21- Canberk Aydın

Başlatan ibrakadabra55, 06 Ağustos 2012, 14:28:54

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Ağustos 2012, 12:47:46
ben kontrol mühendisiyim kardeşim.
bakıyorum öyle hemen atlıyonuz mu her şeyi doğru kabul edıyonuz mu dıye kontrol ediyorum.
ama tabi ki senin kadar iyi matematiğim olamaz.
sonuçta senın gıbı her seneyi çift dikiş gidip konuları senın kadar pekıstıremedık  8)

çok şükür  8)

yirmiuc

gençler arasında 5 yıllık sözleşme imzalayan tek oyuncu  >l<

Jnr.Serkan

Sol Açık

İyiymiş. 1.Ligde bunu yaptırmazlar, ama yarısını yapsa da yeter...  ;)

55.hakan

Yav bir de Beşiktaş yazmışlar hemen adamın takımına.

germencisse

Oyle hallac pamugu gibi defans olmayacak tabı karsısında ama kuması kaliteli o belli,daha cok tecrube kazanması lazım.zamanla oda olur..

samuray

neredeyse orta sahadan top sürmüş tek başına golü yazmış yetenekli olduğu görülüyor da ben şahsen trübüne çağrılması olayına sıcak bakmıyorum çağrılacaksa takım olarak çağrılmalı şimdiden o yaştaki bir genç kardeşimize gaz vermemeliyiz önce bi kendisini kanıtlasın çabuk şımartmayalım anlamında söylüyüorum

King1965

bugun gol atacak ole gelıor bana yada aattırcak ama ıcınde ısmı olacak

Muhammet Şişik

canberki yildiz takimdan beri tanıyorum cok yetenekli cenkin yaptığıda yakışmadı tanjudan sonra 2.sıralamayı aldı gönlümde inşallah canberk kendini daha çok geliştirir.

cezayir55

ribery gibi olabilmen için önce güçlenmen lazım

buonanotte

17 yaşındaki çocuğa sövenlerle aynı tribünde olduğum için kendimden utanıyorum. :(

Sol Açık

5 yıllık sözleşme yapılmayı hakediyor. Fiziği gerçekten yetersiz, ama yetenekli. Fizik çalışarak çözülür, yetenek ise en fazla geliştirilebilir. Yani Canberk bu sezon pişecek (bence faydası da olacak), ama önümüzdeki sezonlarda yıldız olabilecek özelliklere sahip.

Sadece Samsunspor

Yeni Celil mi geliyor ne ??

ahmetsefa55

ilk kez izliyorum.çok hareketli.1 e 1 de çok etkili değil.
geliştirmesi gerekn çok özelliği var.

ChucKeR

heyecandan bayılcak sandım bi ara, önce sakin olsun gerisi gelir yavaş yavaş :D