samsunspor.biz Kombine Aldık... ( 2009-10 )

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2009, 19:56:51

« önceki - sonraki »

beşnumara

@akyol55
hatırlarsan sana bir şey demiştim kombinelerle ilgili. 250-300 dedikleri zaman.ne demiştim söle bakimm? :D

Kais

Alıntı yapılan: Akyol55 - 21 Temmuz 2009, 14:06:21
zaten Ravanelli Engin abimde olmasa beni kimse anlamayacak  :D İnanç yakınlaştık derken sizin olduğunuz bölümü kastetmiştim  ;)
hakikaten ravanelli :D

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Temmuz 2009, 14:27:33
@akyol55
hatırlarsan sana bir şey demiştim kombinelerle ilgili. 250-300 dedikleri zaman.ne demiştim söle bakimm? :D
ali bunlar vip uygulamasından vazgeçecekler sende 150 varsa 50 daha koy kombineni alırsın demiştin kardeşim müneccin beşnumara  :P

beşnumara

Alıntı yapılan: Akyol55 - 21 Temmuz 2009, 20:59:48
ali bunlar vip uygulamasından vazgeçecekler sende 150 varsa 50 daha koy kombineni alırsın demiştin kardeşim müneccin beşnumara  :P
elal sana unutmamışsın.dediğimi yaptın mı bari ;D yönetimdemiyim neyim sanki fiyatları ben belirlemiş gibi bildim ne yapacaklarını

babasamsunlu

selamlar arkadaşlar.ben dün kombinemi Mehmet abiden aldım.bu sene siz değerli grup üyeleri ile birlikte maç seyretmek çok güzel olacak..tabi Samsunsporumuz güzel olursa  daha   katmerli olacak :) ismim Akan.. Borsa uzmanıyım..İşbankasının bir kuruluşunda çalışıyorum yaşım 31...

Akyol

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Temmuz 2009, 15:13:53
selamlar arkadaşlar.ben dün kombinemi Mehmet abiden aldım.bu sene siz değerli grup üyeleri ile birlikte maç seyretmek çok güzel olacak..tabi Samsunsporumuz güzel olursa  daha   katmerli olacak :) ismim Akan.. Borsa uzmanıyım..İşbankasının bir kuruluşunda çalışıyorum yaşım 31...

Aramıza hoşgeldin inşallah ayağın uğurlu gelir ;)

babasamsunlu

hoşbulduk...her sene sezonun ilk maçını elim kanda olsa  kaçırmazdım ..düştüğümüz sene gidemedim :( o yıl samsun dışında bir ilde  şekerbankta işe başladım ..ordayken de  2 yıl sezon açılış maçlarına gelemedim.geçen sene samsuna geldim ama erciyes maçında  hastanedeyidm.bu sene Allahın izniyle kaçırmayacam ilk maçı ...inşallah uğurum bozulmamıştır...artık çıkalım yeter daa :)

Akyol

Abi sende artık canına tak edenlerdensin valla hepimizin tek dileği bu olsa gerek artık bu yıl en azından playoff oynayalım diyoruz inşallah bütün yıl hep beraberiz  ;)

beşnumara

playoff oynayıp direkten döneceksek hiç gitmeyelim kardeşim.çok kötü olur öyle. yaşayanları biliyorum hem kişisel olarak hem de camia olarak toparlanmak zor oluyor ama illa heyeca olsun diye istiyorsan ona bir şey diyemem ;)

babasamsunlu

biz azcık başarılı olsak o hafta ertesi haftaya göre  3-4 bin kişi daha fazla taraftar geliyor maça..sivasa bakıyorum adamlar şampiyonluğa oynadılar tıklım tıklım bir maşçlarını göremedim.gerçi onlarda ben bir 4-0 lık fener galibiyetide  göremedim ya  her neyse :) demek istediğim biz heycanlandığımız zman olay olur inşalla o günler geri gelecektir..inancın kaybolduğu an yok oluruz...

beşnumara

2 maç üstüste kazandığımız zaman otomatik olarak stat doluyor ve bilet fiyatı ne olursa olsun yine de doluyor işin enteresan tarafı da bu.

Ben Ofosu

kombine alan taraftarlarımızı tebrik ederim, inşallah yönetim sizlerin bu emeklerinizi görür ve stadda rahatınız sağlamak için elinden geleni yapar, maratona beleşçileri doldurmaz.

babasamsunlu

bizler her zman tribündeyiz  sonucun kötü olacağına emin olsak bile.çünkü sevgili Mustafa Kar'ın dediği gibi bizim gibi düşünenler Samsunspor olmuş artık.başarıyı değil takımı sevenlerdeniz.ama diğerleri genelede başarılı olunca  iki tane  iyi topçu olunca stata gelenlerden.bunun için onları suçlayamayız..

beşnumara

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Temmuz 2009, 15:44:10
bizler her zman tribündeyiz  sonucun kötü olacağına emin olsak bile.çünkü sevgili Mustafa Kar'ın dediği gibi bizim gibi düşünenler Samsunspor olmuş artık.başarıyı değil takımı sevenlerdeniz.ama diğerleri genelede başarılı olunca  iki tane  iyi topçu olunca stata gelenlerden.bunun için onları suçlayamayız..
bunun için bizim gibilerin kombine alarak işimizi sağlama almalıyız.yarın bir gün bilet parası her ne olursa olsun  parayı basıp bileti alan çift karakterlilere tribünü teslim etmemek lazım

mehmet yılmaz

1- Samsuni
2- sejoe
3- %100 Samsunspor
4- maraton
5- maraton
6- maraton
7- YaşarDoğu
8-  menteşoğlu 55
9-  menteşoğlu 55
10-menteşoğlu 55
11-menteşoğlu 55
12-menteşoğlu 55
13-grkn55
14-Kais
15-fatih55ankara
16-EdmontdanteI
17-Edmontdante II
18-Edmontdante III
19-Edmontdante IV
20-Edmontdante V
21-engizli55
22-kuzey55

23-14.basamak
24-serdaryavuz
25-serdaryavuz55  2
26- samsuni II
27- gençkozluklu
28-Edmontdante VI
29-Edmontdante VII
30-Edmontdante VIII
31-Edmontdante IX
32-Edmontdante X
33-Edmontdante XI
34-Edmontdante XII
35-Edmontdante XIII
36-babasamsunlu
.......50- İstanbul, Ankara ve Bursa Grupları

Arkadaşlarımızın çoğuna kombinlerini teslim ettim. Bir bölümü ücretini verdi, bir bölümünden bu hafta içi alacağız. Listeye isim yazdıran ve koyulaştırdığım 4 arkadaşımız ile İstanbul ve Bursa Gruplarından da en kısa sürede haber bekliyoruz. Ankara grubunun böyle bir vaadi olmadığı için kendilerine herhangi birşey söyleyemem.

hesap numaraları en basta; telefonla ya da özel mesajla ulaşabilirsiniz.