Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Lusage

Otogar'ın yanı zaten en ideal yerdi. Takımı şehirden koparmamak gerek. Samsun'a gelenleri ihtişamlı muhteşem stadımız ile karşılayacağız. Daha ne olsun.

lucarelli

Deplasmancılar şehire giremeden dönecekler geri

Sercan

5 yıl sonra keşke Tekkeköy'e yapılsaymış der miyiz acaba?

Serkan

Alıntı yapılan: lucarelli - 03 Temmuz 2012, 09:39:16
Deplasmancılar şehire giremeden dönecekler geri

zaten oralarda bekletiyorlardı pek değişen bir şey olmaz  : )

Ollivanders

Alıntı yapılan: Sercan - 03 Temmuz 2012, 09:50:06
5 yıl sonra keşke Tekkeköy'e yapılsaymış der miyiz acaba?

kardesim belki stadyum zamanla şehrin içinde kalacak ama stadyum planlaması iyi oldugundan pek bir sorun olacagını sanmıyorum. Mesela kadir has stadyumu. O stadyum ne kadar şehir içinde kalırsa kalsın sıkıntı yaratmaz . Samsun içinde durumun boyle olacagını dusunuyorum. Tekkekoy taraflarını inşaat ile dolduracaklarına tarıma yonelsinler. :)

Sercan

Keşke öyle yapsalar ama oradaki çoğu yeri 2b vasfında satıyorlar, bu nedenle orası zamanla Atakum gibi olacak diye düşünüyorum ben..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Sercan - 03 Temmuz 2012, 11:36:03
Keşke öyle yapsalar ama oradaki çoğu yeri 2b vasfında satıyorlar, bu nedenle orası zamanla Atakum gibi olacak diye düşünüyorum ben..

atakum gibi olması pek mümkün değil gibi.. deniz kıyısındaki fabrikalar olaylar olaylar.  ???

umit

tekkeköy'de olmasından iyidir. ulaşım açısından daha çok alternatife sahip bi yer orası.

Desiqner

Alaçam'a daha yakın bizim işimize gelir iyidir :)

Cheregi

03 Temmuz 2012, 18:08:02 #1524 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2012, 18:33:11 Cheregi
Stadı otogarın yanına yapsınlar, Cumhuriyet Meydanından Otogara da metro yapsınlar. İstanbul-Ankara vs. gibi onlarca kilometrelik metro istemiyoruz, Bu şehri 4-5 km'lik Meydan-Otogar metrosu ihya eder. Koca Büyükşehir'e çok mu? Ortalama bir metronun km başına maliyeti 30-40 milyon $. Kabaca 150-200 M $ la hem şehrin güneyinin gelişimi hızlanır, hem otogara ulaşım sorunu çözülür, hem de stat ulaşım sorunu çözülür.

RT55

stadın yeri aziz atik in okulu ile otogar arasındaki vadi..şu an için son durum bu..

mehmet yılmaz

Inşallah doğru haberdir. Mevcut yeri olamayacaksa eğer Olması gereken yer en başından beri orasiydi zaten. hem şehre hem atakum'a yakın

berusa55

Stadyumun Tekkeköy yerine bahsi geçen, otogar yanındaki boş alana yapılmasının çok daha mantıklı olduğunu gösteren birkaç uydu fotosu...

Sadece şu görüntülerden, özellikle 3. görüntüden sonra stadı Tekkeköy'e yapmak delilik gibi.

jean

2011 in sonunda temeli atilacakti guya lige ciktik bi havayla geldiler ne hale gelik hemenya

nomak55

daha ilk mevzu olduğunda yeni otogarın yanına yapılmasını söylemiştim nedenlerinide söylemiştim bir çok yoldan ulaşım var ayrıca bride raylı sistemide oraya kadar götürmek çok kolay zaten üniversiteye giden hatta yeni ekleme yapılıp otogarın önüne kadar gidilebilir. Ayrıca şu otogardaki servis sıkıntısınıda ortadan kaldırmış olur.... Harika bi çözüm işte buna sevinirim inşallah doğrudur.