Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samet_55

stat konusunda en magdur biziiz arkadaş..yani belediye evlerinden gelenler.bilet almak içintaaaaaa ön kapıya yürü sonra tekrar.geri maratona..kale arkaları hak getire.5tl degil.1 tl bile olsa orda maç izlemem..arkadaş.maraton tribününün arka tarafı tarla gibi yagmurda..dahada beter.birde maraton türübününe arkadan bakın nekadar modern..turnikeler rezalet.bence yıkılsın bu 19 mayıs ..

Tanju Con

yeni stad lütfen avrupa standartinda..kosu pistleri demode oldu artik..yeniden 0 yapsin toki....atatürkun sehrine yakismiyor

samsunluhakan

bank asyada sığmıyoruz artık süper liğde ne yapacağız...? merak ediyorum...

Ayberk

Mainz'ın şuanki stadı da bana çok sempatik geliyordu, yeni stadyum yapıyorlarmış, o da fena değil yani, bize de iyi giderdi :)

http://www.coface-arena.de/coface-arena/architektur/stadionpraesentation/

epçeli köylü

Bence grup halinde bazı arkadaşlar ankarada meclise gidip suat kılıcın odasını ablukaya alıp onunla görüşerek yeni stad dileğini dile getirebilirler yada seçim çalışmaları için Samsunda bulunduğu sırada görüşülebilir.

1927

Başbakan Erdoğan TRT'de şöyle birşeyler dedi:

AlıntıBüyük şehirlerden başlamak üzere Süper Ligde yer alan şehirlerimizde stad sorununu çözmek istiyoruz. Bank Asya Lig'indeki ekiplere de statlar yapacağız.

Bu nedenle bizim acilen Süper Lige dönmemiz lazım. Stadı yaparlar her türlü.

Ayberk

O zaman bunlar mitinge geldiklerinde meydana yazacaksın pankartı :D

samet_55

bence en güzeli vede yakışanı....SCHALKE AUF ARENA..nın aynısı tekfarkı 30 bin kişilik olsun..vede farkımız olsun..nede olsa futbol kentiyiz yanii...

kuzeycity

şöyle bişey buldum stat kapasiteleri yazıyor, ilginizi çekebilir millet ;

http://www.worldstadiums.com/middle_east/countries/turkey/black_sea.shtml

Yeni statta trabzonun kapasiteyi geçmek farz tabiki

Musti

şöyle bişey yaptım. biraz amatörüm. :D geliştiriyorum kendimi. paylaşayım dedim. :-[ :-\ zzzzz

kalptenþimþek

kardeşim sağlam olsun.. hafta sonu geliyoruz..

Musti

daha kale arkalarını yaklaştırcam haftaya yetişmez stat. :D

erdem

Alıntı yapılan: Musti - 30 Mart 2011, 01:37:36
daha kale arkalarını yaklaştırcam haftaya yetişmez stat. :D

;D  ;D  ;D temmuz sonuna yetiştir bari,süper lige yeni stadda başlayalım

Musti

Alıntı yapılan: erdem - 30 Mart 2011, 02:16:24

;D  ;D  ;D temmuz sonuna yetiştir bari,süper lige yeni stadda başlayalım

al kardeşim sana yeni stat yaptım.  :D

Tanju Con

secim öncesi söz alsak kazmayi vursalar mayisda...eyyyy basbakan duy bu sesi..atatürkun sehir varken batman,afypniu gec buraya bak yap sana ömur boyu dua edelim ;)