TFF 2.LİG 5.HAFTA / SAMSUNSPOR'umuz - Ankara Demirspor

Başlatan _SoN_, 23 Eylül 2018, 12:25:27

« önceki - sonraki »

_SoN_

23 Eylül 2018, 12:25:27 Son düzenlenme: 23 Eylül 2018, 13:57:34 salihcakir
TFF 2.LİG 5.HAFTA /

SAMSUNSPOR'umuz - Ankara Demirspor

30/09/2018 15:30

Daha önce kupa maçı var ama ben ilk maç konumu bu maç ile açmak istedim,uğurlu geleceğine inanıyorum,bu maçta galip gelip bir seri yakalayacağımıza inanıyorum.

_Jack Daniels_

Maç 15.30'a alındı. 17-18 bin yetmez bu sefer 25 bin kişi olmalı en az.

ata55

evet, maç 15:30'da. seyirci sayısını yükseltir. ama yinede sancaktepe hasarı nedeniyle 10-12 binde kalırız
rakip zayıf, yenip yola devam etmek gerekir

Sadece Samsunspor

Demir 4 mactida kaybetti bu maci kazanmak icin bastirirlar gol yemezsek erken dklarda. Acik verdiklerinde atar yeneriz

jean

Ne yapip edip almaliyiz gecen sene elenmistik kipadan bunlara

Karabudun

Hedef şampiyonluksa bu tarz maçlarda fire vermeyeceksin. Adam gibi bir futbolla farklı bir galibiyet almamız gerekiyor. Yapabilir miyiz bilemiyorum.

mehmet yılmaz

Bu maçı kazanarak 5 maç 10 puan ve 2 puan ortalamasını tutturmamız gerekiyor.
Takımdaki malzeme iyi, hocanın form tutması ve işleyen bir takım oluşturması gerekiyor. Bu maç mutlaka kazanılması gereken bir maç.

eprianu

En çok zorlandığımız maç tipi. İnşallah kazanırız.  :D

s_uzunkaya

28 Eylül 2018, 08:42:30 #8 Son düzenlenme: 28 Eylül 2018, 08:52:11 slazenger
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 26 Eylül 2018, 21:23:17
Bu maçı kazanarak 5 maç 10 puan ve 2 puan ortalamasını tutturmamız gerekiyor.
Takımdaki malzeme iyi, hocanın form tutması ve işleyen bir takım oluşturması gerekiyor. Bu maç mutlaka kazanılması gereken bir maç.

mehmet kardeşim 5 maç 10 puan-2 puan ortalama bizi kurtarmaz. 67 puan yapıyor! önümüzdeki 5 maç için sanırım bu öngörün? önümüzdeki 5 maçta çok rahat alıbileceğimiz maçlar. şu anki sıralamaya göre bi kastamonu ve bodrum maçları biraz sıkıntı olabilir gibi duruyor ama bence 5 de 5 lik bi periyot rahat olmalı.

s_uzunkaya

"SÜPER MARİO" gibi tüm dinamizim ve konsanteremizle kutuları açtırmalı, tüm mantarları patlatmalı, tüm kaplumbağaları zıplatmalı ve yüksek bi puanla oyunu bitirmeliyiz. azcık bi gevşeklik gösterirsek kaplumbağa bizi yer veya uçurumdan aşşağa gideriz ve maalesef OYUN BİTER...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: slazenger - 28 Eylül 2018, 08:42:30
mehmet kardeşim 5 maç 10 puan-2 puan ortalama bizi kurtarmaz. 67 puan yapıyor! önümüzdeki 5 maç için sanırım bu öngörün? önümüzdeki 5 maçta çok rahat alıbileceğimiz maçlar. şu anki sıralamaya göre bi kastamonu ve bodrum maçları biraz sıkıntı olabilir gibi duruyor ama bence 5 de 5 lik bi periyot rahat olmalı.

Tabii ki, ilk 5 maç için bu ortalama. Aslında hedef 5 maç 13 puandı ama Sancaktepe maçı bütün planları bozdu.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 28 Eylül 2018, 14:54:50
Tabii ki, ilk 5 maç için bu ortalama. Aslında hedef 5 maç 13 puandı ama Sancaktepe maçı bütün planları bozdu.
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 28 Eylül 2018, 14:54:50

anca anladım, pardon  :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: slazenger - 28 Eylül 2018, 15:58:36
anca anladım, pardon  :)

Rica ederim dostum.
Hocanın Eyüp 11'ini bozacağını düşünmüyorum. Sadece İrfan ile İlyas değişir bence. 

ata55

Sadece Samsunspor

Boyle maclarda hep zorlaniyoruz ama insallah kazaniriz. Bu mactada puan kaybi yasarsak isimiz zorlasiriz. Sadece 1.olan direk cikiyor o yuzden hata yapmamamiz lazim ozellikle evimizde