Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunum

epçeli köylü

Vay be adamlar güzel bir de site yapmışlar.Çalışmalar ciddi helal olsun...

engin55

Ben hiç beğenmedim siteyi. Google reklamlarından para kazanmak için yapılmış

AntZ

cany

Karabük ne güzel yaptı kale arkalarını, yine aynı stada. Tekkeköye stad yapınca yeni diye 2 maç 3 maç dolar. Sonra 2000-3000 kişiye oyna işin yoksa

Tufan

Manisa, Karabük modeli uygulansın, yan sahalar, gişeler vs yenilensin al sana bize 30 yıl daha yetecek cillop gibi futbol tesisi ama arazide, ihalede rant var demi kolayınıza geliyor Tekkeköy'ün boş tarlalarına beton yığını stat kondurmak.

epçeli köylü

Kim öncülük ediyorsa helal olsun.Samsun gibi bir yerde bir yatırımı yapmak oldukça zor.Emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunmadan geçemiyorum kusura bakmayın....

CurvaSs

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 20 Kasım 2011, 17:57:47
Kim öncülük ediyorsa helal olsun.Samsun gibi bir yerde bir yatırımı yapmak oldukça zor.Emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunmadan geçemiyorum kusura bakmayın....

bu duruma öncülük edenlere nasıl teşekkürlerini sunuyorsun anlamıyorum. arazimizi alacaklar, bizi tekkeköy'e gönderecekler, stadımızın ismini değiştirecekler, sen de oh ne güzel yaptılar diyeceksin.

bazen insanları anlamakta zorluk çekiyorum.

epçeli köylü

Bakanımız olmasaydı o stada çivi çakılmaz yıllarca köhne stadlarda maç seyrederdik. Bu dediğimi belki şimdi anlamayacaksınız belki 10 yıl sonra anlayacaksınız. Bunuda normal karşılıyorum.Ancak Samsuna yapılan en büyük yatırımlardan biridir.Nasıl teşekkür etmem.Uluslararası müsabaka ve milli maçlar ancak bu şekilde gelir.Hiçbir şeyin elimizden alındığı yok. 

Tufan

epçeli git Bakan'ınla mutlu mesut yaşa abicim. Samsun 19 Mayıs Stadyumu hiç bir siyasi otoritenin değil GSGM ait Samsunspor'un kiracısı olduğu bir spor tesisidir nasılki bu sene basın tribünü, kapalı yenilendiyse kale arkalarıda o şekilde yıkılıp yapılabilir bunu Manisa, Trabzon, Karabük yapabiliyorsa bizde altından kalkabiliriz. tek çözüm Tekkeköy'e 35bin kişilik stat yapmak değil neyse daha uzun yazmaya gerek yok birileri hükmü vermiş biz ne yazsak boş.

epçeli köylü

Yeni bir kavga ortamı yaratmak istemiyorum. Dediğim gibi biz burada ne dersek diyelim boşa konuşup tartışıp birbirimizi kırıyoruz. Zaten ne yapılacağına karar verilmiş ve yapılıyor.Bekleyip görmekten başka yapabileceğimiz realistik bir şey yok. Ben doğru işler yapıldığına inanıyorum.bunun doğru olmadığına inananlar olabilir onların görüşlerinede saygı duyuyorum.Ama hepsi boş yapılacak olana karar verilmiş ve yapılıyor.

brigand

o stadı yıktırmam, çıkmam. alayının haberi olsun. hepsinin !

Kaya

İyi de biz neden bir 10 sene sonra anlayacağız.. :o Ayıptır söylemesi salakmıyız biz..Geleceği onlar görüyorda biz körmüyüz..Rant kardeşim rant..Bunu herkes biliyor..Samsun'un en güzel yerinde şuan stadımız,belki şuan anlamayacaksınız ama bi 10 sene sonra görün orayı!!  ??? .Yeni yapılacak olan nerede ? Yeni otogarın etrafındaki arsalar müsaitken projeyi Tekkeköye taşıyan arkadaş kim ?

Ayberk

10 yıl sonra İnanç abinin de dediği gibi asıl mevcut stadının arazisini görün siz ;)

Serkan

Alıntı yapılan: brigand - 20 Kasım 2011, 23:58:21
o stadı yıktırmam, çıkmam. alayının haberi olsun. hepsinin !

seni yıkacak dozerin diyorsun big bro