SamsunCell

Başlatan fatih55ankara, 10 Mart 2010, 17:10:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Klasik cgr...
Birazdan dedi ve gitti..
Hani ula afiş, broşür her ne ise artık!

Ayberk

ben avealıyım, sırf Samsuncell çıkacak diye erteledim başka operatöre geçmeyi. Artık tarifeyi Samsuncell yapma zamanı :)

cgr

Faturalı Kampanya ;
Tüm SAMSUNCELL kullananlar ile bedava konuşuyoruz. 150 DK ve 150 SMS kampanyasına katılıyoruz... Eğer numara taşıma yaparsak ilk 6 ay boyunca 100 DK ve 100 SMS daha eklenerek, 250 DK ve 250 SMS oluyor. Bedava dakika ve SMS paketimiz bittikten sonra, dakika ücreti ve SMS ücreti 41,5 Kuruş oluyor...

Faturasız Kampanya ;
Tüm SAMSUNCELL kullananlara ücretsiz 2000 DK veriliyor. Yalnız 20 TL yükleme yapmak şartıyla. 20 TL'nin altındaki yüklemelerde fiyatlar yine 41,5 kuruş.

Tufan

Avea olmasa numaramı direk taşırım ama gerçekten sinir stres sahibi yapıyor adamı bu Avea mecbur yeniden 2. hat alıp kullanacaz feda olsun 15-20lira.

maraton

Avea önemli bir detayı atlıyor; çekmiyor kardesim !! Gider direk her ay kulübe 20 tl bağış yaparım ama avea kalsın

mehmet yılmaz

Faturalı hattı Avea'nın diğer fauralılarına göre bile pek cazip değil gibi geldi bana, yanılıyor muyum?

Öğrenci gibi kontörlüsü de bana uymaz ama bakacağız birşeyler.

kalptenþimþek

dükkanın önünü kapatmayın arkadaşlar..hadi..

cgr

Sembolik olarak 55 TL şeklinde bir tarife çıkarılabilirdi... 555 dk vs.vs.

Kısacası 150 DK ve 150 SMS çok az. Fatura hemen şişebilir...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: cgr - 13 Aralık 2011, 22:32:47
Bende bugun brosurlerını aldım. Bırazdan tarayıp resım olarak eklerım tarıfelerı. Ama gercekten cok avantajlı ;)

Alıntı yapılan: cgr - 14 Aralık 2011, 00:51:14
Sembolik olarak 55 TL şeklinde bir tarife çıkarılabilirdi... 555 dk vs.vs.

Kısacası 150 DK ve 150 SMS çok az. Fatura hemen şişebilir...

La CGR ne adamsın  al_sana

cgr

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 14 Aralık 2011, 01:21:44
La CGR ne adamsın  al_sana

Abi, neymiş iyice okumadan yazmayacakmışsın... O arkada ki incik cincik yazıları okuyunca öğrendim 250 değil 150 olduğunu...

mehmet yılmaz

Öğleden sonra telefonda da bana
- abi, çok süpermiş. acayip avantajlar var demişti..

Santrafor çağrı işte :)
Bence bir cazibesi yok, eğer sadece bu iki tarifeyse..

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Aralık 2011, 01:27:25
Öğleden sonra telefonda da bana
- abi, çok süpermiş. acayip avantajlar var demişti..

Santrafor çağrı işte :)
Bence bir cazibesi yok, eğer sadece bu iki tarifeyse..

Anaaaaa, iyi ki bi hata yaptık hee :)

Bu ikisi vardı cam ve raflarda abi, 15'inde aktif olacağını söylediler... Başka da bişey demediler...  Bir de broşürde SAMSUNCELL için özel ayrılmış numara gibi bi yazı var ama onu gidip öğrenmek lazım...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Aralık 2011, 00:46:54
Faturalı hattı Avea'nın diğer fauralılarına göre bile pek cazip değil gibi geldi bana, yanılıyor muyum?

Öğrenci gibi kontörlüsü de bana uymaz ama bakacağız birşeyler.

Abi yakın tarihte hattımı faturalı yapmayı planladığım için Avea'nın bu faturalı tarifelerini kurcalıyorum bi zamandır.Bu tarifeye en yakın tarifeler şöyle diyebilirim.19 TL'ye heryöne 500 dk 25 TL'ye ise her yöne 800 dk veriyorlar.

Ayrıca şu gözden kaçıyor olabilir.Tarife içi sınırsız dedikleri olay sadece Samsuncell'liler ile sınırsız deil.Etrafınızda kullanan var ise Fenercell,Beşiktaşcell vb gibi taraftar paketleri ile bedavaya konuşulabiliyor.

feveran

Alıntı yapılan: maraton - 14 Aralık 2011, 00:42:42
Avea önemli bir detayı atlıyor; çekmiyor kardesim !! Gider direk her ay kulübe 20 tl bağış yaparım ama avea kalsın

çekmıyomu abı ayıp ya 50 tane hattım var 50 sıde avea tarıfeler idare eder ama çok ıyı degıl fakat ben samsunsporluyum dıyosan almak zorundassın başkanım
faturalı 15 tl ılk 250 dakıka ılk 6 ay 6 aydan sonra 150 dakıkaya düşüyor
kontorlude her yöne 2 dk 20 kuruş artı samsuncellerle 2000 dk hedıye
anahtar bayıyım reklam gıbı olmasında gecmek isteyen olursa yardmcı olurum ;)

feveran

pazar gunku pıdede hepınızı samsuncell yapalım en azından yenı hat alablrsn mehmet abı 15 tl sana degmez dursun kenarda  ;)