Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

forza_devil

uygun bi arazi arıyolarmış.. ben sanayinin ordan başka yerde istemem.. statımız oraya çok yakışıyo.! rant olayı yapacaklar büyük bi ihtimal... nede olsa optimumun temelleri atıldı 1, 1bucuk yıl içinde de sanayiyi yıkarlar ve aradan 19mayıs statınıda, büyük bi ihtimal öylede olacak ve statın arazisi rantcıların eline gececek..!! O stat samsun halkının tapulu malıdır, yeni stat yapılacaksa eski stat temelleri üzerine yapılacak SUAT KILIÇ o kadar.!!!  >:( >:( >:( >:(

Lusage

Ilkadım Atletizm Pisti varya işte. Yapsınlar oraya. Orası dar gelirse Sahil yolunuda keserek Eski Balıkçıların orayada yapılabilir.

forza_devil

Alıntı yapılan: Lusage - 19 Mayıs 2011, 20:03:12
Ilkadım Atletizm Pisti varya işte. Yapsınlar oraya. Orası dar gelirse Sahil yolunuda keserek Eski Balıkçıların orayada yapılabilir.

şehrin içine yapmıcaklar görürsünüzde bakarsınız. kayseri kadir has statı otogar yapıldı diye yolun karşısına diktiler, antalyanınki şehir dışında, bursaya yapılacak yeni statda şehir dışında olacak.. kapalı spor salonumuzu bile tekkeköye yapıyolar.! yeni yapılan afyon statı da dağın başında.. gerisini siz düşünün  >:( >:( >:(

Gökberk55

forza_devil

işte size ülkemizdeki yeni stat manzaraları ;

alanya statı 15.000 kapasiteli

antaya mardan statı;

kadir has statı

masbene

yeni stad sanırım tekkeköy tarafına bir yere yapılacak

Burak

birisi gürgentepe dedi ama ne kadar doğru bilemem  :o

Serkan

Burak

Bir tepe olduğu kesin   :P müteahhitin biri söyledi oralardan yer bakıyorlarmış diye  :o

emre

Burak

Alıntı yapılan: emre55 - 20 Mayıs 2011, 10:21:56
gürgentepe ordu'nun bir ilçesi değil mi ya? :D

ne bilim ben duyduğumu söyledim  :)

Serkan

(= yenilebilir birşey de değil ki gürgen ordan aklına yer etmiştir desem  :-*

Recep

İstanbulda oturan bir Samsunlu olçarak hepinizi eşekle kınıyorum :D
Gürgentepe değilde Gürgen Dağı var Samsunda ama orayada stad yapmazlar herhalde
İlkadım ilçesine bağlı bir yer olup Kıranköy mezarlığının önünden düm düz  gidilebilir
Yalnız kışın merkezde yağmur yağıyorken orlara kar ve fırtınadan geçilmiyor
Stadı oraya yapacaklarına eski havaalanın olduğu yere yapsınlar hem mezarlık hemde hastahane yakın
gelen rakip taraftarlar çok sıkıntı çekmemiş olur :D ;D

alperen

gürgentepe orduda abi..sanırım ordunun en yüksek yeri :)

samet_55