Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

**KaR6**

daha bowlingi dogru yazamayan adam haber yazmaya kalkarsa kimse inanmaz tabii..

jean

55 bin kisiyi kim dolduracakmis onu merak ediyom yan haber yuzde yuz

twitter

Ahmeti

dün akşam samsun'luların buluşmasını çoğumuz izlemiştir orda başbakan bile samsunspor'umuzun kaşkoluyla dolaşırken yusuf z.y.da göremedik kaşkol ,bu adam samsunspor adını bile duymak istemiyor o yüzden ben inanmıyorum.

maviay55

Serkan

55 bin kişilik az gelir 555.555.555 kişilik yapsınlar ,

Sercan

Serkan

yetmez Sercan'ım aslında daha büyük olmalı lakin ben sayı kafiyeli oluyor diye öle yazdım yoksa gönlümden geçen tabiki 12.000.555 olanı (=

yirmiuc

Alıntı yapılan: Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz ÖzakSpordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak,
''Trabzon'un stadının yapımına başladık, Kayseri'ninkini yapmıştık. Şu anda TOKİ ile beraber Afyon'a yapıyoruz. Eski stadyumu vererek, yeni stat yapıyoruz. İstanbul'a Galatasaray'a yaptık. Şu anda Batman, Hatay, Gaziantep, Eskişehir, Antalya, Bursa, Konya ve Ankara ile ilgili olarak çalışmalarımız devam ediyor. İstanbul'da Beşiktaş'ın stadıyla ilgili de bir farklılık var. Beşiktaş, stadı aynı yerde yapmak istiyor. Oraya Anıtlar Kurulu karar verecek. Anıtlar Kurulu'nun verdiği karara göre de Beşiktaş orayı büyütecek ve yapacak. Anıtlar Kurulu'ndan çıkacak karara göre Beşiktaş'a izin verilecek veya verilmeyecek. Şöyle bir şey olsaydı belki daha iyi olabilirdi. Beşiktaş orada değil de başka bir yerde stat isteseydi belki olabilirdi. Fakat Beşiktaş orayı isteyince buna Anıtlar Kurulu karar verecek.''

Samsun'a yeni stad gündemde yok.

twitter

maratonu yaklaştır kale arkasını yık sahaya paralel yap tel örgüleri kaldır burada bizden maç alan olmaz

bucanın stadını çok beğeniyorum dediğim gibi hayalim böyle bi 19 mayıs

Kadir ÇELEBİ

Yeni modern bir stadı hem şehir hemde taraftar olarak fazlasıyla hak ediyoruz Afyon Batman Hatay yapılacak iller arasında ve biz yokuz gülerim ben bu duruma bizim siyasilerimiz bu konuda geride dururlarsa olacağı bu olurdu zaten.. >:(

kuzey55

Alıntı yapılan: twitter - 14 Mart 2011, 00:34:51
maratonu yaklaştır kale arkasını yık sahaya paralel yap tel örgüleri kaldır burada bizden maç alan olmaz

bucanın stadını çok beğeniyorum dediğim gibi hayalim böyle bi 19 mayıs

küçük düşünmeye devam diyorsun yani.

berusa55

fındık

Bize Sıgnal Iduna Park stadı yakışır(borussia dortmund) harika bi stad kale arkaları bide dikine ;)

özkan

Dün osman genç canik tanıtım günleri diye bişeyde aks'de stad'ın o civarlar,sanayinin oralara falan düzenlemeler yapacağız dedi..