21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

King1965

fızık yetersız o olsa  super olur.. Rakıp oyuncu omuz atıor hemen hırpalanıyor. hız on numara bırde fızık oldumu tamamdır . heyecanlıydı o barız goruldu ama ılerıkı zamanlarda canberk dıye bu trıbunler bagırmaya baslar

Theofanis Gekas

bugun oyuna alınması yanlış geldi bana.henüz çoçuk

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 26 Ağustos 2012, 00:46:19
bugun oyuna alınması yanlış geldi bana.henüz çoçuk

Bugün oynamayacak yarın oynamayacak o zaman nasıl takıma adapte etcez bu çocukları. Böyle son 10 dk 20 dk görev verip takıma yavaş yavaş sokucaksın. Dediğim gibi bu çocuk yeni Celil gibi ama bakıcaz.

Theofanis Gekas

celil değilde abdulazizi anımsatti bugun bana.ama pişer inşallah

ErkÇay55

Hırsıyla,hızıyla gelecek vaat eden kardeşimizi çok beğendim.Oyunun son dakikalarında rakip savunmayı hata yapmaya zorladı.İlerleyen haftalarda daha iyi olacak.Maraton tribününde kim ya bu 21 numara deyip beğenmeyen taraftar arkadaşlarımızada el insaf demek istiyorum.Biraz daha sabır lütfen!!!!!

Kaya

Kimseye cevap olarak yazmıyorum kimse üstüne alınmasın da şu fizik olayına şaşıyorum..Üstelik dünyada 1.60 lık bir Messi faktörü varken futbolun fiziken oynanmadığı daha nasıl kanıtlansın..İki uzaktan çalım atsın bakalım tutabiliyorlar mı..Bakmayın ikinci yarı oyuna girdiğine felan bu çocuk zamanla direk oynar ve kimse tutamaz.

SSKLA

Kendi tarihimizden celil tarzı global futbolda ise messi tarzı :deli: Benim bu gözlerimin bu sahada gördüğü en hızlı topçu. :evet:

binikalamadım

son 10 / 20 dakikalarda hep sokulmalı maça pişirilmeli bu çocukta iş var

erkutdem55

Tribünde bu muymuş canberk diyen bir sürü insanı allaha havale ediyorum.alttan oyuncu cikaramiyoruz diyoruz ya önce tribündeki beyin seviyesini yukarı cikarmamamiz lazımdı ya da bence bugün hat trick yapamadığı için sözleşmesini fes edelim.barca seçmelerine evrak sorunu yüzünden gidemeyen adamdan ne beklenir ki.barcelona da kimmiş takım mi.gece gece sinirim kalktı tövbe tövbe

King1965

barız cocugun ufak oldugunu gelısmeye ıhtıyac oldugunu anlamıyrorsa o beyınsız ınsanlar  dıyecek bırsey yok erkutdem

twitter

daha sahanın örf adetini bilmiyor. dün tavşanlının sol beki topu bi kaç kez kapınca, arkadan koşup adamı ittiriyordu, en son adam "ne yapıyon olm?" falan dedi sanırım  ;D

olur, olur iş var canberk'te

oguz_5528

18 yaşında yabancı oyuncu alsak bel bağlarız ,oynamaması yönünde ki eleştiriler saçma çocukta yetenek varsa da onu takıma profesyonelliğe alıştırmamız lazım.

samuray

tabiki yetenekli geliştirecek kendisini daha 17 yaşında

mehmet yılmaz

Çok farklı bir stili var Canberk'in..
Pirana gibi, dalıyor, basıyor, dikline gidiyor, tekniği iyi..
En önemli eksiği tecrübe.
Büyük katkı sağlayacak bize ilerleyen dönemde.

ugrass

bu adamın eksigi sadece tecrübe ilk defa böyle bir taraftar önüne cıkmıs ilk macı sonucta. yalandan yok heyecanlıydı yok fizik eksiği var yok tekniği zayıf gibi hayıflanmalara gerek yok. oynaya oynaya tecrübe kazanarak cok yararlı bir futbolcu olacak insallah.