Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

vanlioglu

Alıntı yapılan: birolkys - 11 Mayıs 2012, 17:31:38
http://www.gazete55.net/read.asp?concept=haber&id=15947

güzel yazı

bu konu ile ilgili içini kağıda dök deseler bunun tıpa tıp aynısı olurdu.

bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığından uzak insanları görmek mutluluk verici, hele de şu günlerde.

gözlerinden öpüyorum Erdem EROL.

Tufan

Samsun'da yapılacak herhangi bir kurumun adı 19 Mayıs'ken onu değiştirende yoksayanda art niyet ararım.
Atıyorum Manisa 19 Mayıs stadı yerine yenisi yapılsa Spil Arena koysalar adını çokta yadırgamam geçmişte kalmış sosyalist Rusya düzeni gibi liderlerin adını binalara vermek (ki beni tanıyanlar az çok dünya görüşümü bilir) ama burası İLKADIM Kurtuluşun başladığı nokta farkımız olması gerekiyor. Bu şehrin kalesi, tepesi cartı curtu meşhur değil Kırmızı Beyazı 19 Mayısı var gerisi hikaye.
Stat yeri zaten rant işi bu bariz ortada konuşmaya gerek yok.

erkutdem55

12 Mayıs 2012, 09:38:58 #1457 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2012, 09:42:46 erkutdem55
Alıntı yapılan: Kodalak - 11 Mayıs 2012, 17:42:56
herkesin düşüncesine saygım olmakla birlikte,benim şahsi yorumum saçmalamış,

hiç kimsenin 19 Mayıs takıntısı yok,sadece bu yazıları yazanların, yazdıkları kişilere karşı takıntıları var.

Benim 19 Mayıs takıntım var arkadaş,hem de klinik derecede takıntım var.Samsun 19 Mayıs'tır,19 Mayıs da Türkiye'de kime sorarsan sor Samsun'dur.Amblemimizde Atatürk varken 19 Mayıs sadece takıntı değil,en büyük hakikattır.
Hatta şöyle söylim.Ben evi tarif ederken 19 Mayıs lisesinden çıkarken diye tarif ederim,oğlum hasta olunca 19 mayıs tıp fakültesine götürürüm,annemin doğum tarihi 12 mayıstır ama dedem Atatürk'e olan saygısından doğum tarihini 19 mayıs yazdırmıştır,onu da kutlarım.Evimden önce 19 mayıs stadını bilirim.Hatta ben 1 ve 9u yan yana her gördüğümde Samsunlu olmamla ekstra gurur duyarım.
Benim takıntım var 19 Mayıs'a suçluyum o yüzden.

feveran

stadın adı şehr i samsun olarak da geçiyor

feveran

SİZCE STADIN ADI NE OLMALI
19 mayıs
samsun arena
şehr i samsun
stadyum samsun
yorumları bekliyoruz

özkan

İçimize yavaştan isim konuşmayı gündemleştirmeye çalışıyor bunlar,isim konuşmak yerine,hep birlikte karşı durmak en güzel cevap olacaktır.

isyan

stad ismi konusmak bile utanc verici

samsunluhakan

samsun 19 mayıstır stadyumda 19 mayıs olarak kalacaktır...

ismail

bu stadın yeri konusunda ki sıkıntımızı siyasetçiler de biliyor mu?

Gorkem

stadın ismi kesinlikle 19 mayıs kalmalı :kafa:

Cheregi

Alıntı yapılan: feveran - 12 Mayıs 2012, 12:43:43
SİZCE STADIN ADI NE OLMALI
19 mayıs
samsun arena
şehr i samsun
stadyum samsun
yorumları bekliyoruz

Değil stadın adını değiştirmek, değiştirmeyi aklından geçirene, ismi ne olmalı diye tartışana, tartışmaya açana da yazıklar olsun.

Sioux

Yerini, ismini ayrı konuşalım ama Samsun'a, Samsunspor'a yakışan çok güzel bir stat olacak
Hayırlı olsun

ChucKeR

bu stadın çok zararı dokunacak bize.

Ayberk

Samsun'daki stadın adı bellidir konuşmaya lüzum yok. Manisa'da Ankara'da 19 Mayıs Stadyumu olacak Samsun'da olmayacak öyle mi, güldürmesinler!

samuray

19 mayıs a tıkıntı demek çok anlamsız veya 19 mayısın ne anlam ifade ettiğini anlamamaktır elbette samsun 19 mayıs stadyumu olarak kalmalıdır ismi 19 mayıs ve samsun hatta bırakalım samsun u tüm türkiye için anlamı çok önemlidir