Bank Asya 1.Lig, 25.Hafta | Elazığspor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 02 Mart 2008, 15:49:57

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

celil yok serkan yok emrede cezalı çok adam varmış gibi kenan yelekte kadro dışı bırakılmış bu macta belli arkadaslar

kumkoylu ahmet

03 Mart 2008, 14:07:27 #16 Son düzenlenme: 03 Mart 2008, 14:30:34 admin_
ya sizleri anlamiyorum 2/lige hazirlayalim diyor biri bazilarida biz haziriz diyooo
peki biz suan kacinci ligdeyiz de düzeltme?
yazik yazik iyi veya kotu herzamn yanindayim samsunsporum

@kumköylü
aramıza hoşgeldiniz
lütfen ifadelerimize dikkat edelim
ve ayrıca evet biz şu an 1.ligdeyiz ve düşersek de 2.lige düşmüş olacağız.
ama buradaki herkes dediğin gibi her zaman Samsunspor

kumkoylu ahmet

harbisamsunsporlu5517

ya umudum yok bunlara hiç birimizin guveni kalmadı bu takım duser hersey acık 

faust

Eskişehirde seyrettiğim Samsunun bu hallere düşmesi beni çok şaşırtıyor.Rahatlıkla ilk 6ya girebilecek bir takım,şimdi küme düşmenin en büyük adaylarından.Giresun çok iyi bir takım,genç,teknik.Esesi çok zorladı.Malatya toparlandı.Samsun silkinmezse işi çok zor.Açıkcası,iç saha avantajına rağmen en kolay altedebileceğiniz takım Elazığ gibi görünüyor.Kendi saha avantajını kullanamıyor,üstelik Kocaeli,Antalya gibi takımlarla oynayacaklar.Bu hafta Elazığda alınacak bir galibiyet,Samsunu kurtarır.İnşallah başarırsınız,açıkcası ne Samsunun ne de Giresunun düşmesini istemem,Malatya da zaten düşmez.Bu arada kimse ihtimal vermiyor ama G.Antepde de işler yolunda gitmiyor.Umarım G.Antep ya da Elazığı altedersiniz.Bence bu iki maç kader maçlarınız olacak...

King Of The North

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 03 Mart 2008, 14:08:27
umitsiz olmayalim biz samsunsporluyuz

Ümitsiz olmasak işi gücü bırakıp Bolu'ya gitmezdik bu kadar fedakarlık yapmazdık ama takım top oynayamıyor,kendine güveni yok futbolcuların.Ümitsizliğimiz ondandır yoksa kim düşmesini ister bu takımın.

kumkoylu ahmet

samsunsporun en iyi zamnda degil iyi veya kotu herzaman yaninda olalim arkadaslar
teoman tas arkadisimizla ben ayni koyde kumkoy/carsambada beraber buyumusdum haberi okuyunca cok uzuldum.annesi ve babasi ogretmenler idi ilkokul diplomami onlardan aldim.
ve ALLAH teoman Kardesimin mekanini cennet etsin.telefon numaralarini bilen varsa bana iletsen tesekkurler

Ahmet SONKAYA

HoliganSamSunLu

bu maçı alamazsak zaten iyiden iyiye küme düşmeyi konuşucaz

körfez55

ya kardeşim kötü zamanında takımın yanında olmasak bolu da olmazdık.edebiyat yapmanın anlamı yok.

55__Gurbet__55

Celil ve Serkan oynarsa kesin 3 cekeriz ama bunlardan birisi oynamasa en iyi ihtimal beraberlik

METE

abi vallahı laff bulamıyorum yazcak offf offf...ıns alırızz  :(

tolga

ya arkadaşlar hala serkan celil 3 puan falan diyoruz celil cezalı serken sakat emre hakkı kart cezalısı kenan kadro dışı bana göre mecburlar affedecekler dua edelim istanbul elazığı yensin

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: tolga - 03 Mart 2008, 16:28:58
ya arkadaşlar hala serkan celil 3 puan falan diyoruz celil cezalı serken sakat emre

celilin cezasi bitmedimi?????????????

berusa55

03 Mart 2008, 17:25:23 #28 Son düzenlenme: 03 Mart 2008, 17:28:54 berusa55
AlıntıOrduspor maçında kırmızı kart gören Celil Sağır'a Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tarafından 2 maç ceza verildi

Geçen hafta Ordu'da oynanan karşılaşmada kırmızı kart gören Samsunspor Kaptanı Celil Sağır'ın cezası açıklandı. Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tecrübeli futbolcuya 2 maç ceza verdi. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl, "Tahkim Kurulu'na gerekli itirazı yapacağız. Celil'in cezasını 1 maça indirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.

Arkadaslar, Celil cezasını karsıyaka ve bolu maclarında doldurdu! Umarız Serkan da oynar. Her ne sekilde olursa olsun kaybetmememiz gereken 2 mac oynayacagız deplasmanda. Çok dikkatli olmalıyız...

harbisamsunsporlu5517

celılın cezası elazıg macından sonra bıtıyor