Efsane Başkan, M. Teoman Taş Samsunlular Derneğinde

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2009, 17:03:12

« önceki - sonraki »

cgr

Bugun icin Ismail baskana kendi adima tesekkur etmek istiyorum. Hem zamaninin bir kismini bizlerle paylastigi icin hemde tekrar Samsunsporlu olmanin ne kadar ayricalikli ve onurlu bir kavram,durus,sevgi oldugunu bizlere bir kez daha hatirlattigi icin.
Karizmasi , kendine has uslubu ile gozumdeki o efsane baskan her sohbette daha da efsanelesiyor...
Iyi ki varsın Samsunspor , iyi ki varsin Ismail baskan...
Iyi ki varsiniz cunku , bize bu onuru yasattiginiz icin.

silopilimuhsin

bluegreen55

Geri dönmesi ile ilgili birşey yok anlaşılan =(

KotuCocuk55

Baskana ayrılık yaramıs,kendine bakmıs,genclesmiş,bi ara samsunsporun stresinden adam 30 yaşında 50 gibi duruyordu.

55erhan55

ismail başkan gelse şimdiki gibi artist  sahada gezinen futbolcu göremeyiz.

Kais

Alıntı yapılan: herzamansamsunspor - 07 Eylül 2009, 13:40:55
ismail başkan gelse şimdiki gibi artist  sahada gezinen futbolcu göremeyiz.
şimdiki gibi sahaya koltuk fırlatan taraftarda görmeyiz.

kaptan 55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 11:28:34
ah be İsmail baskan sağda solda olacağına , takımın basında olsan ya !
başkanın vardır bi bildiği yoksa takım,bizler bu haldeyken bizi böyle bırakırmıydı?

gozgoz yýlmaz

Bu şehri yönetenlere Hakkı Tomaç gibi baskanlar lazım, İsmail Uyanık hep birkaç gömlek bol geldi bu düzene.

Adın yeter başkanım...

cuneytavar55

Ollivanders

ismail uyanik takimin basina geldiğinde fanatikte 2 sayfa ayrılmıstı . Efsane baskan döndü diye ... Nerdesin bea başkan?

ali ihsan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Eylül 2009, 21:11:17
ismail uyanik takimin basina geldiğinde fanatikte 2 sayfa ayrılmıstı . Efsane baskan döndü diye ... Nerdesin bea başkan?

Gidip kapısında yatacağım be.Öyle doldum.

King Of The North

Büyük Başkan geri döneceğin günü iple çekiyoruz,boğulcaksak da senle boğulalım bu derede,gençleşip gelmişsin,adı yeter senin...

celebi

Ollivanders

olan taraftara oluyor hep bir bekleyis hep bir umut. Ama sonuç her zaman hayal kırıklığı.  samsunspor dan soğumaktan korkuyorum.

celebi

sakın kardeşim dirayetini kaybetme her zaman iyi gün kötü gün her zaman yanındayız armamızın