Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Desiqner

Ulan çok iyi ya :) Kale arkaları fizanda değil en azından :)

Karabudun

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Kasım 2012, 19:53:12
Ulan çok iyi ya :) Kale arkaları fizanda değil en azından :)

Sorma gitsin.Sahadan uzakta kalan tribüne ayar oluyorum.Sahada koşan adam tribünün nefesini ensesinde duyacak!Taraftar faktörü o anda  devreye giriyor.Düşünsene rakip takımın topçusunu ya gaza gelecek ya dibe vuracak,ötesi yok.Tabii taraftar üzerine düşeni yaparsa.

nomak55

Beyler bugün Tokideydim Stat projesini görmeye gittim ihale dökümanı olduğu için ve henüz ihale yayınlanmadığı için burda yayınlayamıyorum. Sadece şu kadarını söyliiim çok güzel bi stat olacak özellikle dış cephesini çok beğendim. kırmızı ve beyaz birbirine girmiş renklerden tribal bi çalışma yapılmış statın çatısı gri olacak oda ral alüminyum yani mat alüminyum olacak hani fotoğraflarda mavimsi görünen var ya aslında o gri miş ayrıca kadir has stadı gibi çatı ile cephe bütünleşik iniyor yani anlicanız 4-4 lük proje olmuş hayırlı olur inş. gördüğüm kadarıyla da çok modern bi stat olacak aslında sadece mimari projesi var ancak öyle bi statda da elektrik ve mekanik imalat anlamında orta standart bi imalat yapılacağını zannetmiyorum.

CurvaSs

Alıntı yapılan: nomak55 - 05 Kasım 2012, 15:17:24
Beyler bugün Tokideydim Stat projesini görmeye gittim ihale dökümanı olduğu için ve henüz ihale yayınlanmadığı için burda yayınlayamıyorum. Sadece şu kadarını söyliiim çok güzel bi stat olacak özellikle dış cephesini çok beğendim. kırmızı ve beyaz birbirine girmiş renklerden tribal bi çalışma yapılmış statın çatısı gri olacak oda ral alüminyum yani mat alüminyum olacak hani fotoğraflarda mavimsi görünen var ya aslında o gri miş ayrıca kadir has stadı gibi çatı ile cephe bütünleşik iniyor yani anlicanız 4-4 lük proje olmuş hayırlı olur inş. gördüğüm kadarıyla da çok modern bi stat olacak aslında sadece mimari projesi var ancak öyle bi statda da elektrik ve mekanik imalat anlamında orta standart bi imalat yapılacağını zannetmiyorum.

yıl olmuş 2012 hocam, bırak da stad modern olsun yani:) ah keşke şehir içine yapsalardı ama iş işten geçeli çoookkkk oldu..

Ollivanders

Dış tasarımından çok tribun yapısını merak ediyorum . Koreografiye musait olsun da başka bir şey istemiyorum.

cgr

Eğer videodaki olacaksa gerçekten mükemmel olur... Tek isteğim tüm tribünlerin, tek hizada olması. Yani koltuklar tüm sttatta aynı paralelde olsun.

Kayseri stadı tamam güzel hoş ama, bi koltuk aşağıda diğeri yukarıda... Hiç sevmiyorum düzensiz oturma planını...

nomak55

Alıntı yapılan: cgr - 05 Kasım 2012, 15:31:48
Eğer videodaki olacaksa gerçekten mükemmel olur... Tek isteğim tüm tribünlerin, tek hizada olması. Yani koltuklar tüm sttatta aynı paralelde olsun.

Kayseri stadı tamam güzel hoş ama, bi koltuk aşağıda diğeri yukarıda... Hiç sevmiyorum düzensiz oturma planını...

kardeş kayseri stadı gibi olmayacak kutu gibi değil biraz daha oval olacak kale arkaları ve maraton ve eski tabirle kapalı (artık hepsi kapalı) sahaya yakın tel örgü yok sadece duvar var biraz sahadan yukarda başlıyor tribünler

##kdc##

Valla stad çok güzel hoş ta keşke şimdi ki yerinde kalsaydı diyorum ben de  :( Ayrıca yeni yapılan yerde de köfteleri yaptıkları yer hijyenik olsun da başka bişey istemiyorum. Bide günlük köfte istiyoruz tükürüğü az olanından  .:.:.

cany

kaç seneye yapılır acaba, bilgisi veya tahmini olan?

cembaba

Lusage

Şu saha ile tribunler arası boşluklara koşu pistlerine acayip kıl oluyorum. Köpek mi yoksa at mı koşturacaklar bilmiyorum ki?? İngilizlerden neyimiz eksik bizim.. Şaban taç atmaya geldiğinde haydi oğlum bi .ok yok bunlarda bastırın atacağız golü demek gaz vermek istiyorum artık...

Sercan

Bize 33 bin yerine 15 bin kişilik stad yapsınlar, tıkış tıkış girelim :))

cany

Alıntı yapılan: Sercan - 05 Kasım 2012, 20:23:27
Bize 33 bin yerine 15 bin kişilik stad yapsınlar, tıkış tıkış girelim :))

bizim ss.biz loca gibi he ;D

Serkan

yinemi uzak olacak tribünler ya...