Abdulkadir Özgen

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:20:48

« önceki - sonraki »

teksas3455

Alıntı yapılan: Erdinc - 21 Haziran 2013, 13:25:37
Para Büyüktür ne futbolcuları ne şehirlerden kopardı...

Aynen hocam eskidendi futbolcuların duygusal karar vermeleri. Şimdi çoğu paraya ve takımın konumuna bakıyor.

samsunmania

Vallaha kendi bilir kardeşim o zaman.  8)

seyf55

erken davranıp Abdül ün işini bitirmeliyiz yoksa arar dururuz forvet sonra da Abdül ün yarısı kadar etmez birini almak zorunda kalırız

Musti

Abdülkadir'in sözleşmesi 31 Mayıs itibarıyla sona ermiş. Yani bonservisi elinde olan bir futbolcu artık.

MeL_55

buda gider digerleri gibi

SivasLee

Alıntı yapılan: Musti - 27 Haziran 2013, 23:01:41
Abdülkadir'in sözleşmesi 31 Mayıs itibarıyla sona ermiş. Yani bonservisi elinde olan bir futbolcu artık.

TFF'in sitesinde sözleşmesi güncellenmemiş.

Sivasspor ile 2015'e kadar sözleşmesi sürüyor.

Musti

TFF bir işini doğru yapsa şaşarım zaten.

Kodalak

Tweterdaki resmi samsunsporda odul aldigi resmi...

mehmet yılmaz

Karakteri ve futbol özellikleriyle çok kıymetli bir oyuncu. İnşallah R. Carlos beğenmez ve yeniden bizde oynar. Samsun'u sevdiğini biliyorum ama bu işlerde öncelikle para konuşuyor. Geç de olsa kadromuzda yer alır diye temenni ediyorum.

orucreis

abdülkadir gelirse %80 ilk 6'dayız

fanatik samsunsporlu

abdulkadir sivas kampını iyi geçirsin de bize gelsin.gerçi "sivaslee" nickli arkadaşın abdulkadiri  bize pek gönderesi yok gibi  :peeh:

SivasLee

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 07 Temmuz 2013, 03:02:21
abdulkadir sivas kampını iyi geçirsin de bize gelsin.gerçi "sivaslee" nickli arkadaşın abdulkadiri  bize pek gönderesi yok gibi  :peeh:

Ben gitmesini hiçbir zaman istemiyorum. Sivasspor'da kalıp kalitesini de göstereceğine inanıyorum.

Takım da şu an forvet olarak; Rengifo, Piech,Abdulkadir ve Cihan var.

Rengifo yeni geldi. Nasıl bir katkı sağlayacağı muamma.

Piech geçen sezon devre arasında geldi ama pek oynatılmadı.

Cihan, Süper Lig'de ilk 11 oyuncusu olamaz.

Şu an en mantıklısı Abdulkadir gözüküyor. O yüzden en azından devre arasına kadar bir yere gönderileceğini zannetmiyorum.

Ayberk

sivas brezilyadan getirir forvetini tartışmaya gerek yok

AhmetDenizci

Ellibeş Numara

Gel daa, uğraştırma bizi abdul'GOL'kadir..  :evet: