Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Sioux

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 07 Ocak 2012, 23:07:22
Samsunspor'un gerçek taraftarınına bu stad çok bile. Neden yeni stad yapılıyor? daha fazla o....ç... alsın diyemi.....

gs maçında zontanın biri, ilk defa maça geliyor, gsli olduğu her halinden belli. G kapısı nerede diye sordu? ben de gey kapısı orada bak deplasman tribünü dedim.

nomak55

kendileri önce o eski püskü ali samiyeni doldursunlarda sonra konuşsunlar yeni statta ortalama kaç bin kişiye oynuyor yavşaklar izleyin özetleride görün stat komple boş bide şampiyonluğa oynuyor geyikler

berusa55

TOKİ, stat projelerini netleştiriyor

SAMSUN'A BUZ HOKEYİ SPOR SALONU

TOKİ, Samsun'a 33 bin seyirci kapasiteli stadın da yer aldığı modern bir spor komplesi inşa edecek. Böylelikle iç saha maçlarını 19 bin seyirci kapasiteli 19 Mayıs Stadı'nda oynayan Spor Toto Süper Lig ekibi Samsunspor, konuklarını modern tesislerde ağırlayacak.

Samsun'a yapılacak spor kompleksinde ayrıca 2 bin seyirci kapasiteli buz hokeyi spor salonu, 5 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 100 odalı kamp eğitim merkezi, kapalı atış poligonu, kapalı okçuluk tesisi, seyircisiz kapalı atletizm salonu, 8 adet çok amaçlı antrenman salonu, 3 adet 500 seyircili spor salonu ve 4 katlı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası da Samsun'da yapılacak komplekste yer alacak.

http://www.haberexen.com/toki,-stat-projelerini-netlestiriyor-39570h.htm

KotuCocuk55

Valla herkesin görüsüne istegine saygim var.Hangisi dogrudur yanlistir kesin olarak bilemiyecem.. ama ben o kadar cok 19 mayista kalmak istiyorum ki anlatamam size..bircok animin oldugu o stadi terketme dusuncesi bile koyuyor inanin.hayatimin cok önemli bir parcasi orasi. insallah bir mucize olur ve 19 mayis modernlestirilir ve gelistirilir ve maclarimizi orda oynamaya devam ederiz.stadin etrafi musait konumu on numara!

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: Forvetim - 07 Ocak 2012, 22:59:05
sakarya taraftarı gibi "stadıma dokunma" kampanyası başlatalım, bir tepki görmeyince istedikleri gibi şekillendiriyorlar hadiseyi. tepki vermemiz şart.

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 07 Ocak 2012, 23:07:22
Samsunspor'un gerçek taraftarınına bu stad çok bile. Neden yeni stad yapılıyor? daha fazla o....ç... alsın diyemi.....

Stadima dokunma!

Birak biz yine BULVARDAN DOGRU AKALIM STADA!

kumköylü ahmet

Hayirlisi neyse o Olsun hakkimizda

Cheregi

Yer olarak kesinlikle katılıyorum ama "Samsunspor'un gerçek taraftarınına bu stad çok bile" sözüne kesinlikle katılmıyorum. Oynayan futbolcuları, taraftarı, stadının kalitesi, güzelliği, modernliği, forma tasarımı vs... bunlar bir bütündür. Evet duygusal açıdan çok zor mabedi, anıları terketmek ama daha modern bir statta daha büyük başarılar yaşamaksa amaç, yeni stadın ruhunuda yine taraftar verecek. Nasılki şimdiki beton yığını stadımızı mabede çevirdiysek yenisini de çevireceğiz. Ama yer konusu yok mu? İşte o konuda söyleyecek sözüm yok.  :(

FaTiH_HaN

Hayırlısıyla bir ligde kalalım çok güzel olacak, yeni stad, yeni hedefler, bilinçli ve ateşli bir taraftar kitlesi, hocamızı da bulduk, gelecek adına çok ümitliyim.

heryerdesamsunlu

yeni stadı ençok önümüzü kesen o koca direklerin kalkacağı için istiyorum :evet: :evet:

cany

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 22 Şubat 2012, 15:06:08
Valla herkesin görüsüne istegine saygim var.Hangisi dogrudur yanlistir kesin olarak bilemiyecem.. ama ben o kadar cok 19 mayista kalmak istiyorum ki anlatamam size..bircok animin oldugu o stadi terketme dusuncesi bile koyuyor inanin.hayatimin cok önemli bir parcasi orasi. insallah bir mucize olur ve 19 mayis modernlestirilir ve gelistirilir ve maclarimizi orda oynamaya devam ederiz.stadin etrafi musait konumu on numara!

