18.Hafta | Gaziantep 0-1 SAMSUNSPOR (Serkan, dk.69)

Başlatan yönetici, 13 Ocak 2006, 18:29:21

« önceki - sonraki »

RenTinRen

maviay55

milliyet gazetesi..
samsunspor sıkıntılı...
kais ve ayarının afrika kupasında olması..tolga ve guaye nin transfer sorunu..
erdoğan arıca kadro kurmakta zorlanıyor..

ne kadar doğru bilmiyom...
maçı alacazzz!!!

kuzeykale

Gaziantep sporun son durumu:
Kadrolarından kalecinin durumu iyi değil defansları iyi orta sahaları zayıfladı forvetleri eksik haberini aldım .
Takımlarını motive etmek ve ateşlemek için futbolcularına seyirci ve 30 bin ytl prim dopingini veriyorlar. Maçın başlarında hızlı olabilirler fakat tecrübeli olan kadro bizde ilk yirmi dakikadan sonra oyundan düşmeselerde kontrol bize geçer bu dakikadan sonra bitiş düdüğüyle samsunspordan net bir skor bekliyorum. Ayrıca kadromuzun seyirciden etkileneceğini sanmıyorum.  
SAMSUNSPOR=3   ANTEP=0  Diyorum....      sevgilerle

(samsunsporum yolun açık gollerin bol olsun)

yönetici

Samsunspor, yarın deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacağı karşılaşma için hareket etti. Teknik direktör Erdoğan Arıca, bu maçtan galibiyet bekliyor...

İkinci yarının ilk maçında deplasmanda Gaziantepspor ile karşılaşacak kırmızı-beyazlı ekip, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla İstanbul üzerinden aktarmalı Gaziantep'e gitmek için Samsun'dan ayrıldı.

Takım kadrosuna lisans işlemleri yetişmeyen Tolga ve Ceyhun, sakat olan Maksic de dahil edilirken, yeni transferlerden Tamer ile Mehmet Polat'ın Gaziantepspor maçında forma giymesi bekleniyor.

Teknik Direktör Erdoğan Arıca, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Kazanacağımıza inanıyorum. Oyuncuların genel durumuna bakarak Gaziantepspor karşılaşmasından umutluyum" dedi.

Karadeniz ekibi Gaziantepspor karşılaşmasının ardından iki gün Gaziantep'te kaldıktan sonra, Fortis Türkiye Kupası'nda gelecek hafta Çarşamba günü Beşiktaş ile oynayacağı grup maçı için İstanbul'a gidecek.

Samsunspor'un Gaziantepspor karşısına Kerem, Musa, Kenan, Adnan, Tamer, Mustafa Çiçek, Marciel, Mehmet Polat, Celil, Serkan Aykut ve Rafael 11'iyle çıkması bekleniyor.

jean

ngonge

2 forvetle deplasmana çıkmazdık pek. demek ki takıma o kadar güveniyor hoca.

ben umutluyum tek sorun kerem, o iyi olursa alırız gibi geliyor ama kolay olacağını zannetmiyorum.

mustafa çiçek ne yapacak bakalım :)

Amsterdamli

Antep-Samsun maçı ertelendi

Turkcell Süper Ligi'nde bugün oynanacak Gaziantepspor-Samsunspor maçı, olumsuz hava ve saha koşulları nedeniyle yarına ertelendi.

Kamil Ocak Stadı'nda saat 16.30'da oynanacak Gaziantepspor-Samsunspor karşılaşması, sahanın karla kaplı olması ve Adana'dan gelen maçın hakemleri Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Alparslan Dedeş, Kamil Abidoğlu ile gözlemciler İbrahim Yuşan'ın yoğun kar yağışı nedeniyle uzun süre yolda kalması sonucu yarın saat 14.00'e ertelendi.

berusa55

Samsunspor, yeni transferleri Ceyhun ve Tolga'nın transfer işlemlerini tamamladı.. Her iki futbolcu, Gaziantepspor maçı kadrosuna dahil edildi..Olumsuz hava şartları nedeniyle yarına ertelenen Gaziantepspor karşılaşmasında transfer işlemleri tamamlanmadığı için forma giyemeyeceği bildirilen Ceyhun ve Tolga'nın resmi işlemlerinin tamamlandığını belirten Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, her iki futbolcunun Samsunspor maçı kadrosuna dahil edildiğini kaydetti. Olumsuz hava şartları nedeniyle takımın Gaziantep'e geç ulaştığını ve başvuruları üzerine Türkiye Futbol Federasyonu'nun maçı pazar gününe ertelediğini ifade eden Başoğlu, "İşlemleri tamamlandığı için Tolga ve Ceyhun Gaziantepspor karşısında forma giyebilir. Teknik heyet bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Ama Senagalli defans oyuncusu İbrahim Guaye'nin işlemleri halen tamamlanamadı" dedi. Başoğlu, yarınki karşılaşmadan galip ayrılacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.

jean

ceyhun la tolganin oynama sanslarinin olmasi iyi oldu guayede carsambaya yetisirse takim yerine oturur yarin insallah gulen biz oluruz

ngonge

evet ceyhun ile tolga işi çok iyi oldu. aslında görünüşte düzmece maç ertelenmiş gibi görünüyor :)

ama işin aslı öyle değil hava şartlarını malatyalı arkadaşımdan öğrendim baya kötüymüş, ama iyi olucak heralde yarın diyor.

bu arada moral bozucu bir gelişme; ceyhun ile 6 aylık sözleşme yapılmış.
resmi sözleşmesi yetişmiş mi diye federasyonun sitesine girdim. ilgilenler baksın.

http://213.74.54.245/cgi-bin/db2www/tmp/atff-2005/PFTBKL.mac/QUERY4?durum=N&oyuncu=Oyuncular&klplig=1&klpkod=000155&klpad=SAMSUNSPOR

yirmiuc

yönetici

25 dakika geride kaldı gol yok.
Samsunsporumuz Rafael'in kafa vuruşu ile gole yaklaşırken
G.Antep adına İvanov mutlak pozisyonda golü bulamadı

Samsunspor onbiri:

Kerem

Adnan - Kenan - Tolga - Tamer

Celil - Mustafa Çiçek - Mehmet Polat - Musa

Serkan - Rafael

yirmiuc

yönetici

ilk yarı 0-0 berabere bitti

45.dakikada penaltı golüyle yenik duruma düşmek çok kötü olacaktı
neyse ki kirita topu direğe nişanladı ve beraberlik bozulmadı.

36.dakikada Musa ile gole çok yaklaşmıştık ama onun plase vuruşunda G.Antep kalecisi topu çıkardı. İlk yarıda bizden Mustafa Çiçek ve Adnan sarı kart gördüler.

Vural temiz