Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Yeni stadyum için en uygun alan birçok kişinin ortak paydası olan yer yani yeni otogar yanındaki alan gibi görünüyor.

AntZ

Kadamut tam olarak nerde? Google map te bulamadım.

Sercan

Alıntı yapılan: AntZ - 04 Haziran 2011, 21:47:13
Kadamut tam olarak nerde? Google map te bulamadım.

Abi Kıranköy mezarlığına gelmeden hemen sağda Kadamut eski ismi olması lazım,yeni ismi Çatkaya galiba oradan bulabilirsin belki

##kdc##

yeni yapılan hastanenin ordan gidiliyor, ilerde olması lazım çorak'ın ilersinde diye biliyorum ama oraya stad mı yapılır abi ya :S

Sercan

Alıntı yapılan: Cüneyt - 04 Haziran 2011, 21:49:58
yeni yapılan hastanenin ordan gidiliyor, ilerde olması lazım çorak'ın ilersinde diye biliyorum ama oraya stad mı yapılır abi ya :S

Evet kardeşim orası..

poo_55

çatkaya(kadamut köyü)eski ankara yolu .yeni çöp istasyonuna giderken.yeni hal için baya harfiyat çıkartılmış kaderine terkedilmiş bi yer var.belki orası olabilir

AntZ

Buralar oluyor o halde, otogardan meydanla otogar arası mesafe kadar daha uzakta, düşündüğümüzden 2 kat uzakta yani :(

Ajan

o kadar uzağa yapcaklarını sanmıyorum

ahmetsefa55

oralarda hayat var mı ya ?

ramcQ_55

Kadamut lazların yoğunlukla yaşadığı yerlerder biridir yazık oraya yaparlarsa
cok uzak orası samsuna bağlı ama alakası olmayan biyer desem yeridir

AntZ

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 04 Haziran 2011, 22:06:07
Kadamut lazların yoğunlukla yaşadığı yerlerder biridir yazık oraya yaparlarsa
cok uzak orası samsuna bağlı ama alakası olmayan biyer desem yeridir

Hatta Samsun'a bağlı ama daha yakın diye Amasya'ya bağlanmak istiyormuş  :x(( :kafa:

Gökberk55

eski havaalanının oraya yapılamaz mı acaba hem kuşbakışı Samsunuda görüyor ilginç bi stad olabilir oraya

AntZ

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 04 Haziran 2011, 22:12:59
eski havaalanının oraya yapılamaz mı acaba hem kuşbakışı Samsunuda görüyor ilginç bi stad olabilir oraya

Oraya araştırma hastanesi dışında 3 hastane daha yapılacak ve hastane kompleksi olacak diye biliyorum, yer kalmaz orda.

hacettepeli

arkadaşlar boş verin coğrafya araştırmalarını. mantıksız bir yere yapılmaya karar verilirse itiraz edilir düzeltilir, ki öyle bir şey olacağını sanmıyorum iyi yere yaparlar dağa bayıra değil.

Forvetim

otogarın yanı en ideal yer, ilerde metro yada tramvay oraya şart olur. yanlış bir yer seçiminin her konuda buyuk sıkıntılara yol açacağını tahmin etmek zor değil. hayırlısı, inşallah en doğru kararı verirler.