Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 08 Haziran 2011, 14:16:03
otogarın yanı daha iyi olurdu ama Tekkeköye yapılacaksa kesinlikle tramvay stadın yanından geçmeli..yoksa dolmaz o stad.

Kombinesi ya da bileti olana da maç günü tramvay bedava olsun ;)

engin55

Metro meydandan bedava otobüs kaldırsın :D

AntZ

Alıntı yapılan: engin55 - 08 Haziran 2011, 14:26:02
Metro meydandan bedava otobüs kaldırsın :D

Olur tabi ama kalıcı çözüm lazım, taşıma suyla değirmen dönmez  ;)

Burak

Rant Rant Rant Rant  :kafa: :kafa: :kafa:

davidsavage

Hayırlısı olsun,ama illa ki tramvayın gelmesi gerekir ki bu işi planlıyanlarda bunu düşünmüşlerdir zaten.

Recep

stadın şimdiki yerinden başka yere yapılması tamamen hüsran olur
en basit bir başarısızlıkta millet takımı unutur bu stad şehire bu kadar yakınken bile takım kötü günde maça giderken millet Samsunun maçımı var diye soruyorken Tekkeköyde yapılacak bir stadda maç olduğundan kimsenin haberi bile olmaz
Birde rakip takım taraftarları Tekkeköydeki stada elini kolunu sallayarak gelir gider hiç deplasman havası olmazz

AntZ

Önce Çarşambaspor'un stadını yapsınlar, sonra bizim  stadı şimdiki yerinde yeniden yapsınlar, biz de stat bitene kadar maçlarımızı Çarşamba'da oynayalım..! 1-2 sene geç olur ama çok temiz olur  :ok

Musti

08 Haziran 2011, 23:38:26 #937 Son düzenlenme: 08 Haziran 2011, 23:49:46 Musti
Stat yapılırken maçlarımızı başka yerde oynamaya gerek kalmaz, eğer ki doğru projelendirme yapılırsa. "Yeni" stadyum yapılacaksa asla şimdiki yerinde olmayacaktır.

samsunluhakan

uzaga gitmeye gerek  yok çevre yolunun kenarına canik tarafına yapılsın yeter

Ayberk

Alıntı yapılan: Ayberk - 17 Ocak 2011, 11:49:23

Elbette daha iyiye layığız. Ama mevcut şartlarda yeni bir stadyumun mümkün olduğunu sanmıyorum. Bir de yeni stad yaparlarsa gidip tekkeköye falan taşırlar zaten :-X

Alıntı yapılan: Ayberk - 18 Ocak 2011, 00:38:50
Valla bu konuyu akşam babamla bir konuştuk, fikrini söyledi ki olabilirliği çok yüksek bana göre. Sanayi alanını taşıdıkları zaman, orası TOKİ'ye devredilecek büyük ihtimalle dedi. Stadı zaten o durumda orada bırakmazlar, değerlendirmek isterler o alanı da dedi. İl Özel İdaresi de mülkiyeti kulübe verirse, stadyum arazisi konusunda muhattap kulüp olur, yeni stadyum yapma durumunda kalır TOKİ, benim fikrime göre üstüne para bile alması lazım Samsunspor'un, ama bu durumda Tekkeköy'e taşırlar bence stadı dedi.

maalesef dediğimize gelecek gibi .:.:. :( :( :(

maço

açıkçası başka yere taşıyacaklarsa istemiyorum başka yerden kastım tekkeköy gibi.

stadımızın yeri zaten çok iyi tavır koyamaz mıyız yaa yerinde olsun diye.yapmıyorlarsa yapmasınlar.Biz trabzonun yapacağı gibi iki kale arkasını prefabrik şeklinde yaklaştıramaz mıyız sahaya.zaten 30.000 e yakın olur maratonun arkasına iki beton döktün mü tamam dır.

twitter

canım sıkıldı ya tekkeköy ne
adı da 19 mayıs olarak kalsın iki üç yıl yeni ibaresi kalır

samsunluhakan

tekkeköy şehirden kopmak demek fenerbahçenin yaptıgı gibi kademeli yapalım veya yıkıp yenisini yapalım yeri süper stadyumun...

binikalamadım

bence bağkurdaki eski stadın yıkılıp yerine çok süper bir olay yapılması lazım ulaşımı kolay şehirle içiçe şimdiki stadda bu eski stadın yaptığı görevi daha gelişmiş bir şekilde yerine getirebilir

lucarelli

Şehirin girişinde, görünümü bozduğu için kale arkası tribünleri yıkılmış bir stad yerine yenisini yapmazlar.