Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

07 Ağustos 2011, 15:16:30 #1155 Son düzenlenme: 07 Ağustos 2011, 15:27:24 fanatik samsunsporlu
herşeyde rant dönüyor.stadyum arazisi  ,sanayi birleşirse ne olur ama

celebi

Alıntı yapılan: Tufan - 31 Temmuz 2011, 20:25:06
abi o değilde Eskişehir Anadolu'nun ortasında olması nedeniyle sanayisi gelişmiş kent nüfusu bizimki kadar ama gerçekten bi numarası yok 100bine yakın öğrenci ve Vural Sokaktan oluşan bi şehir ki daha salı günü ordaydım çok bozulmuş üniversiteli kitleside.

;) ;) ;)

hacettepeli

insanların alışkanlıklarını değiştirmek gerçekten zor bir şeydir. şimdi stad tekkeköy'de diye söylenip sızlanıyoruz ama oraya yapılacak stada da zamanla alışılacaktır ben bundan eminim. ulaşım konusunda da yeni düzenlemeler getirilir stadla ilgili ulaşımda da sıkıntı olmayacaktır rahat olalım. gitmek istedikten sonra her yere gidilir.

özkan

Bilet parasını zor bulan insanlar bi kendisi ikide çocuğuyla bi 19 Mayıs'a gimeyi bide taa tekkeköy'e gtmenin maliyetini bi düşün kardeşim istersen ?

Tekkeköy Arenanız sizin olsun,Bizim 19 Mayıs'ımız yeter..

designer_55

hersey guzelde, stadyum samsun nerden cıktı
19 mayıs arena dah guzel olurdu..unutulmasın kı burası ataturkun sehrı..
bunu kımse degigistiremez.

twitter

gidip üniversitenin oralara yapsalar bir şey demiyeceğizde şehir atakum'a kayarken gidip tekkeköy'e stad yapmak kimin aklına geliyor

cembaba

Bu başlığa yazmak istemiyordum ama, çok basit düşünüyorsunuz. Bilet parasını zor bulan insanlardan bahsedilmiş. Ona bakarsan Süper Lig'de olduğumuz için biletler zaten 20 tl. 20 tl'yi bulan bir insan hayli hayli 1.50 tl yi bulur. Ayrıca tramvayın Tekkeköy'e kadar uzatılması söz konusu. Bunu da geçtim. "Samsun Büyükşehir Belediyesi" derken, "Büyükşehir" ibaresinin anlamı bu gibi şeylerde yatıyor. Atakum'a kayıyor şehir merkezi diyorsunuz. O zaman yer gösterin kardeşim. Şehir içine yapılsın diyorsanız diyeceksiniz ki; burası uygun. Buraya yapılsın diyeceksiniz. Sanayi'nin ortasına da yapılmayacak anladığım kadarıyla. Ben Tekkeköy'e yapılsın demiyorum da yer gösterin diyorum. Adamlara yer göstermeliyiz ki ikna edebilelim.

5trawberry

Yav kardeşim biz adamlardan iyi mi biliyoruz, koskoca Samsun'da stadyumu şuraya yapın diye yeri taraftar gösterecekse, vay öyle şehrin vekiline de, başkanına da valisine de..

taraftarın dilinden 4 yaşındaki yiğenim bile anlıyo.

İb... trabzon diye başlıyorum..
Olamazsın Şampiyon diye kendisi devam ediyor :D

Bunlar mı anlamıyor, taraftarın dilinden.

özkan

@ strawbery

imza imza imza imza imza  :deli:

minci

Şu ankai stadımızın yeri ne güne duruyor. Hem şehir merkezinde hemde alan olarak yeterince büyük.

jean

yikinca nerde oynicaz peki ayni yere olursa

5trawberry

Stad termedmi yapılyrdu?

Facebook samsunspor sayfasından bir yorum :kafa:  al_sana :rulet:

minci

Alıntı yapılan: jean - 09 Ağustos 2011, 19:57:00
yikinca nerde oynicaz peki ayni yere olursa
Fenerbahçenin yaptığı gibi stadı bölüm bölüm yapıp maçlar oynanırken pekala tamamlanabilir. Bir süre sıkıntı çekilebilir ama uzun vadede mükemmel olur.

kalptenþimþek

o güzellik taraftarın, bence stadla ilgili değil..

55ertan

10 Ağustos 2011, 00:54:44 #1169 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2011, 15:09:21 55ertan
Alıntı yapılan: minci - 09 Ağustos 2011, 20:42:22
Fenerbahçenin yaptığı gibi stadı bölüm bölüm yapıp maçlar oynanırken pekala tamamlanabilir. Bir süre sıkıntı çekilebilir ama uzun vadede mükemmel olur.

Eminim sorun etap etap yapmada degil, sorun Arsa deger farkinda ve cevre düzenlemede.
O bölgeye yeni binalar, AVM, 5yildizli hotel yapilacak. Arsa degeri firlayacak.
Tekkeköydeki arsayla kiyaslanamaz bence, maliyet bakimindan.

Stadin yerini kayip etmemek icin elimizden geleni yapalim derim, ama orayada belki yapilir diye lafi bile gecmedi hic.