Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

cany

30000'den fazlası fazla bence

**KaR6**

45000 kişi olursa şöyle bi tezahürat şekli olur;

-kırmızıııı
-ırmızııııı
-beyaaaz
-eyaaaaz

yankı yapıyo yani ses, nasıl?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Haziran 2011, 18:20:37
45000 kişi olursa şöyle bi tezahürat şekli olur;

-kırmızıııı
-ırmızııııı
-beyaaaz
-eyaaaaz

yankı yapıyo yani ses, nasıl?

abi buna bizim yapabileceğimşiz bir şey yok mu ? 35 bin kişilik istiyoruz diye bir istekte bulunamazmıyız ? camia ya daha yakın olan sizlersizniz.yönetim bu konu için ne düşünüyo ? iktidarı uyarmayı düşünüyo mu ? sorularımın cevabını istiyorum  :oyun:

**KaR6**

camaidan ziyade camiye yakın durmak lazım kardeşim, ben veremem cevaplarını :--*

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 03 Haziran 2011, 18:25:15
camaidan ziyade camiye yakın durmak lazım kardeşim, ben veremem cevaplarını :--*
:evet:

Sercan

30.000 kişilik yeter hatta artar bizim için.Kızmayın ama ben haeln stadın olduğu yerde yapılması yani yenilenmesi taraftarıyım sıfırdan...

Serkan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 03 Haziran 2011, 18:36:21
30.000 kişilik yeter hatta artar bizim için.Kızmayın ama ben haeln stadın olduğu yerde yapılması yani yenilenmesi taraftarıyım sıfırdan...

kesinlikle senle aynı şeyi düşünüyorum; 2 sene öncesi kaç bin kişiye oynadığımız ortada ;)

ahmetsefa55

tekkeköye fln yapılcaksa bencede restore edılsın.ya da raylı sıstem oraya kadar uzatılsın fln..
başbakan avnı aker ın şampiyonlar ligi seviyesine gelmesi için 6 trilyon destek sözü vermiş.
bize de versin restore edelim o zaman kale arkalarını yenilesek yeter  ;)
ama tabi ki orda müthiş bir arazi var , birde sanayiyi ekleyin oraya...
stadın aynı yere yapılmayacağı kesin.o zaman otogarın oralara ya da atakum tarafın yapın da en azından ulaşım sorunu olmasın. ;)
ama bunlar hep bızım tarafımızdan bakılınca guzel.Samsunspor bızım dısımızda kımın umrundakı..

twitter

valla ben ilk baştan beri diyorum modernize olayını fakat baya tepki almıştım sonra dillendirmedim
şuan maratonumuzda ki ahenk inanılmaz modernliğin onu bozacağından korkuyorum

ahmetsefa55

twitter

miting var mı şuan  :deli:

Ahmeti

Başkabakan'ın ağzından Samsun'a yeni stad sözü çıktıysa yapılır.

ahmetsefa55

evet 30 bin kişilik stat yapılacagını soyledı.

Ahmeti

Başbakan'ın boynunda Samsunspor atkımızı göremedik

twitter

şimdi gördüm de meydanda ne görüntü oluşmuş ya