Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ultrasamsun55

valla abilerim ben yeşilkent anadolu lisesinde okuyorum stad için en iyi tercih otagar-yeşilkent bölgesi olacaktır çünkü ulaşım rahat atakumdan gelenler için fakülte hattı çalışıyo bide tranvay projesiyle atakumdan gelenlere sıkıntı olmaz.Taraftar grubları için ise yürüme gelinebilcek bir mesafe biz arkadaşlarla okuldan erken felan çıktığımızda yürüme gelmişliğim var benim meydana tabi otogar dolmuşuda var 4-5 tane otobüs hattıda var.canik içinse tek yol tranvay kalıyo en azından tekkeköye göre daha iyi bir tercih olur

HoliganSamSunLu

ne stadı arkadaşlar takıma yönetim bulamıyoruz ligler başlıcak ne klamp yerimiz belli ne trafsferler ne hoca ne yönetim bize 100 bn klişilik stad olsa ne yazar takım yok

Cheregi

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 13 Temmuz 2012, 13:46:25
ne stadı arkadaşlar takıma yönetim bulamıyoruz ligler başlıcak ne klamp yerimiz belli ne trafsferler ne hoca ne yönetim bize 100 bn klişilik stad olsa ne yazar takım yok

Hayırdır stat yapılması ya da konuşulması mı engel oluyor takımın başkan bulmasına kamp yapmasına? Ya da stat ya da başka şey konuşmayı bırakıp hep beraber başkan aramaya mı çıkalım?

Nuri Asan

maksat  stad yapmak mi yoksa o araziyi kullanmak mi. gs bir dunya kazik yedi bu isten o araziye on tane arena dikiliyor. yikin  on dokuzmayis stadini takimi sahipsiz birakdiniz biz sokakta oynar kaldirim  tasinda son nefes SAMSUNSPOR deriz. yonetimsiz mi kaldik sokakta mac yapmaktan mi korkacagiz. bbiz hepimiz  biriz  ya siz

Cheregi

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 24 Temmuz 2012, 03:32:32
maksat  stad yapmak mi yoksa o araziyi kullanmak mi. gs bir dunya kazik yedi bu isten o araziye on tane arena dikiliyor. yikin  on dokuzmayis stadini takimi sahipsiz birakdiniz biz sokakta oynar kaldirim  tasinda son nefes SAMSUNSPOR deriz. yonetimsiz mi kaldik sokakta mac yapmaktan mi korkacagiz. bbiz hepimiz  biriz  ya siz

Kirada oturuyorum, bende oturduğum evi yıkıp yerine gökdelen dikmek istiyorum.

sadece55

Yeni Stad da bizim olmucak ki yine kiracı olacağız

Ertuğrul Sağlam

24 saat yasanacak yere 24 saat yasayacak stad!...

jean

yahu konusu kapandi su stadin ne oldu hani temel atiliyordu hani sonlara gelinmisti

twitter

Stadin afisleri falan var sehirde. Oyle pek olumsuz seyler yok, baslar herhalde bir gun.

Cheregi

05 Ağustos 2012, 11:13:29 #1539 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2012, 11:43:20 Cheregi
Alıntı yapılan: twitter - 05 Ağustos 2012, 07:48:51
Stadin afisleri falan var sehirde. Oyle pek olumsuz seyler yok, baslar herhalde bir gun.

Şehirde proje afişleri ne kadar artarsa seçimler o kadar yaklaşmış demektir  ;)

King1965

bana stad degıl ÖZLEDIGIM SAMSUNSPOR gerek..

samsunum

Haber gazetesinin haberine göre stadın temeli bu yaz YENİ YAPILAN SPOR SALONUN YANINA atılacak ve 2013 yılında yapımı bitecekmişmiş

İsmet1965

bıraksınlar yeni stad falan yapmasınlar bu çıkarcılar sırf seçim zamanı oy alabilmek adına  yapmıyorsaa bunu bende adam değilim eğerki eni bir stad gündemde olacaksa biz stadımızın yerinden memnunuz yapılcaksa hiç bir çıkar beklemeden  yapsnlar Maraton Zaten Güzel Sadece Orta Direkleri yok etsinler arkadan destekli olsn ankaragücü gibi  her sezonda bir kale arkasını sahaya yaklaştırıp bursaspor gibi büyüttükmü bu iş tamamdır yeni stada falan gerek yok bunlarınn  amacı taraftarı SAMSUNSPOR'Dan  Soğutmak

King1965

Sadece Samsunspor

Noldu 104 sayfa yorum yazılmış ama bir çivi bile yok çakılan. Anca reklam seçimler yaklaşınca görün temel o zaman atılacak adamlar işi biliyor uyanıklar. ;)