yere 10 kişi bırakması en büyük nedenlerdir. Ama şans faktörü de yıllardır bize uğramıyor. Malatyasporda da bi numara yok. Adamlar Altay maçını resmen balına aldı. Altay'ın 3 topu direkten döndü. Malatya'nın ikinci golü evlere şenlikti zaten.

pitbul055

ilk yarı 23 puan topladık şimdi bunun yarısını toplasak ligde kalacağız.hayal gözüküyor.vallahi kafayı yememek elde değil.