Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

haklısın abı bızde adeta gelenek olmus fazla bılet basmak. :)

Akyol

Zemini sezon sonunda değiştirirken inşaat işinide halletseler ne harika olur ama ben ihtimal vermiyorum açıkcası. Bu haberde gaza getirme amaçlı kamuoyu ve babasamsunlu ne diyor ölçmek için yapılmış asparagas gibi geliyor bana haydi hayırlısı.

Not: Samsun'da inşaat ve yeni bir yapı ile ilgili haberi Berusa55'ten başkası verirse yalan haberdir biline  >l<

epçeli köylü

Bence başka bir yere yeni stad yapılmalı.Mevcut stad ise 2. ve 3. ligde takımımız olursa onların kullanımına verilmeli. Böylece 2 tane stad olmuş olur.Ne kadar çok tesis olursa o kadar iyi olur.

**KaR6**

70000 kişilik yapsınlar stadı, yankı yaptırırız, güzel atmosfer olur..

babasamsunlu

güldürdün beni çocuk..  ;D ;D
yemek yiyordum boğazıma tıkandı yazdığını görünce  ;D ;D

berusa55

02 Mart 2011, 14:19:44 #170 Son düzenlenme: 02 Mart 2011, 14:27:08 berusa55
Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 02 Mart 2011, 10:41:24
55 bin kişilik stadı kafaya oynarsak çoğu maçta doldururuz, Samsun futbol kenti, Kayseriye, G.Antepe, Ankaraya benzemeyiz, 55 bin kişilik olsun, 532.000 şehir merkezi nüfusumuz var ilçelerle 2 milyona yakınız, ihtişamlı, UEFA standartlarına uygun, tribünleri sahaya yakın, ambiyans yaratacak, fark yaratacak bir stadımız olsun. Şimdi tam zamanıdır, hem takım iyi yolda hem siyasiler ilgi göstermekte.

565.000 olduk  ;)

Şaka bir yana Samsun'umuza 35-40bin kişilik modern bir stad uzun yıllar iş görür. Yenilenmesi yerine yeni bir stad yapılmalı tıpkı diğer şehirlerdeki gibi!

Atakumlu

bu sıralar stad yaptırmak modayken bizde araya bi stad sıkıstıralım ama icinde kosu maratonu olmasın   1dk!!!  :o

twitter

ne maraton koşusu ya  :D adam taç atarken kafasına şaplak atılabilecek bir stad istiyorum ben

King1965

stat yıkılınca nerede oynucaz o sorun olacak. en mantıklısı yıkmadan yenı bır stad yapmak.. Ayrıyetten yapılmassa kale arkaları yıkılsın kale arkası az daha sahaya yakın olsun bıraz da boyutu 2 katlı olsun.. protokol un oldugu bolumde 2 katlı olsa alt kesım maraton gııbı 10 tl gırıs lı bır kısım olsa ust kısım aynen devam etse basın yerı - vip vs die.. Atmosfer ole olur ıste..

yirmiuc

aynı yere yapılacaksa eğer, sene sonunda da zemin yenilenecek, zemin maraton tribününe 0 olacak şekilde yeniden yapılıp. diğer tribünler yıkılarak yenilenedebilir.
fenerbahçe de bu şekilde yapmıştı sanırım.

kalptenþimþek

50-55 binlik stadyumları doldurmak bugünkü samsun ve türkiye konjektürlerinde çok zor.. Stadyumun koltuk sayısından çok işlevi önemli.. Ruhu, havası olan  boğucu bir atmosfere sahip 30.000 kapasiteli modern bir stadyum tam bizlik olur diye düşünüyorum..

berusa55

Şu anki mevcut stadın yenilenmesi kendimizi kandırmak olacaktır. Ne kadar tribün genişletmesi ve dış cephe uygulamaları yapsan da o stad eski stad olarak kalır. Çünkü temeli eski. Burda amaç yepyeni 35bin kişilk UEFA standartlarında modern kutu gibi bir stadyum yapmak olmalıdır. Keşke su an kullandığımız stadımızda maçlarımıza devam ederken şehrin bir başka bölgesine yeni stadyumumuzun inşaasını görsek ama sanırım yeni stadı da şu an kullandığımız alana kurma planları var. Bu da maçlarımızı bir başka şehirde oynamak olacaktır ki bu büyük bir tehlike olur her açından.

Ahmeti

Alıntı yapılan: twitter - 02 Mart 2011, 14:52:06
ne maraton koşusu ya  :D adam taç atarken kafasına şaplak atılabilecek bir stad istiyorum ben

Zaten bizdede bayağı bi şaplak atabileceğimiz topçu var o konuda sıkıntı olmaz. ;D ;D ;D

kuzey55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 02 Mart 2011, 16:45:33
Zaten bizdede bayağı bi şaplak atabileceğimiz topçu var o konuda sıkıntı olmaz. ;D ;D ;D

billy'ye yemez gibi geliyo :) musaya atarsınız da...

Ahmeti

kim yamuk yaparsa ona şaplatırız gerekirse saçlarını kazıtırız öyle şaplatırız  ;D