Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Artık yeni güzel bir şeyler istiyorsak bazı şeylere de katlanacağız ama az önceki mesjaımdaki yer hakikaten iyi bir yer. Zaten tramvay depo sahasının ordan raylı sistemi trminalin oraya uzatma planı var. Ulaşım sorunu da pek yok. Umarız şehre en akın mesafedeki bu uygun yere yapılır yeni stadyumumuz.

babasamsunlu

ben öyle düşünmüyorum...Tekkeköy ile Samsuna arasında yapılacak stad uzak kaçmaz..
ilçelerden nerden baksan 5 bin kişiden aşşa adam gelmiyor..
bi 10 km daha gelirler..sorun olmaz..
şehir içinse iyi bir ulaşım sağlanabilirse 10 km zaten 15 dakka sürüyor..
15 dakka uzaklıktaki yeri sorun etmez bizimkiler..

Stadyumun olduğu yere yapıalcak yatırım çok büyük olacaktır..
Onun karşılığında da bir şeyler damlar kandile gibime geliyor ;)

Ayberk

Kıranköy dolmuşlarından 2-3 sene önce hat alan yaşadı desenize :P

Burak

Alıntı yapılan: Ayberk - 19 Nisan 2011, 17:02:57
Kıranköy dolmuşlarından 2-3 sene önce hat alan yaşadı desenize :P

Onlar zaten yaşadı Ayberk Eğitim Araştırma Hastanesine çalışıyorlar paso :)

twitter

Tekkeköy'e stad yapılırsa seyirci ortalaması yüksek orada düşer bence.

CurvaSs

sanayi yıkılacak diye bir balon vardı senelerdir. ve sanayi birgün yıkılacak, orası kesin. ama sanayiyi yıkıp, yerine stadı yapmak varken, neden oralara stat yapmayı amaçlarlar anlamış değilim. bizim stadın yeri gayet hoş. atakum tarafından ulaşım sıkıntı olsa da, merkezden gelenler çok rahat ulaşıyorlar. mesela ben 10 dakika yürüme ile statta oluyorum.

aynı durum antalya'ya yapıldı. adamlar stadın arazisini alıp, mardan'a yönlendirdiler. her maç otobüsler kalkacak, cart getirilecek, curt getirilecek denildi, ama hiçbir şey getirilmedi. ben de bizim siyasilere ve belediye başkanına güvenmiyorum açıkcası. o stat yine dolar, yine bu taraftar gider ama ne gerek var oralara gitmeye. deniz manzaralı 19 mayıs stadı tadından yenmez vallahi.

Ayberk

Bir de şöyle düşünülmesi gerek, yarın öbür gün uluslararası org. alma gibi bir hayalimiz varsa, gelen yabancıların gezip dolaşıp, maça rahatça gidebilmesi lazım. Ne bileyim, yeşilkentte veya tekkeköyde nereyi gezebilirsin ki :D

Gökberk55

ilkadım stadının yerine yapılabilir mi acaba bir cehennem :D

fındık

daha stadın s si yokken düşmüşüz stadın peşine, örnekler veriyoruz, hepimiz proje üretiyoruz bu sitedeki herkes ayıptır söylemesi meslek sahibi oldu(yapı mimar)ama asıl gerçek biz SSL ye çıkalımda gerisi hikaye :D ;D ileride düşünebileceğim bir meslek haline dönüştü sitedeki arkadaşlarla ortak bir yapı mimarlık üzerine yatırım yapsak diyorum hanii ;D

babasamsunlu

Öyle deme kardeşim..Burdaki fikir fırtınalarından çıkan sonuçları az kullanmadı yönetimler ;)

berusa55

Stad yapılmaya başlandıktan sonra konuşulacak değil ya kardeşim  ;)

Stadın S'sini çıtlatmış işte sayın vekil. Bir şekilde Samsun'umuza bu stad yapılacak inşallah.  >l<

kabacevizli55

yönetim şurda ortaya atılan fkirlerin % 30 unu yapsın türkiyede avrupa kulübü standartlarında bi  kulüp olurduk

Ayberk

Aslında şu eski kamyon garajlarının, balık halinin olduğu o uuuuuuuupuzun, ucu bucağı görünmeyen, ama kimsenin de uğramayı aklının ucundan geçirmediği o yeşil alan/parklar var ya, orada olsa masal gibi olurdu :D

Ama öyle belediye yok bizde, yap parkı bak yoluna ;)

fındık

Stadımızın yeri değişmesin biz yansaha suni çimde maçlarımıza devam edelim o zmn rakip takım samsuna gelemez o atmosferi düşün :D

usare

Eski stadın orası varya tadından yenmez hakikaten. Ama batıpark yada doğupark dolgu alanları da olabilir. Yeşilkent de eğer ulaşım problemi halledilirse olur. Yoksa oraya ulaşmak zulüm gerçekten.
Birde stadı sadece müsabaka alanı olarak düşünmemek lazım bence. Restoranlar, kafe ler, diskolar, bütün taraftar gruplarının büroları, hatta alışveriş merkezi bile olabilir stadın içinde. Mesela 5 deki maça ben saat 12 de gitsem sinemama gitesem, yemeğimi yesem, alışverişimi yapsam. Sonra maça 15-20 dakika kala !!! kolayca içeri girip yerime geçsem fena mı olur. Bu tip sosyal faaliyetleri de kapsayabilecek bir yere yapılması gerekli stadın. Şimdi sen yeşilkente ya da tekkeköye yaptın, insanları nasıl çekeceksin o sosyal ortama.