samsunspor.biz Kombine Aldık... ( 2009-10 )

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2009, 19:56:51

« önceki - sonraki »

selami

Arkadaşlar 2 tane kombine alıp  Samsun'da Samsunspor'lu liseli gençlere vermek istiyorum. Malum Samsun'da değilim.
2 kişide 2 kişidir.
Bu işi üstlenecek birisi var mı? Hemen bu hafta ödeyebiliirim.  Telefonunu özelden bıraksın ilgilenecek olan.

Selami.. Saygılar

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: selami - 05 Ağustos 2009, 22:35:16
Arkadaşlar 2 tane kombine alıp  Samsun'da Samsunspor'lu liseli gençlere vermek istiyorum. Malum Samsun'da değilim.

Bu işi üstlenecek birisi var mı? Hemen bu hafta ödeyebiliirim.

Selami.. Saygılar

Liseli gençler derken zaten belirlediğiniz birkaç isim mi var?

Yok, eğer ben kombineyi hediye etmek istiyorum diyorsanız, biz forumdan hediye edecek iki kişi buluruz size. İlgili hesap numaraları ilk sayfadaki ilk mesajda mevcut zaten.

selami

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ağustos 2009, 22:37:28
Liseli gençler derken zaten belirlediğiniz birkaç isim mi var?

Yok, eğer ben kombineyi hediye etmek istiyorum diyorsanız, biz forumdan hediye edecek iki kişi buluruz size. İlgili hesap numaraları ilk sayfadaki ilk mesajda mevcut zaten.

Listeyi görünce alt kısma bakmamışım hesap no olduğunu bilmiyordum.
Ben bu hafta içinde göndericeğim.   herhangi 2 liseli genç arkadaşımıza ulastırırsınız :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: selami - 05 Ağustos 2009, 22:39:27
Ben bu hafta içinde göndericeğim.   herhangi 2 liseli genç arkadaşımıza ulastırırsınız :)

Tamamdır, gönderdiğinizde bana özelden ulaşın, ben de size kombinenizi kime verdiğimizi özelden bildireyim. Cumaya kadar bekliyoruz inşallah...

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: selami - 05 Ağustos 2009, 22:39:27
Ben bu hafta içinde göndericeğim.   herhangi 2 liseli genç arkadaşımıza ulastırırsınız :)

Ts mevzusunda selami ile tartıştığımız için üstteki mesajı hayli ilgimi çekmişti. Acaba Selami arkadaşımız sözünü tuttu mu ve 2 adet Samsunspor kombinesi ücretini gönderdi mi?

edmontdante

15O TL ye kombine alıp dışarıda personelin 55 TL ye sattığını öğrenip kombinesini iade etmek için kulübe giden kişiye 2 tane daha kombine verdiklerini biliyor musunuz peki??

Sercan

Alıntı yapılan: edmontdante - 10 Ağustos 2009, 21:37:54
15O TL ye kombine alıp dışarıda personelin 55 TL ye sattığını öğrenip kombinesini iade etmek için kulübe giden kişiye 2 tane daha kombine verdiklerini biliyor musunuz peki??

Bunlardan ancak apartman yöneticisi olur yok yok olmaz....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 10 Ağustos 2009, 21:37:54

abi, kombine parasını ödemeye maraton baskan ve seninle birlikte gidelim. benim yüzüm yumuşak ama bu kadarı da ayıp artık...  >:(

supernatural_55

harbiden ayıp ya bu takımını sevenleri enayi yerine koymaktan başka bişey değil yani daha neler görcez bu yönetimden çok merak ediyorum

mehmet yılmaz

Benim tek endişem var; Engin abiyle de paylaştım. Biz şimdi baskası şu fiyattan alıyormuş deyip diyemil ki 150 liradan alsak bizim için "50 lirayı bile çok görülder, bir de Samsunsporlular..." gibi serefsizce sözler söyleyenler çıkabilir. tek endişem budur, o yüzden 200 liraya, birkaç kez aldatılmaya ve enayi yerine konulmaya ses çıkarmıyorum.

supernatural_55

haklısın mehmet abi zaten bana göre bu siteyi takip ettirenler bi şekilde bi açık bulmaya çalışıyorlardır bundan eminim

maraton

aslında basına çıkıp 200 tl den alınan kombineleri önümüze koyup ''sevgili samsun halkı şimdi ne yapalım diye '' sormak lazım  >:(

kerem55

Alıntı yapılan: maraton - 11 Ağustos 2009, 09:47:48
aslında basına çıkıp 200 tl den alınan kombineleri önümüze koyup ''sevgili samsun halkı şimdi ne yapalım diye '' sormak lazım  >:(

celebi

Alıntı yapılan: maraton - 11 Ağustos 2009, 09:47:48

Recep

bizleri enayi zannetmesinler ama o arma ve o renkler için bırakın kombineye 200 tl vermeyi yeri gelsin bir maç için bile o parayı gözümüzü kırpmadan veririz her ne kadar yönetim ne yaptığını bilmesede Samsunsporum için helal olsun burada 20 tl nin 50 tl nin pazarlığını yapmak bize yakışmaz
Bizler Samsunspor aşığıyız vede sevgilimiz için alacağımız kombine parası helal olsun insan sevgilisi için bir şey alırken önemli olan para değil onu mutlu görebilmektir

eee boşuna demedik Heryerdeyiz ama yönetimin yanında değil