gs de ali sami yeni, arsenal highbury'yi terk etti vs başka örneklerde vardır. orası da onlar için değerliydi. normal böyle şeyler. daha güzel, kapasite de daha büyük olacaksa ben isterim yeni stad. ama tekkeköy'de olması sıkıntı işte doldurur muyuz bilmem

minci

Sevgili dostlar Tekkeköyde yapılacak 33.000 kişilik stadı doldurmamız ve rakip takım üzerinde baskı oluşturmamız taraftarın ulaşımdaki zorluğu açısından mümkün değil diye düşünüyorum. Stada gidiş ve dönüş hele uzak semteki taraftarlarımız için (Atakum, Kurupelit vb.) çok büyük bir problem olacak. Sanki bu bölgedeki taraftarlarımız adeta bir deplasman yapıyor gibi olacaklar. Bunun yazı var kışı var. Bu da sayımızı olumsuz yönde etkileyeceği kesin. İnşaata başlamadan önce herşey inceden inceye düşünülmeli. Yeni stadı şu andaki yerde yapılmasında Samsunsporumuz için büyük yararı var. Tekkeköydeki stad takımımıza yarardan çok zarar getirecektir. Stadın israrla Tekkeköye yapılmak istenmesini bir türlü mantığım kabul etmiyor. Acaba şu anki yer birilerine peşkeşmi çekilecek?

atakan

Alıntı yapılan: minci - 22 Şubat 2012, 23:48:30
Sevgili dostlar Tekkeköyde yapılacak 33.000 kişilik stadı doldurmamız ve rakip takım üzerinde baskı oluşturmamız taraftarın ulaşımdaki zorluğu açısından mümkün değil diye düşünüyorum. Stada gidiş ve dönüş hele uzak semteki taraftarlarımız için (Atakum, Kurupelit vb.) çok büyük bir problem olacak. Sanki bu bölgedeki taraftarlarımız adeta bir deplasman yapıyor gibi olacaklar. Bunun yazı var kışı var. Bu da sayımızı olumsuz yönde etkileyeceği kesin. İnşaata başlamadan önce herşey inceden inceye düşünülmeli. Yeni stadı şu andaki yerde yapılmasında Samsunsporumuz için büyük yararı var. Tekkeköydeki stad takımımıza yarardan çok zarar getirecektir. Stadın israrla Tekkeköye yapılmak istenmesini bir türlü mantığım kabul etmiyor. Acaba şu anki yer birilerine peşkeşmi çekilecek?

2 haftada bir.yani ayda 2 kere gidilcek.yarım saat bir saat.bence sevdalı bir insan için hiç etki etmemeli.

Lusage

Yeni stadın yapılması gereken yer hem seyirci sayısını yüksek tutmak hemde stada ulaşımın sağlıklı bir şekilde olmasını sağlamak için ya mevcut stadın olduğu bölge yada otogar çevresi olmalı. Tekkeköy hem doluluk oranını çok fazla etkiler hemde ulaşımda çok büyük sorunlar çıkartır. Ama bunları öngörebilecek kadar ileri görüşlü siyasetçilerimiz var mı? Benim tek güvencem taraftarımız. Çünkü biz ne Kayserispor ne de Rizespor taraftarına benzeriz. Fizandada olsa gideriz elbet.

minci

Alıntı yapılan: atakan - 23 Şubat 2012, 00:11:05
2 haftada bir.yani ayda 2 kere gidilcek.yarım saat bir saat.bence sevdalı bir insan için hiç etki etmemeli.
Güzel düşünüyorsun da acaba staddaki çekirdekçi tayfasını çıktıktan sonra o koca 33.000 kişilik stadı ne kadar doldurabiliriz? Guruplar halinde marşlar söyleyerek maça giden guruplara başlangıçte hiç maça gitme düşüncesi yokken bir şekilde havaya giren ve bugün hava da güzel hadi biz de maça gidelim deyipde o guruplara katılan o kadar çok insan varki... Ne yazıkki bu şekilde maça gelenlerin sayısı gerçek sevdalı taraftarların sayısından oldukça fazla olduğunu sanıyorum.Tabi bunlar gözlemleyipde sonuca vardığım kişisel düşüncelerim. Dilerim dediğin gibi olur.

sadece55

Gelen Gerçek taraftar zaten her yere gelir..Kurarsın İyi bir takımm İyi sonuçlar alırsınnn Samsun da Vezirköprü de birle Stad dolar